Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
❮❮ ... 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 ... ❯❯
 381/3282 anonim ***** válasza:
15%

"hány olyan randin voltál, ahol te hosszú távú kapcsolatot kerestél, viszont a másik fél csak szexre akart felhasználni?"



Ez csak a fullos pasik es nok "kivaltsaga". Nekunk meg ez se "jut".



40F incel

aug. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 382/3282 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy szexre kellesz csak, nem csak a fullos nőknek gond. A legtöbb nő belefut, ha randizgat.
aug. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 383/3282 anonim ***** válasza:
88%

#381

"Ez csak a fullos pasik es nok "kivaltsaga". Nekunk meg ez se "jut"."

Nem, az átlagemberek ebbe már nem egyszer belefutottak. Pláne akkor jellemző, ha valaki bulikba is jár(t).

aug. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 384/3282 anonim ***** válasza:
18%

"A legtöbb nő belefut, ha randizgat"



De a faszik kozul inkabb csak a top pasik futnak ebbe bele.



40F incel

aug. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 385/3282 anonim ***** válasza:
22%

"Ez csak a fullos pasik es nok "kivaltsaga""

Nyilván úgy értette hogy a fullos pasik és A nők kiváltsaga, azaz a legtöbb nő átéli ezt. Higyjétek el ilyen problémája elég kevés férfinak van, nemcsak incelekről beszélünk

aug. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 386/3282 anonim ***** válasza:
100%

"Pl. hány olyan randin voltál, ahol te hosszú távú kapcsolatot kerestél, viszont a másik fél csak szexre akart felhasználni?"

Miből veszed hogy a kérdező eljutott akárcsak egyetlen randira is? A feltételezés is abszurd

"Remélem, sosem lesz incel párt"

Nem hiszem hogy lesz, de ha véletlenül mégis lenne, akkor sem támogatna egy ilyen elborult javaslatcsomagot mint amit itt felvázoltak. Nyilván elég népszerűtlen lenne amit akarnának, de hogy ezt az önjelölt erkölcsrendészt nem hívnák meg a tárgyalásokra az is biztos.

Azok sem támogatják ezt itt, akiket amúgy jól ismertek itt és gyűlöltök mind

aug. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 387/3282 anonim ***** válasza:
50%

#386

"Miből veszed hogy a kérdező eljutott akárcsak egyetlen randira is? A feltételezés is abszurd"

Legalább olvasd vissza, hogy mire reflektálok és akkor nem írsz hülyeségeket.

A kérdező azt állította, hogy az incel-ek ismerik legjobban a társkeresési piacot, amire én azt mondtam, hogy ez akkor lenne igaz, ha nem 1, hanem egy halom problémával találkozott volna ezzel kapcsolatban és akkor konkréten rákérdeztem egyre, amiről tudjuk, hogy semmit nem tud, mert már ő is beismerte.

aug. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 388/3282 A kérdező kommentje:

#373

Azért, mert a mi kisebbségünknek kifejezzen a többség a megrontója! Egészen konkrétan a nők és a chadek.


#380

Ez nem igaz. Megint ferdítesz. Egyébként örülök hogy továbbra is ekkora érdeklődést vált ki az intézkedéscsomag.

aug. 5. 16:06
 389/3282 A kérdező kommentje:

#376

Amennyiben nem erőszakosak, felvállalnám a véleményemet. Nem vagyok gyáva ember. De lássuk be, a nők többségével képtelenség értelmesen párbeszédet folytatni (ez itt is kiderült), arra pedig nincs szükségem, hogy a hallottak után egy 20 fős asszonykórus elkezdjen sipítozva, habzó szájjal gyűlölködni. Arról nem is beszélve, hogy viccet csinálnának a külsőmből.

aug. 5. 16:08
 390/3282 anonim ***** válasza:
84%

#388

Semmi ferdítés nem volt benne, a tényeket írtam le.


"Egyébként örülök hogy továbbra is ekkora érdeklődést vált ki az intézkedéscsomag."

Nem az vált ki ekkora érdeklődést, hanem a személyed. Mindenki kíváncsi egy idiótára. Szerinted a Mónika-show-t miért nézték sokan? Mert az emberek szeretnek röhögni a hülyéken, pl. rajtad.


#389

Itt te haluzod be egyedül, hogy mindenki nő, aki nem ért veled egyet, miközben vagy 3-szor leírtam, hogy férfiként és szellemi fogyatékos vagy az intézkedésekkel együtt is, amikor már vagy 5-ször cáfoltam érvekkel, hogy miért marhaságok.

aug. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!