Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
❮❮ ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... ❯❯
 321/3282 A kérdező kommentje:

#319


Ezt a csomagot egy kisebb magyar incel közösség alkotta meg (7-8 fő) és az elemei valamilyen formában a külföldi incel közösségekben is felmerültek már. Tehát azzal hogy egy random másik incel mit gondol, felesleges példálózni. Az incel ideológia csak nagy vonalakban egységes, sok irányzat van azon belül.


Azt értem amit írsz, de nem tudom elfogadni hogy pl. heti egy minimum szex bármilyen körülmények között is teljesíthetetlen lenne egy házasságban. Azt pedig nem értem, hogy miért "ingyen" akarnék hozzá jutni. Házasságról volt szó, nyilván az én pénzem is benne lenne a kapcsolatban és a közös életben.

aug. 4. 21:25
 322/3282 anonim ***** válasza:
100%

321, mert még nem próbáltál undorodva dugni. Menj egy olyan prostihoz, aki kicsit se vonzz és dugd meg, aztán beszélünk még erről.

Ami meg az "ingyen" részt illeti, a nő pénze is benne van, tehát, ő is "fizet" ilyen módon a szexért a kapcsolatban, meg még fizethet azért is, hogy ne dugják meg. Ingyen van, mert semmivel nem teszel bele többet, mint a másik, nem fizetsz érte se természetben, se anyagilag.

aug. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 323/3282 anonim ***** válasza:
100%
Miért szeretnél ilyen világot, amikor neked egy buta, csúnya, élettelen nő jutna, aki nem kedvel téged?
aug. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 324/3282 anonim ***** válasza:
100%

316.



Nem kényszer, ha mindketten akarják.

Ha az egyik nem akarja, de a másik mégis megteszi vele, akkor az nemi erőszak.



Megérdemled, ha teszel is érte. Csakhogy nem teszel érte semmit, sőt....ha valakinek az egész személyiségedből egy egészen picike valami megtetszik.... Kinyitod a szádat, jön a tömör nőgyűlölet, de csőstül.... Persze, hogy így senki nem akar veled lenni.



317 magyarul egyszerűen intelligensebbek vagyunk nálad.



Az általad félvázolt rendszerben még csak nem is válogathatnánk, és nagyon korán férjhez kéne mennünk, nagy valószínűséggel egy olyan pasihoz, akit nem szeretünk, ha balszerencsénk van, akkor egy incelhez....ha nem szeretsz valakit, akkor szerintem az a természetes, hogy nem akarsz vele szexelni sem.

Egy olyan párkapcsolatban, ahol a felek nem muszájból választanak, hanem mert tényleg beleszeretnek egymásba.... Nah egy olyan kapcsolatban teljesen normális a szex, de ott is akkor, ha konszenzus van.


Nem vagyok buta liba, ellenben te egy szex orientált, sikertelen pasi vagy, nem véletlenül.


Látszik az arányokon, hogy hányan gondolkoznak normálisan, és hányan úgy, mint te. Ez nem eléggé erőteljes visszajelzés, hogy valamit nagyon szarul csinálsz? Hogy valami bődületes baromságokat írkálsz? Még a többi incel sem erőszakolna nőket... A többi is képes felfogni, hogy az általad félvázolt rendszer senkinek sem jó. Csak te túl szexorientált vagy. Téged nem érdekelnek az érzelmek. Pedig egy párkapcsolatba azok is kellenek. Bár mondjuk neked nem párkapcsolat kell, hanem unlimited punci csettintésre, és természetesen ingyen. De ilyen meg nem lesz. Ha kell ingyen szex, akkor kelljenek az érzelmek is. Ha meg azok nem kellenek, akkor ne csodálkozz, hogy a nőknek meg te nem kellesz.

aug. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 325/3282 A kérdező kommentje:

#324

Ezekre a butaságokra már válaszoltam.


#323

Miből gondolod ezt?

aug. 4. 21:47
 326/3282 anonim ***** válasza:
100%

321 7-8 fő, és mennyi nálatok sokkal kevésbé radikális incel van...



Ez a baromság neked sem lenne jó hosszútávon.


Elég nagy baj, hogy nem tudod felfogni.



Mit szólnál, ha azt mondanám, hogy egy 120 kilós, zsíros hajú, pattanásos, büdös, koszos menstruáló nőt kéne megraknod legalább heti egyszer, akkor is, ha nem akarod?



Ingyen akarsz hozzájutni, hiszen semmit nem tennél a nőnek.



Javaslom, vegyél magadnak egy guninőt és azt kufircolgasd, az TALÁN nem undorodik majd tőled.



323 nagyon adom, de szerintem neki még olyan se jutna.

aug. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 327/3282 anonim ***** válasza:
73%

325 nem válaszoltál semmilyen butaságra, de még az én normális érveimre, kérdéseimre, és a hozzám hasonlóan normális emberek irományaira sem...



Talán onnan gondolja, hogy süt rólad az értelem és mindenféle más érték teljes hiánya....



Te tényleg azt gondolod, hogy egy ilyen rendszerben valami bombázó cicababát kapnál, amit akármikor megdughatnál és fizetned sem kéne egy forintot sem, sőt, még a nő fizetne neked....?



Érdekelne amúgy, hogy például egy nőkkel teli teremben is ilyen nyiltan vállalnád ezt a trash-t, vagy ha az a bizonyos xy kromoszómás női boxolóval kéne beszélned.... Gyanítom, ahhoz már nem lenne bátorságod.

aug. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 328/3282 A kérdező kommentje:

#326


És ki mondta hogy én házasságra lépnék egy ilyen nővel? Megint elszaladt a fantáziátok.

aug. 4. 21:52
 329/3282 anonim ***** válasza:
100%
Na ja, nem kéne mert ebben a világban incelnek lenni jövedelmező...
aug. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 330/3282 anonim ***** válasza:
72%

328 te írogattál pontozásról, arról, hogy mindenki a vele egy szinten lévők közt válogasson.



Mivel a te szinted a béka valaga alatt van vagy 2 kilóméterrel.....ezért ennél jobb nőd nem lehetne.



Tudod, kinek a fantáziája szabadult el? A tiétek, de nem is kicsit. Létrehozni egy olyan rendszert, ami mondjuk 3000 incelnek jó, de a többi 7,7 milliárd embernek még rossz.... Eeeehhh az nem éppen arról tanúskodik, hogy mennyire földhöz ragadt, realista emberek vagytok.

aug. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!