Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
❮❮ ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... ❯❯
 291/3282 A kérdező kommentje:

#289


Zseniális hogy egyre hosszabb kommentekben vagy kénytelen magyarázni az önellentmondásaidat.

aug. 4. 16:22
 292/3282 anonim ***** válasza:
72%

291 akarod mondani... Zseniális, hogy egyre hosszabb kommentekben vagy kénytelen magyarázni a tényeket, amelyet én, egy buta incelke még csak elolvasni sem vagyok hajlandó.....


Nem értem, hogy ez a kibacott nagy baromság miért nem lett töröltetve még, és azt sem, hogy ti hogyan járhattok még szabad lábon....

aug. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 293/3282 A kérdező kommentje:
Jaj de jó látni hogy ennyire frusztrált egy férfigyűlölő rongy.
aug. 4. 17:01
 294/3282 anonim ***** válasza:
70%

293

Sem frusztrált, sem férfigyűlölő, sem rongy nem vagyok. Én csak az inceleket utálom, de mivel nem vagytok ti férfiak....

aug. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 295/3282 anonim ***** válasza:
63%
#292: néhány perccel ezelőtt jelentettem, nyugi.
aug. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 296/3282 A kérdező kommentje:
Nem tudjátok elviselni az igazságot, ezért cenzúrázni akarjátok. Szép kis világ.
aug. 4. 17:16
 297/3282 anonim ***** válasza:
77%

295 az a baj, hogy én is, és valószínűleg nem csak mi ketten, de hát a moderátorok szerint ahogy látszik, nem problémás az ilyen.....



296 az igazságot el tudjuk viselni veled ellentétben, de amit írtál...maradjunk annyiban, hogy már az is hazugság, na meg bődületes nagy baromság, amit kérdezel.

aug. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 298/3282 anonim ***** válasza:
76%
Ha az igazság az, hogy vannak belül-kívül értéktelen, magányos senkik, mint a kérdező, akkor nem tagadja senki. Vannak ilyenek, nem is foglalkozik velük senki.
aug. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 299/3282 A kérdező kommentje:

Nem. Az az igazság, hogy a társkeresési piacon uralkodó viszonyok illetve a szélsőséges feminista dominancia miatt a férfiak kiszolgáltatott helyzetben vannak a mai társadalomban. Mégpedig azért, mert a nők döntik el, hogy magányos és szomorú életet fog-e élni, és nem saját maga. Ez a férfiak egyaránt jelentős részének probléma (USA kutatások szerint 10-ből 3 férfi küzd jelentős társkeresési nehézségekkel), egy szűkebb csoportnak pedig tönkre ment emiatt az élete. Mi vagyunk az ún. bluepilled incelek. Bármennyire is próbáljátok elbagatellizálni ezt az egészet, százszor nagyobb problémákkal kell megküzdenünk a mindennapokban, mint a nőknek vagy a chadeknek. Tinédzser korban még nem voltunk ilyenek, de a külsőnk miatt már akkor sem tisztelt vagy szeretett minket semmilyen nő, és nem is akart. Ez azóta mindenkit radikalizált.


Tehát igenis nektek, a férfi nem megrontóinak köszönhető az egész. Nézzétek szembe ezzel és tartsatok bűnbánatot, amíg megtehetitek.

aug. 4. 18:00
 300/3282 anonim ***** válasza:
83%
Mi az hogy amig megtehetjük?
aug. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!