Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
❮❮ ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... ❯❯
 251/3282 anonim ***** válasza:
0%
9:19 Igen, és egy platformra helyeznek minket a Kérdezővel. Pedig nem értek egyet vele. Max. Még annyitl a véleményem, hogy nem lenne igazságos, ha bevezetnék a szingliadót és csak a férfiaknak kellene fizetni. 4-5 % férfi többlet azért van, ezért nem tartom igazságosnak. De az a vád, hogy pártolnám a nemi eröszakot...a Kommentelőnő feltételezése is sértő volt nekem...
aug. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 252/3282 anonim ***** válasza:
0%

Nem gyomor kerdese. Nekem sokat bevesz a gyomrom. Egyszeruen nem celravezeto, tobbet art, mint hasznal, es az inceleknek nem lesz jobb ettol, a noknek meg plane nem.



40F incel

aug. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 253/3282 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező:

"Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni!" Nem igazán volt érdemes végigolvasni, pedig nem vagyok túl sikeres a nők terén...

9:23 Csak egy pici adalék Neked, mert a szájkaraténk ellenére szerintem jó ember vagy! :) "Ne gyűlöljétek a nőket." A gyűlölet és a szeretet édestestvérek, már több ezer éve leírta ezt Catullus a Gyűlölök és szeretek című versében... Néhány kommentben lehet úgy tűnik, hogy gyűlöljük a nőket, de ha ilyet tapasztalsz, kérlek jelezd! Senki sem gyűlölettel indul, de lehet kommentelünk ilyet ritkán...

aug. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 254/3282 A kérdező kommentje:

#234

Áruld már el, hogy ha valaki asszimetrikus, kissé torz arccal születik, azt hogyan egyensúlyozza igényességel?


#237

Nincs női felsőbbrendűség? Értem. Akkor miért a férfi udvarol, miért a férfinak kötelező kimondatlanul is fizetni az első randin? Ez csak néhány egyszerű példa.

aug. 4. 10:10
 255/3282 anonim ***** válasza:
100%
253, nem értek egyet a szeretet (sokszor szerelem) és gyűlölet összemosásával, bár tény, hogy sokszor megteszik. Soha nem gyűlöltem olyat, akit korábban szerettem. Ellenben őszinte gyűlöletet érzek bizonyos ember típusok iránt, mert rettegek tőlük, szülhet gyűlöletet az irigység és a fájdalom. De köze nincs a szeretethez, sőt, szerintem egyenesen kizárja. A szeretet és gyűlölet sokkal inkább az érem két oldala, két teljesen eltérő pólus. Az tény, hogy mindkettő hegyeket megmozgató érzelem, de kb ennyi a közös bennük.
aug. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 256/3282 anonim ***** válasza:
64%
254, néhány egyszerű példa, ami már sok esetben nem állja meg a helyét és ami ellen épp a férfiak tehetnének, ha zavarja őket.
aug. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 257/3282 A kérdező kommentje:

#256


Szép kis mellébeszélés. Alapvető társadalmi jelenségekről beszélünk. Ezt nem lehet úgy megváltoztatni, hogy egy adott férfi elhatározza, mostantól nem udvarol a nőknek. Épp ellenkezőleg, aki ezt megteszi, azt bolondnak bélyegzik és lenézik, és persze nő soha nem fog udvarolni neki.


Ha ti egyenjogúságot akartok, akkor az lenne a minimum, hogy a randizás időszakában is minden pontosan 50-50 arányban legyen fizetve. Na meg pl. hogy ne vonatkozzonak előnyösebb nyugdíjba vonulási szabályok a nőkre. Ne övezze nagyobb társadalmi megbecsülés a nőket (pl nők napja, anyák napja mindig nagy felhajtás, apák napja senkit se érdekel)

aug. 4. 10:16
 258/3282 anonim ***** válasza:
91%

254



Mondjuk úgy, hogy nem bűzlesz, mint egy görény, minden nap tiszta fehérnemű, nem retkes ruhákban járkálsz, ne meg ott van a joker, az arcszőrzet.. Ha annak a vonalában van a tökéletlenség, akkor növesztesz bajszot, kis szakálat és probléma megoldva.



Nem, nincsen. Nek kötelező neked randira hívni, nem kötelező neked fizetni mindig és mindent.


Nálunk pl első randin senki sem fizetett, mert nem mentünk fizetős helyre. Vagyis hát igazából de, ugyanis karácsonyi vásárhan voltunk első randin, de nem hivogattuk meg egymást semmire sem. Tok jól éreztük magunkat így is. A megismerkedésen volt a hangsúly, nem pedig a zabáláson és a költésen. És tudod... Tökéletes volt az a randi.



257



De, még lehet. Nem kötelező udvarolgatni senkinek sem. Igen, a nők nem szoktak udvarolni. Helyette máshogy fekszik ki az érdeklődésüket.



Sok párkapcsolatban van úgy, hogy vagy 50-50, vagy fizetéssel aranyosan elosztva, vagy pedig egyszer az egyik hív meg, utána meg a másik....amúgy meg igazán eldönthetnétek, hogy mit akartok.... Mármint... Ha a pasi fizet mindent, akkor az gáz, ha a nő felesbe fizet vagy neadjisten még ő hív meg, akkor femináci picsa és húzzon a francba.



Azért előnyösebb ez, mert sok helyen még mindig az van, hogy a nő főz, mos, takarít, gyereket nevel és mellette még dogozik is, a férfi meg csak dolgozik a munkahelyén és ennyi.



Szerintem ezen amúgy például igenis lehetne változtatni. A férfiak is vegyék ki a részüket otthon a munkából, és mehessenek el akkor ugyanúgy nyugdíjba, mint a nők. De ehhez tényleg az kéne, hogy ti is emeljétek fel a seggeteket és csináljátok valamit, ne nézzétek cselédnek a nőket.



Hol becsülnek meg minket jobban?


Van anyák napja, oké. Apák napja is van, és a jövőben remélhetőleg egyre inkább elterjedt lesz. Amúgy meg az, hogy az apák napja nem olyan népszerű, annak az is lehet az oka, hogy az apák nem igazán veszik ki a részüket a gyereknevelésben. Jó, az alap, hogy a nő hordja ki, a nő szüli meg. De a férfinek is kéne tudnia pelenkázni, altatni, etetni. Nem csak a nőt kéne elcibálni, ha beteg a gyerek.



Ha az apák jobban foglalkoznának a gyerekekkel, akkor valószínűleg többen tartanák ezt is. Mi tartjuk a tesómmal, mert nekünk olyan apukának van, amilyet minden gyerek megérdemelne, nem pedig csak úgy létezik.

aug. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 259/3282 A kérdező kommentje:
Beteges férfigyűlölő vagy. Őszintén sajnálom a férjed, ha van. Sosem leszel boldog.
aug. 4. 10:57
 260/3282 anonim ***** válasza:
0%
10:10 255. Válasz. Írjátok, hogy fogalmazzon meg mindenki ellenvéleményt. Te remek vagy erre a célra. :)
aug. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!