Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
❮❮ ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... ❯❯
 241/3282 anonim ***** válasza:
88%

238



Ez, amit írtál, meg ne haragudj, de töröm f@szság.


Nem haltunk volna ki, most sem halunk ki, sőt, még túlnépesedés is van.



Nagyon rosszul látod. Nem azért nem haltunk ki, mert a férfiak elnyomták azokat, akikkel teljes mértékben egyenjogúnak mellett volna lenniük.



Igen, a középút az a teljes egyenjogúság, a fizetés, az igazságszolgáltatás, a szociális háló, a közoktatás és a közegészségügy minőségének nagy mértékű javítása.


Mi pl párommal azért már el kezdtünk beszélni arról, hogy mi lenne ha együtt maradnánk. Hány gyerekünk lenne. Abban maradtunk, hogy valószínűleg max 2, mert annyit még normálisan fel is tudnánk nevelni, nem kéne nélkülözniük. Ha az ország állapota sokkal jobb lenne, ugye pl azokon a területeken, amiket említettem, akkor simán beleférne 3, de akár még 4 gyerek is.



Tehát mit lehet ebből is ledzűrni? Nem a feminizmus tehet mindenről.

aug. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 242/3282 anonim ***** válasza:
0%
236, 8:04"224 de. Voltak érveim, nem is kevés" Nem te hasonlítottál engem egy "férfi nemi szervhez"? Valóban ragyogó és előremutató érvek .. :D
aug. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 243/3282 anonim ***** válasza:
93%
242 de, és jogosan tettem. És érveim is voltak, csak afölött direkt elsiklik a szemetek. Mert az nem tetszik nektek, inkább úgy csináltok, mintha az az érv, az a tény nem is létezne.
aug. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 244/3282 anonim ***** válasza:
0%
Nem tetted jogosan...ha így érzed akkor nincs miről beszélni tovább. Sajnos nagyon alacsony szintű a vitakultúrád, hogy finoman fogalmazzak... A Gyakorikérdések oldal csodája, hogy ezzel a "stílussal" 4 pipás vagy ..
aug. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 245/3282 anonim ***** válasza:
91%

244 egy nőket szidó, nőkre a saját akaratát ráerőltetni akaró személy, aki legalálná a nemierőszakot, sőt még büntetné is azt, ha valaki ellenáll...aki nem látja, hogy nem a nők hibája miatt sikertelen, hanem azért, mert külső értékek mellett belső értékei sincsenek....azt igenis előbb lehet nevezni egy méretes f@sznak, mint egy valódi férfinak...



Nem vitázom, csak leírom az igazságot, valamint az érveimet. Mivel ezt a másik fél figyelembe sem veszi, nem reagál azokra, vagy ha mégis, akkor annyi az egész, hogy tagad mindent, az nem vita. Sajnálom, hogy tőlem kell megtudnod, de egy vitához 2 legalább minimális intelligenciaszintel rendelkező személy kell és egy elképesztően radikalizálódott incel, aki nem látja a saját hibáit, nem számít elég intelligensnek, ahogy egyetlen bármilyen témában radikális elveket halló személy sem.



Nem véletlenül van ennyi pipám. Hiszen az emberek nagy része egyet ért velem, ugyanis nekem vannak érveim. Meg lehet nézni, hogy kik válaszát tartják jónak.



A nemi erőszakot támogató, nők életét tönkre tenni akaró incelek írásait, vagy azét, aki jogosan tartja ezt butaságnak.

aug. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 246/3282 anonim ***** válasza:
20%

"nők életét tönkre tenni akaró incelek"



Egyelore a nok teszik tonkre az inceleket, nem? :)



40F incel

aug. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 247/3282 anonim ***** válasza:
0%

8:44 Jómagam pár oldallal ezelőtt elítéltem a Kérdező "javaslatcsomagját"

"egy vitához 2 legalább minimális intelligenciaszintel rendelkező személy kell" egyetértek, sajnos nem vagy azon a szinten, hogy vitatkozzunk.

Sehol nem pártoltam a nemi erőszakot, szerintem csak álmodtad... Annyit írtam, hogy esetleg lehetne népszerűsíteni, hogy a nálunk dolgozó vendégmunkás nők magyar férfivel kössenek házasságot, önként és szabad akaratukból.

De ne haragudj, az igazságszolgáltatás részrehajlása a férfiak felé, amit írtál az nevetséges nekem, persze, ha van komoly szakmai anyagok ezzel kapcsolatban, kérlek oszd meg.

És nem, továbbra sem vagyok Incel, csak ha olyat olvasók, amit írtál, természetesen reagálok.

aug. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 248/3282 anonim ***** válasza:
7%

"Jómagam pár oldallal ezelőtt elítéltem a Kérdező "javaslatcsomagját""

Az a baj hogy egy olyan kérdés alatt vitázunk aminek javaslataival nem igazán értünk egyet, mégis úgy vitázunk itt is mintha egyetértenénk

Abban ugye egyetérthetünk hogy a mai feminista világban bizonyos mértékben a nők felsőbbrendűek a férfiakkal szemben, mint ahogy erről volt is vita, abban is egyetérthetünk hogy a mai párkapcsolati piac nem működik helyesen.

De hogy a kérdező által felvázolt szerződések meg kötelező szex meg hasonlók?

Ezt még 40 fincel sem vállalta fel nyíltan, hiszen az ő gyomra sem veszi be. Tehát eleve olyan helyzetben vitázunk hogy egy elmebeteg támogatóiként tűnünk fel olyanok akik amúgy akár elítélik őt

aug. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 249/3282 anonim ***** válasza:
68%

246 nem, nem mi teszünk tönkre titeket, azt megoldjátok ti magatok, még csak segítség sem kell hozzá. Adok egy jó tippet, hogy legyen esélyetek :


Ne gyűlöljétek a nőket! Attól még, hogy nem feleltek meg a férfi szépségideálnak, találhattok párt, csak mondjuk 160 centis ápolatlan, túlsúlyos gyári munkás emberként ne a 175 centis modell alkatú, a szépségideálnak megfelelő intelligens, minimum 500kt kereső nőkre próbáljátok meg ráerőszakolni magatokat. Na meg legyen belső értéketek.


Mint ahogy azt már írtam, az én párom sem magas, kigyúrt, jóképű milliárdos. Mégis talált nőt, mert legalább ápolt, kedves, intelligens. Tele van szeretettel az az ember. Megad nekem mindent, amire szükségem van (érzelmi támogatás, szeretet) és én is megadom neki ezeket. Na most akkor mi is a nagy probléma? Hiszen külsőleg valószínűleg ő sem jobb sokkal, mint amilyenek ti lehettek. Csak annyival jobb, hogy ápolt.

aug. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 250/3282 anonim ***** válasza:
100%

"Abban ugye egyetérthetünk hogy a mai feminista világban bizonyos mértékben a nők felsőbbrendűek a férfiakkal szemben, mint ahogy erről volt is vita, abban is egyetérthetünk hogy a mai párkapcsolati piac nem működik helyesen."


Hát én ahogy külső szemlélőként visszaolvastam ebben is max ti blackpilles urfik értetek egyet, az összes többi felhasználó elküldött titeket a pcsába és megcáfolta a zavart gondolataitokat.

aug. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!