Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯
 201/3282 anonim ***** válasza:
83%

18:26, ha válaszható és nem kötelező, akkor szerintem rendben lenne.

Ahogy lehet vágyfokozó szereket venni, a vágy csökkentővel se lenne baj szerintem, amennyiben a pasi ezt szeretné.

Ami az élet munkáját illeti, a vág, nem ilyen egyszerű.

Persze, amit és ahogy elérsz, az vívhat ki tiszteletet, illetve a legtöbben azonos szintű, vagy jobban álló partnert keresnek tudatosan, így ez egy fontos szempont. Az is nagyon fontos, hogy elégedett legyél azzal, ahogy, ahol vagy, mert hozzáad a személyiséghez. De, a fizikai vonzalom és a szellemi összhang, az "együtt rezgés" legalább ilyen fontos. A három együtt ad egy egészet, mindhárom kell.

Én alacsony nemi és még alacsonyabb párkapcsolati vággyal rendelkezem (én mondjuk nő vagyok) így nekem könnyű egyedül is boldognak lenni. Sőt, egyelőre nem látom magam előtt, hogyan lesz ebből család és gyerek egyszer. De, nekem az a véleményem, hogy mindenkinek meg kéne találnia, teremtenie azt a közeget, amiben boldog, vagy legalábbis, amivel elégedett. Olyan életszínvonal, olyan munkahely, olyan életritmus, olyan barátok és ehhez keresni partnert. Olyat, aki ebbe beleillik, mert, hacsak kívülről nem jön valami vész, akkor ez a buborék nem hoz nagy változásokat, nagy kilengéseket. Így a kapcsolat is kiegyensúlyozott lesz és marad. Míg, ha azt se tudja valaki, őt mi teszi boldoggá, mi a jó neki, eleve nem boldog, nem olyan a helyzet, amiben jól érzi magát, hogyan találhatna olyan párt, aki tényleg megfelel, ha talál, milyen nyomás az egyetlen jó dolognak lenni valaki életében? Eleve milyen ráutaltságot jelent a kapcsolatra? Ha talál valakit, akivel jó neki ebben a helyzetben is, a többi bizonytalanság szinte borítékolható, hogy kibillenti a kapcsolatot is az egyensúlyból.

Szóval, nem tudom te hogy állsz, milyen az életed, de én a saját élet sajátemnek az érdekeim, igényeim mentén való építgetését látom célszerűnek. Aztán, vagy lesz valaki, aki ugyanígy tett és a két élet harmonizál, "örökélet, boldogság" vagy nem. De, ha nem, nekem egyedül is kellemes és így szakítani is könnyebb, nehezebben ragad valami langyos fosban az ember, hiszen tudom, hogy az egyén nélkül is jó nekem.

aug. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 202/3282 anonim ***** válasza:
0%
18:53 Tetszett amit írtál, de: "Én alacsony nemi és még alacsonyabb párkapcsolati vággyal rendelkezem (én mondjuk nő vagyok) így nekem könnyű egyedül is boldognak lenni." Férfi esetében a magasabb vágy miatt ez aligha működik. Ezért lenne szükséges férfi vágycsökkentő kezelésre, ami nem kasztráció...
aug. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 203/3282 anonim ***** válasza:
65%

"Egyébként meg ez lenne a törvény, és pont."

Sok mindenre van rörvén, és mind tudjuk, hogy a magyarok nagy része feketézik, pult alól szerez be dolgokat olcsóbban, előnyökhöz jut a kapcsolatai által stb. A törvény annyit ér, amennyire betartják. Tehát a házas felek döntése lenne, hogy feljelentgetik-e egymást. A te döntésed lenne, hogy kierőszakolod-e jogilag a szexet valakivel, aki retteg, sír, fájdalmai vannak. Az meg a szegénységi bizonyítványod, ha így is élveznéd.

aug. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 204/3282 anonim ***** válasza:
70%

202, sok nőnek is nehéz ám ez. A szexuális vágy egy dolog, de rengeteg nő érzi magát értéktelennek, ha szingli. Van ilyen barátnőm. Ők nagyon nehezen találnak egyensúlyt egyedül (meg kapcsolatban is egyébként, hisz kapcsolatfüggők).

Ezért írtam, hogy nekem szerencsém van innen nézve, ugyanakkor nagyon nehéz lesz olyat találnom, ha ugyan sikerül, akivel megéri egy kapcsolat. 28 éves vagyok, rá kéne kapcsolni, de herótom van a gondolattól is.

Egy kapcsolat annyi érzelmi teher, annyi többlet feladat, amit nagyon ritkán "térít meg" hosszútávon.

Ha úgy alakul, hogy egyedül maradok, akkor újabb genetikai előnyöm, hogy nem kell pár a gyerekhez. Gyermeket mindenképp szeretnék majd, csak célszerűbb lenne házasságba, mint egyedül vállani. Ez a másik, ami nagy nyomást helyez a nőkre (is) a gyerekkérdés. Már persze azokra, akik akarnak.

Szóval, a szexuális vágy elnyomása nem biztos, hogy teljesen megoldaná a gondokat, mert sok más vág, is a kapcsolat felé hajtja az embereket.

aug. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 205/3282 anonim ***** válasza:
100%

Olyan déja vu érzésem van most: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Az 58-asnál ott van a kérdező kommentje és SZÓSZERINT ugyanazok voltak leírva! Gyanus hogy ez a kérdés is a tied....

aug. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 206/3282 anonim ***** válasza:
100%

196 pedig kéne, hátha adna neked pár qrva nagy pofont és kicsit helyre billenne az agyadat.



197 nem, nem elvárható dolog a szex, nem jár alanyi jogon, ezt már kitárgyaltuk, csak te nem vagy képes felfogni. A közlekedési szabályok biztonsági okokból jöttek létre, nem azért, mert pár hülye nem tudja hova dugni a farkát, mert még egygumi nőnek sem kell.

aug. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 207/3282 anonim ***** válasza:
25%
19:05 "Szóval, a szexuális vágy elnyomása nem biztos, hogy teljesen megoldaná a gondokat, mert sok más vág, is a kapcsolat felé hajtja az embereket." Egyetértek Veled! A szexuális vágy csökkenésére nem megoldás pl. a prostitúció sem férfi részről, pont amiatt, amit írtál. Azért írtam, hogy milyen jó lenne ha lenne egy gyógyszerkúra a férfiak számára, hogy tudják építeni az életüket. Így tudnánk kiépíteni tartalmas párkapcsolatot, és egy időben a gyógyszert is elhagyhatnánk.
aug. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 208/3282 anonim ***** válasza:
74%

207, na igen, de vagy minden érzelmet minimumra húzunk a szerekkel és egy apatikus, de munkaképes embert kapunk, aki nem akar majd kapcsolatot, meg mást sem, vagy mindent meghagyunk, de akkor az van, ami van. Még az se lenne elég, ha az agy adott központját nyomjuk csak el (erre lenne mód) mert, a szexuális vágy oké, adott, vagy a fájdalom, de mi lesz a kapcsolati vággyal? Az egy összetett dolog. Nem megoldható. Szerintem nem is lesz.

De értem, hogy mire gondolsz, megoldás lehetne, ha lehetne ilyet.

aug. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 209/3282 anonim ***** válasza:
0%
19:17 Nagyon jó észrevételek! Picit hasonlít pl. A mentális gondokra adott tabletták esetéhez. Ha pl. teljesen eltompítja a beteget, honnan lesz ereje sikerélményeket szerezni, hogy kijöjjön ebből az állapotából? Teljesen 22-es csapdája, csak remélni tudom, hogy lesz rá megoldás...
aug. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 210/3282 anonim ***** válasza:
8%

"A férfiak nincsenek manapság elnyomva, vagy amennyiben mégis, ezt valódi példákkal kéne alátámasztani"

Ja alátámasztást akarsz

Hát jogilag sajnos a nők felsőbbrendűek a férfiaknál:

Nők40, gyerektartási kötelezettség nő általi bemondásra, gyermekfelügyeleti privilégiumok, bírósági kivételezettség nők javára (pl. erőszakos bűncselekménynél akkor is ha a nő az erőszaktevő!)

Sőt! Külföldön még feleségtartás is létezik! Bár aki olyan ostoba hogy ilyen feltételek mellett házasságra adja a fejét az meg is érdemli a sorsát. De jól mutatja hogy a nők jogilag felsöbbrendű polgárok, feminista jogrendszer uralkodik

aug. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!