Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯
 181/3282 anonim ***** válasza:
84%
Az én ötletem sokkal egyszerűbb: kasztráljuk az incel férfiakat, majd küldjük őket kötelező terápiás kezelésekre. Szívesen.
aug. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 182/3282 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te le tudnál feküdni úgy egy nővel, hogy tudod, hogy ő nem szeretne veled lenni? Hogy sír, könyörög, próbál menekülni? Igen vagy nem?
aug. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 183/3282 A kérdező kommentje:

#180


Szerintem lehetne ezt pontosítani. Most nyilván nagy vonalakban írtam le. De ez nem azt jelenti, hogy minden nap 10x szexelni kell. Viszont lehetne pl. egy heti minimum mennyiség, amit teljesíteni kell mindkét félnek. Így előre tudnak tervezni a párok, és igazából ez ellen szerintem csak azok a házastársak ágálnak, ahol már tönkrement a házasság és nincs szex , vagy nagyon ritka. Ilyen módon az általad kérdezett dolog is irreleváns, hisz elkerülhetjük. De számomra az a zavaró ebben az egész hisztiben, hogy kibugyog belőletek a női felsőbbrendűség, és senki nem beszél arról, hogy mi van ha a nő mászik rá a férfira, mert épp kívánja? Ami ugyanúgy erőszaknak számit jogilag.

aug. 3. 18:28
 184/3282 anonim ***** válasza:
0%
18:26 Ez sajnos csonkításra való felhívás...mivel vagy különb ezek után az inceleknék?
aug. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 185/3282 anonim ***** válasza:
84%

177 nem forgatom ki a szavaidat. Kötelező szex akkor is, ha az egyik fél nem akarja, az nemi erőszak és pont.



Ilyen gondolat csak normális ember fejébe fordul meg. Az, hogy te nem veszed észre, hogy mi a baj ezzel a gondolatmeneteddel, az csak azt mutatja, hogy nem vagy sem normális, sem férfi.

aug. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 186/3282 anonim ***** válasza:
77%
18:27 Én nem tudnék, pedig párkapcsolati szempontból nagyon sikertelen férfi vagyok. Arra vágyom, hogy az a sok munka, amit letesz egy férfi az asztalra, majd vonzóvá tesz. Ezért nem vágyom pl. Fizetősre. 36F
aug. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 187/3282 A kérdező kommentje:
Hiába mantrázod, hogy nem forgatod ki. Olyan dolgokat adsz a számba, amiket én nem mondtam. Kötelezőek előírt szexről volt szó házasságon belül, nem erőszakról. Minden mást csak te költesz hozzá. Gondolom valami elkényeztetett, eltartott "nő" lehetsz.
aug. 3. 18:31
 188/3282 anonim ***** válasza:
79%
186 ti teszitek tönkre saját magatokat. Ne kenjetek már mindent IS ránk. Írtam már, nekem van párom. Se nem gazdag, se nem túl helyes, mégis nagyon szeretem, mert egy értékes ember, rengeteg jó tulajdonsága van.
aug. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 189/3282 A kérdező kommentje:

#190


És hány férfi életét tetted vajon tönkre?

aug. 3. 18:32
 190/3282 anonim ***** válasza:
100%

A férfiak elleni nemi erőszak is ugyanolyan bűn és sajnos sokszor nem veszik elég komolyan. Viszont a kérdésed, a felvetéseid a nőkre vonatkoznak, ezért reagálnak erre a válaszolók.

Nincs olyan, hogy kötelező szex. Ezt nemi erőszaknak hívják, kövesse el bárki is.

aug. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!