Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
 151/3282 anonim ***** válasza:
81%
Oh, olyan jó belegondolni, hogy az ilyen férgek a valóságban magányos kis senkik. Mégiscsak van igazság a világon.
aug. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 152/3282 anonim ***** válasza:
9%

150: Először igen, de ugye behoznánk közbe 500e nőt, akiknek nincs munkájuk..


..És aztán amikor a magyar nő látja instagrammon a korábbi incelt családdal, kertes házzal meg kocsival, majd ő is akarja ugyanezt.

aug. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 153/3282 anonim ***** válasza:
100%
Aha, az a félmillió nő önként jönne? Önként választana párt?
aug. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 154/3282 anonim ***** válasza:
36%

Hű, gondoltam felnézek az oldalra, amíg a reptéren várakozok, és bár nem olvastam el minden hozzáállást, egyre biztosabb vagyok benne, hogy túl sok beteges ember van ez a világon. Jobb is, hogy elköltöztem Magyarországról, ahol ilyen gondolatok egyáltalán felmerülhetnek.

25/N

aug. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 155/3282 anonim ***** válasza:
85%
136 azokról, amiket magadnak akarsz, másnak pedig nem. Pl neked kell az, hogy legálisan erőszakolgathass nőket. A nőket büntetnéd, mert nem házasodnak a magadfajta f@szokkal, a pasikat nem büntetnéd. Elnyomnád lényegében a női nemet, ami hatalmas nagy hiba.
aug. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 156/3282 anonim ***** válasza:
0%

"Elnyomnád lényegében a női nemet, ami hatalmas nagy hiba"



Persze, hogy az. Ahogy az is, hogy a jelenlegi helyzetben a nok elnyomjak a ferfiakat.



Valami koztes megoldas kene.



40F incel

aug. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 157/3282 anonim ***** válasza:
94%
A férfiak nincsenek manapság elnyomva, vagy amennyiben mégis, ezt valódi példákkal kéne alátámasztani. Az nem elnyomás, hogy egyesek sikertelenek a párkeresésben.
aug. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 158/3282 A kérdező kommentje:

#150


De akkor nem, ha az lesz mondjuk a törvény, hogy a mindenkori fizetése egyharmadát kell leadóznia!

aug. 3. 17:16
 159/3282 anonim ***** válasza:
100%
Eh, a szüleim majd fizetik. Apám sose hagyná, hogy elvegyék a szabadságomat, inkább fizet.
aug. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 160/3282 A kérdező kommentje:

#155


Hazudsz. Semmi ilyesmiről nem volt szó, csak te próbálod ezt kihozni belőle. Gyűlölöd a férfiakat

aug. 3. 17:17
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!