Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
 131/3282 anonim ***** válasza:
35%

#130



Nem tamogatok ilyen invaziv, drasztikus intezkedescsomagot, de azt latom, hogy valamit tenni kellene az ugyben.



40F incel

aug. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/3282 anonim ***** válasza:
93%
El kéne mennetek pszichológushoz, azt kéne tenni.
aug. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/3282 anonim ***** válasza:
84%

127 Vaaaagy csak szimplán alapvető emberi jog nak tartod a szexet és nem akarsz érte fizetni... Meg igazából semmit nem akarsz tenni azért, hogy nőhöz juss.



128 szűz fiatal nő vagyok, fél éves párkapcsolatban, az első valódi párkapcsolatomban. Azért tartom undorítónak ezt az inkább le nem írom, micsodát, mert emberi jogokat sért meg, és ad többletjogokat nektek.

aug. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/3282 anonim ***** válasza:
100%
131 pszichiáter....
aug. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/3282 anonim ***** válasza:
13%

1. pont: 100% -ban egyetértek, jó ötlet. Aki szerint ez radikális, mondanám, hogy amióta civilizációban élünk, ilyen szabályok mindig is voltak, leszámítva az utolsó 70 -100 évet kb. Történelmi szempontból az a radikális, ami most van.


2. pont: Valószínűleg Jetstartól származik(legendás online blackpiller). 100% -ban egyetértek egyébként. A nőimport tökéletesen jó arra, hogy anélkül változtassunk a piaci viszonyokon, hogy egyes emberek személyes szabadságát korlátoznánk, ráadásul még jót is teszünk azoknak a nőknek. Önmagában ez az egy pont lehet elég is lenne.


Láttam hogy a feministák sírnak, hogy ki fogja eltartani az önként ideérkező nőket - hát a fiatal férfiak 80% -a, akik most incelek. Nincs munka, kevés a fizetés? - Az meg politika kategória, azt is meg kell oldani.


3. pont: A nőknek társadalmi kötelességük a férfiak felé, amit ha nem tartanak be, fizetniük kell????!!!

- Mint ma a dolgozó férfi aki magasabb adót fizet ha nincs gyereke… a kérdező megint jól mondta.

aug. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/3282 A kérdező kommentje:

#133


Milyen többletjogokról beszélsz?

aug. 3. 16:11
 137/3282 anonim ***** válasza:
89%
Továbbítsd sajnálatomat édesanyád felé, kérdező. El nem tudom képzelni a szégyent, amit átél, amiért a fiacskája olyan disztópiákról fantáziál, ahol a nőket házasságra és szexre kényszerítik.
aug. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/3282 anonim ***** válasza:
100%
127/8# el kell mennetek lassan a polgár jenő hivatalba,ugy repedezik felettetek a plafon😃
aug. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/3282 anonim ***** válasza:
31%

Amivel nem értek egyet, mint blackpill veterán:


“nők klónozása.. genetikai módosításokkal, azaz hogy úgy befolyásolni a nőket elsősorban hormonálisan”:


Jelenleg ott tart az orvostudomány, hogy egy rohadt hajhagymát nem tudnak klónozni. Sajnos ez egyáltalán nem reális ötlet.


“Ennek keretében belül mindenki évente pontozva lenne hogy mi a szintje (külső, anyagi szempontok, társadalmi státusz, jellem stb.) és e szerint”:


Ez nem értem miért jött ide. Pont az lenne a lényege az ilyen piacbefolyásoló megoldásoknak, hogy a nők önként és fülig szerelmesen ugorjanak ágyba a szintjüknek megfelelő jelenleg incel férfival. Amikor hasonló kérdést írok ki, azt pont azért teszem, hogy megelőzzük az ilyen megoldásokat (attól függetlenül hogy úgyis ez lesz a vége).


Feministáknak egyszerűen: Vagy hallgatsz ránk ma, vagy a hatalomra kerülő retardált Andrew Tare kiutal téged egy incelnek holnap.

aug. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/3282 anonim ***** válasza:
13%

“amikor most is alig talál munkát sok tisztességes ember és pénztelenség van?”:


Politika kategóriában voltak megoldásötleteim. Egy hibrid rendszer kéne szerintem, amiben egyszerre van piac és tervgazdaság. Az én ötletem hogy lehetnek két fizetőeszköz a két gazdaságba.

aug. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!