Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
 121/3282 anonim ***** válasza:
92%

Hidd el, nagyon látszik, amikor valakinek nincs egészséges kapcsolata az emberiség bizonyos tagjaival. A nézésük, a hanglejtésük, a mozgásuk, egyszerűen mindenük.


Senki sem köteles esélyt adni neked és ha senki sem foglalkozik veled (aminek mindig oka van), akkor magadba néne nézni. Ha egyedül nem megy, remek pszichológusok tudnak a segítségedre lenni.

aug. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/3282 anonim ***** válasza:
84%

115. De, pontosan ez az igazság, csakhogy nektek a külső és belső értékek mellett eszetek sincs, amivel felfogjátok.



117. Az incelek nem véletlenül nem kapnak esélyt. Mint írtam, az egy dolog, hogy külső értékeitek nincs egy sem, de még belső sem.


Az én párom alacsonyabb nálam néhány centivel, nem gazdag, nem tartozik bele a tipikus jóképű kategóriába, mégis nekem kell, mert neki veletek ellentétben rengeteg jó tulajdonsága van.



120 első ránézésre nem tudjuk. Abban a pillanatban tudjuk meg, hogy kinyitjátok a szátokat és fröcsögni kezdetek.

aug. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/3282 anonim ***** válasza:
84%
Nem értem, hogy miért kéne esélyt adnom bárkinek is, ha nem szeretnék. Ti se adtok esélyt mindenkinek, aztán le vagytok döbbenve, amikor ugyanezt viszont kapjátok.
aug. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/3282 A kérdező kommentje:

#121


Bővebben? Mármint a nézés, hangleejtés, mozgás stb. rész.

aug. 3. 14:12
 125/3282 anonim ***** válasza:
84%

Nincs mit bővebben írni, ezek annyira természetes részei az ember viselkedésének, hogy észre se veszik legtöbben, hogy csinálják. Ha rendszeresen járnál emberek közé, akkor tudnád, hogy miről beszélek. Maradjunk annyiban, hogy te is érzed például tömegközlekedés alatt, hogy milyen fajta emberek mellé nem érdemes leülni.


Azt írni, hogy valaki férfigyűlölő, mert nem adna esélyt mindenféle férfinak, az egyszerűen nevetséges.

aug. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/3282 anonim ***** válasza:
86%

109, szerinted milyen gyakori, hogy a nő erőszakolja meg a férfit? De komolyan.

Emellett, itt az volt a felvetés, hogy "Azért az elég durva, hogy mindenféle emberi jogról, morálról és egyebekről beszéltek, de közben nyugodt szívvel megmérgeznétek olyan embereket, akik effektíve semmi rosszat nem tettek nektek."

A semmi rosszat és az, hogy egy kényszer kapcsolatban kényszerből szexelni kell valakivel üti egymást. Az igenis rossz, amit a kényszerítő fél követ el a másik ellen. Hogy más nők milyen gyakran erőszakolnak meg férfiakat, nem tudom. Én nem tenném, remekül elvagyok nélküle is. Így egy kényszer kapcsolatban a kényszer szex csak a rovásomra történhetne, amire teljesen jogos válasz a mérgezés, ha menekülni nem lehet.

aug. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/3282 anonim ***** válasza:
9%

"Én továbbra sem értem, miért nem jó neked a fizetős!"



Azert nem jo, mert nem ismerem, nem bizok benne. Szamomra az intimitas bizalmi kerdes! Tudod, nem mindenki barom osztonleny.



40F incel

aug. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/3282 A kérdező kommentje:

#128


Ezt ők nem értik. Valószínűleg hetente változtatják a partnerüket (még a legyet is röptében kategória), ezért áskálódnak ennyire az intézkedéscsomag ellen.

aug. 3. 14:50
 129/3282 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, a disztópiádban mi történne például egy leszbikus nővel?
aug. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/3282 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem mindenkeppen szukseg lenne valamifele fekekre es ellensulyokra, ahogy a gazdasagi eletben is vannak."

Szóval nem vagy hajlandó elhatárolódni, mostmár világos.

Nyilván ezt konkrétan még te sem tudnád igazán tamogatni amit a kérdező leírt (legalábbis pontosan ebben a formában) de azért vitába szállsz az oldalán, kompromittálva önmagadat. Márpedig kompromittált kisemberek soha az életben nem lesznek befolyással a közéletre.

Azaz hiába is lennének neked ötleteid, azokat soha nem fogod tudni még csak közbeszéd tárgyává sem tenni mert komprommitált emberként nem fognak komolyan venni. Még az elvtársaid javarésze sem

aug. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!