Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
 161/3282 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező, a magadfajta férfiakat utálják, nem az összeset.
aug. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 162/3282 A kérdező kommentje:

#159


Értem. Szóval önerőből jelenleg sem tudsz boldogulni, és a férfiakra vagy rá szorulva. Ennek ellenére hangosan propagálod a női felsőbbrendűséget. Egyébként apád sem fog örökké élni..

aug. 3. 17:19
 163/3282 A kérdező kommentje:

#161


Attól még hazudik.

aug. 3. 17:20
 164/3282 A kérdező kommentje:

#154

Hiába gyűlölködsz a hazád ellen, incelek a világ minden országában vannak és sajnos egyre többen is lesznek. Főleg a nyugati típusú országokban.

aug. 3. 17:22
 165/3282 anonim ***** válasza:
9%

“Hű, gondoltam felnézek az oldalra, amíg a reptéren várakozok, és bár nem olvastam el minden hozzáállást, egyre biztosabb vagyok benne, hogy túl sok beteges ember van ez a világon. Jobb is, hogy elköltöztem Magyarországról, ahol ilyen gondolatok egyáltalán felmerülhetnek.”:


Ezek a gondolatok pedig főleg nyugati fórumokról származnak… csak nyugaton ugye nem az van, hogy egy fórumon irogatnak az incelek a feministákkal, hanem ott a cenzúra és a gondolatrendőrség az úr, így te nem látsz a fű alatt szerveződő mozgalomból semmit.

aug. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 166/3282 anonim ***** válasza:
94%

#164, #165

Nyilván mindenhol vannak bolond emberek, de ha szerintetek normális és elfogadható, amit ti más emberekről írtok, akkor sürgősen keressetek fel egy pszichológust. Úgy írtok, mint valami sorozatos nemi erőszakoló.

(#154)

aug. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 167/3282 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem csak célszerű lenne reklámozni a vendégmunkás Hölgyeknek, hogy Magyarországon éljenek, ez okés. :) Szabadon válasszanak Társat, ez szerintem természetes. Ezen felül mérges vagyok, hogy a nem házas férfiakat akarják súlytani szingliadóval, a nőket is kellene...a férfitöbblet miatt ez lenne igazságos. A többi tudományos ötleted teljesen abszurd ....
aug. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 168/3282 anonim ***** válasza:
9%
Én személyesen úgy halottam először a blackpill szót, hogy angoltanulás céljából elkezdtem olvasni angolul egy csajozásról szóló könyvet.
aug. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 169/3282 anonim ***** válasza:
9%
17:26 Én a Pua irodalmakkal kezdtem ugyanígy...
aug. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 170/3282 anonim ***** válasza:
81%

156 ki a facom nyomja el a férfiakat? 🤣🤣🤣🤣



160 nem hazudok. A tények leírása nem hazugság, mégha a sötét incel lelkecskédnek fáj is. Fogadd el, hogy senkinek nem kellesz, mert nincsen semmi belső értéked.

aug. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!