Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
 171/3282 anonim ***** válasza:
80%

163, oldalak óta írjuk ugyanazt, mint ő, sokszor kifejtve, megmagyarázva. Te hazudsz, vagy vagy annyira elvakult, hogy nem is érted, mit, vagy miről írsz.

Nem tudom, döntsd el te melyik igaz rád. Vagy csak sima troll vagy. Ez is egy opció.

aug. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 172/3282 anonim ***** válasza:
75%
"pua irodalom" XD
aug. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 173/3282 anonim ***** válasza:
76%
Amúgy pedig nem vagyunk férfigyűlölők. Titeket utálunk, jogosan. Ti pedig agyban semmiképpen sem vagytok férfiak, hanem csak kisfiúk, és ezzel még őket sértem, nem pedig titeket.
aug. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 174/3282 anonim ***** válasza:
92%

Én még titeket se gyűllöllek, nekem nem ártottatok. Szánlak titeket és valahol sajnállak.

A férfiakkal így egyben nincs bajom, egyed szinten tartok tőlük az utcán sötétben, vagy bulihelyen egyedül. Ez ki van küszöbölve azzal, hogy nem járok bulizni, koncert, egyéb esetén nem szakadok el a társaságtól, este meg extrán figyelek, ha egyedül utazom, sétálok és nem megyek messze a házaktól. Még nem lettem megerőszakolva. De még lehetek. Valamint, félek, hogy egy hozzátok hasonlóan szexista, agresszív, tudatlan, szemellenzős állatot fogok ki, aki valahogy megtanult maszkolni, de erre meg erős szűrőm van, ha ismerkedek. Persze, ettől még kerülhetek bajba. Amitől szintén félek kicsit, hogy egy olyan állatnak mondok nemet, aki utána ràgalmaz, követ, zaklat erre meg sajnos nincs kihatásom. Még tini koromban volt hozzá szerencsém, azóta megúsztam. Félek továbbá, hogy lányom lesz és egy hasonlóan abberràlt, sérült társat talál, mint az itteniek, mert fiatalon egy szerelmes lány könnyen hülyíthető. Félek, hogy megerőszakolják, hogy egy gyerekkel egyedül marad és derékba törik az élete, hogy elrabolják és krvának kiviszik külföldre. Fiút akarok szülni. Őt elverhetik, megkéselhetik, kirabolhatják, később anyagilag lehúzhatja valami csaj, de fele annyi veszél, les majd rá.

De, ezek egyénre vonatkozó félelmeim, nem egy teljes nem ellen vannak, olyan félelmek amik még csak nem is gyűllölet alapúak, szemben a ti gondolataitokkal. Jogos félelmek, mert olyan dolgokat fednek le, amik nőkkel nap, mint nap megtörténnek.

aug. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 175/3282 A kérdező kommentje:

#170


Fogadd el, hogy beteges férfigyűlölő vagy!

aug. 3. 18:12
 176/3282 anonim ***** válasza:
100%

175 miért fogadnám el, ha egyszer nem igaz? 🤣



Vannak férfiak, akiket nem kicsit, hanem nagyon, de nagyon tisztelek, őket nem véletlenül. Nem véglények, hanem valódi férfiak.

aug. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 177/3282 anonim ***** válasza:
100%

"A házasságon belüli kötelező szex számodra egyet jelent automatikusan a nők megerőszakolásával."

Onnantól, hogy kötelező és az egyik fél nem akarja, onnantól nemi erőszak. És ezt csak egy incel nem akarja felfogni.


A kérdés önmagában igazolja, miért nem érdemelnek az incelek párkapcsolatot. Megnyugtat a tudat, hogy soha, egyetlen nő sem fog még csak bottal (undorodva) megpiszkálni titeket, valamit sosem lesztek politikai tényező. :)

aug. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 178/3282 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos muszáj lentebb vinni a nem vonzó fiatal férfiak nemi vágyát/tesztoszteron szintjét. Nekem nem volt erre lehetőségem fiatal koromban, sokat szenvedtem, mert semmi pozitív hatás nem ért gyakorlatilag a lányok részéről... 36F
aug. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 179/3282 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, szexelni nem lehet vágy nélkül. A törvényi kötelezettség nem jelent semmit. Attól nem lesz a nő nedves, nem fogja élvezni, nem történik semmi.

Amúgy korábban úgyis átugrottad a válaszom. Ha a nő sír, fájdalmai vannak szex közben, utána, előtte láthatóan undorodik, retteg, te akkor is megbszanád, mert jogod van?

aug. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 180/3282 anonim ***** válasza:
0%
18:23 Teljesen egyetértek Veled, a párkapcsolat azért is csoda, mert egy élet munkáját találja vonzónak egy lány vagy nő. De a mai világban...mi a véleményed a 18:19-es válaszomról?
aug. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!