Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯
 211/3282 anonim ***** válasza:
100%

210, a nők negyven már eltörlőben van. A gyerekre kérhetsz apaságit, máris nem bemondásra történik a dolog, a gyermekfelügyelet is oldódik, egyre gyakrabban ítélnek apa javára, de a legtöbb apa amúgy se küzd érte.

A bírósági kivételezettség nem jogi előny, kivételezett mindenki, aki szimpatikus. Ez ellen nincs mit tenni, amíg emberi ítélet születik, mert kizárhatatlan az empátia.

aug. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 212/3282 anonim ***** válasza:
100%

210.



Nem jött be. Ha a pasi kapja meg a gyereket, a nőnek is kell fizetni a gyerektartást, majd később a rokontartást, nagykorú, de saját keresettel még nem rendelkező gyerek esetén.


Nincs gyermekfelügyeleti privilégium. A régi kor faszijai miatt van az, hogy a nő még mindig főz, mos, takarít, gyereket nevel EGYEDÜL, és emellett ugyanannyit dolgozik a munkahelyén, mint egy férfi.


Bírósági kivételezettség sem igazán van. Ha a nő bűnös, megbűntetik, ha a pasi, akkor meg jajj, de hát milyen helyes, milyen fiatal, ezzel elrontanánk a jövőjét, ne csináljuk ezt szegénnyel, meg Amúgy is, ki a f@szt érdekel, hogy megerőszakolt több nőt is....



Igen, létezik asszonytartás, amit nem a nők találtak ki.



Ha feminista jogrendszer uralkodna, akkor mindkét nemnek pontosan ugyanazok a jogai lennének meg, hiszen mint azt tudjuk, a feminizmus az az egyenjogúságot akarja elérni.

aug. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 213/3282 anonim ***** válasza:
0%
20:07 "210, a nők negyven már eltörlőben van." => De azóta sincs egyedi számla a nyugdíj megtakarításoknál az állami rendszerben. Ez igazságosabb rendszert eredményezne, de a férfiaknak kedvezne ugye ...
aug. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 214/3282 anonim ***** válasza:
0%

20:08 "Bírósági kivételezettség sem igazán van. Ha a nő bűnös, megbűntetik, ha a pasi, akkor meg jajj, de hát milyen helyes, milyen fiatal, ezzel elrontanánk a jövőjét, ne csináljuk ezt szegénnyel, meg Amúgy is, ki a f@szt érdekel, hogy megerőszakolt több nőt is...."

Hiteles forrást tudnál linkelni?

aug. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 215/3282 anonim ***** válasza:
100%
214 van kezecskéd, meg telefonocskád, nem vagyok a szolgád. Én olyanról tudok a környezetemben, hogy a vérszerinti gyerek megerőszakolta a nevelt gyereket és a szülők nem tették semmit. Olyanról is tudok, hogy egy KISLÁNYT zaklatott szexuálisan egy felnőtt férfi, amiről tudott a környék, de nem tették semmit. Biztos vagyok benne hogy ezer és egy hiteles forrás is van hasonló esetekről.
aug. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 216/3282 anonim ***** válasza:
0%

"214 van kezecskéd, meg telefonocskád, nem vagyok a szolgád." Jogi ügyekben nem alkalmaználak, ne aggódj...Ha jól sejtem a felvázolt súlyos bűncselekmények eltussolásában nők is szerepet játszottak, hiszen azt írtad pl., hogy a "szülők nem tettek semmit"

Mindegy, nem keresek neked statisztikákat amik szerint a férfiak súlyosabb büntetést szoktak kapni, mert van kezecskéd meg telefonocskád neked is...

aug. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 217/3282 anonim ***** válasza:
7%

20:08 és 20:22


[link]


Wikipédia de kezdetnek nem rossz...

aug. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 218/3282 anonim ***** válasza:
0%

217#

Hát igen, ez is elég durva tény

aug. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 219/3282 anonim ***** válasza:
0%
20:45 Ezért is áll a válaszom 0%-on...
aug. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 220/3282 anonim ***** válasza:
100%

216 súlyosabb bűncselekményért ne is várjon kevesebb büntetést. Az, hogy kit mennyi időre ítélnek el, az lényegében azon múlik, hogy mennyire f@sz a bíró. Igen, volt rá példa, hogy egy gyilkossági kísérlet miatt lecsukott nőt fel akart menteni a tömeg, mert olyan szép (Takaoka Yuka), ahogy férfivel is történt hasonló. Most hirtelen nem jut eszembe a faszi neve, de tudom, hogy 2 nőt megölt, aztán még így is az volt, hogy jajj de ő olyan helyeeees, meg hát ezzel tönkre menne a jövője....



217 kezdetnek az incelek bármilyen módon való teljes elszigetelése lenne a jó.



219 vagy csak azért, mert te is egy.....hatalmas férfi nemiszerv vagy. Durva tény, tudom, de hát ez van.🥰

aug. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!