Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/3282 anonim ***** válasza:
84%
Kapod a nullát malaj Vincent incel finci
aug. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/3282 anonim ***** válasza:
81%

"Én belemennék egy ilyen kapcsolatba , de sajnos ételmérgezésben hamar elpatkolnál."

Jaja, kérdező nem elég olvasott és nem hallott még az arzénes nőkről. :))


Amúgy meg, ennél van egy sokkal egyszerűbb megoldás:

összeszedjük az inceleket és akinek nem tetszik a mostani helyzete, azt feltesszük valamilyen járműre és mehet egy túlnépesedett afrikai vagy ázsiai országba, ahol örülnek, hogy a 16 gyerek közül végre egyet hozzáadhatnak valakihez és addig se nekik kell eltartani.

Minek kéne félmillió nőt idehozni? Menjenek oda az incelek. Nincs olyan sok ilyen idióta, hogy annyira hiányoznának az ország munkaerőpiacára (főleg hogy állításuk szerint alig dolgoznak).

aug. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/3282 anonim ***** válasza:
27%

"Szoval nehez osszemixelni a ket vilagot. Nekem is csak azert sikerult, mert en kisse feluton vagyok a ketto kozott. En Europaban tul maradi vagyok, Azsiaban pedig tul nyugati."

Ezt értem de nem ez volt a kérdésem és megint tereltél.

Egyedül arra sikerült választ adnod hogy a nőimportot nem tartod szerencsés elképzelésnek, de másra nem. Még annyit sem sikerült kinyögnöd hogy bármit is támogatnál vagy elleneznél a kérdező elképzelésében. Ez szándékos vagy akaratlan kényszeres terelés?

A kérdés még mindig az, hogy egyetértesz-e a házasélet törvényi szabályozásának eszement ötletével, meg az embereket pontozgató baromsággal vagy akár a nőimportal?

Ez volt a kérdés, nem az hogy mi van Malajziában!

aug. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/3282 anonim ***** válasza:
79%

98

De vekony, csinos igen...

aug. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/3282 anonim ***** válasza:
10%

Szerintem mindenkeppen szukseg lenne valamifele fekekre es ellensulyokra, ahogy a gazdasagi eletben is vannak. Minimalber, szabadsag stb.



Mert ha nincsenek fekek es ellensulyok, akkor az tortenik, ami van: ferfiak tomegeinek nem osztottak lapot szex/parkapcsolat teruleten.



40F incel

aug. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/3282 A kérdező kommentje:

Azért az elég durva, hogy mindenféle emberi jogról, morálról és egyebekről beszéltek, de közben nyugodt szívvel megmérgeznétek olyan embereket, akik effektíve semmi rosszat nem tettek nektek.


De még ha el is fogadom, hogy egyesekben rossz érzést kelt, hogy a jövőben nem szexelhetnek fűvel-fával illetve elmúlna a matriarchális dominancia a társkeresi piacon, még a "rossz dolgok" sem állnak nyilvánvalóak arányban egy másik ember megölésével.


Tehát az a konklúzió, hogy képmutató és rosszindulatú emberek vagytok (szól ez azoknak, akik ilyeneket írtak) és ti testesítek meg a társadalom mételyét.

aug. 3. 12:27
 107/3282 anonim ***** válasza:
86%
106, aki rendszeresen erőszakolgat, az bőven kiérdemli a halált. Attól, hogy kötelező szexelni hivatalosan, még jó érzésű ember nem kényszeríti a másikat. Aki igen, az úgy jár, ahogy azok a férfiak a két faluban, amire utaltak fentebb.
aug. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/3282 A kérdező kommentje:

Továbbá akik azt mantrázzák, hogy a mi hibánk, hogy nem találunk nőt, azok eléggé tévúton járnak. Nem a mi hibánk hogy 155 centis magassággal, kis méretű nem nemi szervvel, ronda arccal, testi hibákkal stb. születtünk, a nők mégis megaláznak minket emiatt, és bekerülünk egy ördögi körbe. Egyre kevésbé, majd végül már egyáltalán nem lesz motivációnk semmilyen női interakcióhoz.


Tehát a nők hibája az hogy incelek vagyunk, nem a miénk.

aug. 3. 12:31
 109/3282 A kérdező kommentje:

#107

És mi alapján gondoltok arra, hogy csak a férj erőszakolná meg a feleséget? Nő is követhet el ugyanúgy nemi erőszakot függetlenül attól, hogy nem nála van a "szerszám".


Tehát itt megint a férfigyűlölet mutatkozik meg, semmi más, ezért nem is tudunk titeket komolyan venni.

aug. 3. 12:33
 110/3282 anonim ***** válasza:
86%

Ha valaki az akaratom ellenére lefeküdne velem és kapcsolatba kényszerítene, azt örömmel megmérgezném, hiszen ő volt az, aki először ártott nekem, amikor magamtól én még csak rá se néztem volna. Nem véletlenül voltak olyan népszerűek a Giulia Tofana-hoz hasonló méregkeverők, amikor a nőket akaratuk ellenére kényszerítették bele házasságokba, ahol sokszor nem volt beleszólásuk semmibe.


A nők nem felelősek értetek és hidd el, mindenkinek az lenne a legjobb, ha semmilyen motivációtok nem lenne ahhoz, hogy foglalkozzatok a nőkkel, hiszen ahogy a kérdés is bizonyítja, elméleti síkon nem vagytok jobbak egy erőszakoló diktátornál.

aug. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!