Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/3280 anonim ***** válasza:
20%

"te most támogatod konkrétan ezt a javaslatcsomagot vagy még szerinted is elvetemült ebben a formában"



Nem. A ket legerosebb emberi erzelem a fajdalom es a duh. Duhbol sose kivanj, rossz tanacsado.



Arra kellene rajonni, hogy ha egy szeles reteget kenyszeruen megfosztanak a szerelemtol es a szexualitastol, az bomlasztja a tarsadalom integritasat. Most lehet bagatellizalni, hogy jaj, az a 2 ember, de az USA-ban a 18-30 kozti ferfiak majd' negyederol van szo, ami 30% fole varhato az evtized vegere. Es ha elegen lesznek, akkor manifesztalodik, ami a kerdesben van. Tudod, mindent lehet, ha van politikai akarat. Erre a 2010 ota tarto amokfutas a legjobb magyarorszagi pelda. Szoval a valodi megoldas az a kapitalizmuson tulmutato humanizmus lenne, de attol baromira messze vagyunk meg. Elsosorban a noket nem kene simp-elni es betabuxxolni, hiszen az az egyeni dontes szabadsaga.



40F incel

aug. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/3280 anonim ***** válasza:
73%

91# jó, tegyük fel hogy igazad van, és idővel olyan mértékű lesz a férfiak társkeresési sikertelensége, hogy globális problemanak nyilvánítjak


A kérdésem az lennne, hogy miért van az hogy ilyenkor minden létező javaslat arról szól, hogy a nők alá tegyetek valamilyen módon? Miért nem jut soha semelyikotok arra hogy talán valami baj lehet vele,ha senki nem akar vele összejönni? Miért mindig mi vagyunk a "telbszott betyár krvak" hogy azzal jövünk össze aki bennünk jó érzést kelt?

Rendesen ijesztő, hogy van a férfiaknak egy olyan rétege akit csak akkor szeretne egy nő ha hozzá van kenyszeritve, és ezért a nők a hibásak....szeretnék egyszer egy átlag férfi egojával rendelkezni. Olyan jó lehet ugy élni, hogy nekem minden JÁR

aug. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/3280 anonim ***** válasza:
0%

Nem voltál elég egyértelmű, sőt inkább kétértelmű vagy.

Az volt a kérdés hogy konkrétan ezt amit a kérdező felvázolt, támogatod-e?

A problémát ugye ismerjük nem kell felvázolni, leírhatod a saját ötleteidet is ha vannak, de előbb jó lenne állást foglalni a kérdező ötlete kapcsán. Hiszen a saját hiteled múlik azon hogy a képtelenebb elképzeléseket támogatod vagy sem. Ennek függvényében lehet komolyan venni téged is, és ennek függvényében veszik komolyan a többi incelt is, avagy nevetség tárgyává lesznek

aug. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/3280 anonim ***** válasza:
0%

"minden létező javaslat arról szól, hogy a nők alá tegyetek valamilyen módon?"



Hatalommal valo eles vs. visszaeles. Amig a noket elnyomtak, addig a ferfiak eltek vissza a hatalmukkal, miutan a noket mar nem nyomjak el tobbe, most ok elnek vissza a hatalmukkal. Vagyis megy az adok-kapok rendesen. Meg kellene nyugodni, es partnerkent tekinteni a masikra.



"azzal jövünk össze aki bennünk jó érzést kelt?"



A top 20% pasi kore korbegyultok, a tobbi meg le van szarva.



"Olyan jó lehet ugy élni, hogy nekem minden JÁR"



Ugy eltek. Ti is ugyanolyanok vagytok, csak nektek letelemetek, hogy jo legyen a sajtotok. Csak ez tuneti kezeles, mint a Paxirasol a tudorakra.



40F incel

aug. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/3280 anonim ***** válasza:
36%

"Hiszen a saját hiteled múlik azon hogy a képtelenebb elképzeléseket támogatod vagy sem"



Hat figyi..... En eleget eltem Europaban, es az eletem tobb, mint negyedet Azsiaban. Ismerem mindket vilagot, es otthonosak mozgok itt is, ott is. Beszelek tobb azsiai nyelven. Latom a parkapcsolatokat, latom az embereket.



Amit biztosan allithatok, hogy a keletrol importalt felmillio no, meg ugy egyaltalan a keleti vilagban szocializalt ember nem tud funkcionalni a nyugati vilagban. Se munkamoral, se napi rutin, kb. semmilyen tekintetben. Annyit tud, hogy elszivja az oxigent. Es az egysegsugaru nyugati ember sem bir a keleti tarsadalomban funkcionalni.



A keleti ember azert nem tud funkcionalni a nyugati vilagban, mert a nyugati vilag felelossegkozpontu. Vagyis vannak olyan dolgok, hogy garancia, kotber stb. Ha azt mondja, hogy ma nem jon dolgozni, mert a masodunokatestvere hazasodik es kenduri van, akkor Europaban az volt az utolso munkanapja. De az elvegzett munka minosege is eleg sajatsagos.

aug. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/3280 anonim ***** válasza:
0%

Na folytatom.....



Szoval az, hogy olyan felelotlenul vegzik a munkat, hogy ugy kaszaljak a fuvet, hogy kitoljak az ut kozepere, egy teherauto foldet nem tudnak rendesen elplanirozni. Leteszek egy teglat, hogy ide rakha a tragyat, nem oda rakja, hanem a fa ala. Aztan, ha mondom, hogy el kene lapatolni, mert ha bemossa az eso, ki fog dolni a fa, en leszek a ge.ci. Otthagyjak a munkagepet a sarban, mert neki szarni kell, megcsuszik a gep, odanyomja az embert a palmafahoz, aki meghal. Ezert Europaban bortonevek jarnak.



A nyugati embernek a keleti tarsadalom pedig erzelmileg tavolsagtarto. Itt a csaladi elet olyan, mint amikor talizol a haverokkal, sztem abban is tobb erzelmi intimitas van. A keleti nok a batyjukat is magazzak. A csaladban rendfokozatok vannak, mint a katonasagnal.



Szoval nehez osszemixelni a ket vilagot. Nekem is csak azert sikerult, mert en kisse feluton vagyok a ketto kozott. En Europaban tul maradi vagyok, Azsiaban pedig tul nyugati.



40F incel

aug. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/3280 anonim ***** válasza:
77%

94

De neked is a top, felsopolcos, vekony, diplomás, csinos nő kell! Nem pedig a 120 kg.os dohánybolti eladó/gyarimunkás Marika

aug. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/3280 anonim ***** válasza:
0%

Nekem nem kell diplomas no, honnan szedted ezt? :)



40F incel

aug. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/3280 anonim ***** válasza:
66%
Te egy kifogás gyáros hiteltelen fickó vagy Maláj Vince
aug. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/3280 anonim ***** válasza:
66%
Többé nem lehetsz tagja a blackpillnek
aug. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!