Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
❮❮ ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... ❯❯
 331/3282 A kérdező kommentje:

#327


Nekem nem kell bombázó. Átlagos vagy kicsivel átlag alatti nő tökéletesen megfelel nekem. De azt jogosan elvárhatom hogy legyen igényes és ne legyen 200 kg, hiszen ezeket én is fel tudom mutatni.

aug. 4. 22:03
 332/3282 A kérdező kommentje:

#327


Hát ha az a kérdés, hogy 20 erőszakos nő előtt vállalom-e, akkor nyilván nem, hisz nem tudnám magam megvédeni. De az erőszak a primitív és gyáva emberek fegyvere, magyarul az olyanoké mint te.


De ha lesz egyszer incel párt Magyarországon, oda szívesen csatlakozom aktivistaként vagy szakpolitikusként, a nevemet és az arcomat adva az egészhez.

aug. 4. 22:05
 333/3282 A kérdező kommentje:

#330


Akkor ebben az esetben a te szinted egy tanulatlan, bunkó, erőszakos ösztönlény lenne a férfiak közül.

aug. 4. 22:06
 334/3282 anonim ***** válasza:
72%

"Miből gondolod ezt?"

Onnan, hogy te is ez vagy, ez a szint, aminek a közelébe juthatnál.

aug. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 335/3282 anonim ***** válasza:
100%
Csúnya férfi csúnya nővel lenne; az átlagos és a kicsivel az alatti férfiak kapnák meg az átlagos és kicsivel az alatti nőket. A saját rendszered szúrna ki veled.
aug. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 336/3282 A kérdező kommentje:

#335


Igen. Én is ezt írtam. Csúnya vagyok, de nem igénytelen és nem súlyosan elhízott. Tehát nekem is egy hasonló pár járna a rendszer szerint. Én nem lennék vele elégedetlen. Ez csak a te egoista fantazmagóriátok, hogy én topmodellre vágyom. Blackpilled incelként tudom hogy sosem kerülök topmodellek közelébe.

aug. 4. 22:21
 337/3282 anonim ***** válasza:
100%
Attól még a párod csúnya lenne, szóval nem tudom, hogy képzeled el a szexet, ha egyikőtök se vonzódna a másikhoz. Ennél a maszturbálás is jobb.
aug. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 338/3282 A kérdező kommentje:
Szóval két csúnya ember nem vonzódhat egymáshoz, mert te azt mondod? Igazi femináci vagy.
aug. 4. 22:43
 339/3282 anonim ***** válasza:
80%
Vonzódhat, bármi lehet, de nem tartom esélyesnek. Ugyanakkor az én véleményem irreleváns, viszont azt hozzátenném, hogy nem kell egy diktatórikus rendszer ahhoz, hogy kettő csúnya ember egymásba szeressen és boldogan éljen. Természetes módon neked ez miért nem sikerül, holott millióknak igen?
aug. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 340/3282 anonim ***** válasza:
80%

A szép az egészben, hogy a vonzalomnak csak az egyik összetevője a külső, de te ezekszerint még ezt sem ismerted fel.

Két szerintem csúnya ember szeretheti egymást, vonzódhatnak is egymáshoz, de ez rohadtul nem evidens.

Nem a 337 vagyok, de ezt úgy éreztem érdemes hozzátenni.

A vonzalom sok mindenből áll össze. Viszont erről eszembe jutott, hogyan lehetne megoldani törvényesen, hogy ne kelljen kefélni abban a világban se, amit vázoltál. Egyszerűen el kell érni, hogy a férj ura az asszonykának undorodjon annyira, hogy ne akarja megdugni. Ezt pedig nem is olyan nehéz elérni egyébként.

aug. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!