Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
❮❮ ... 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ... ❯❯
 441/3282 A kérdező kommentje:

#443

Kérdés hogy mit értünk jó körülmények alatt. Mert régen sok családban 10-12 gyerek is felnőtt normálisan, viszonylagosan jólétben. És mindenkiből normális felnőtt lett.


Megértem hogy minden szülő a legjobbat akarja a gyerekeknek, de ez kihaláshoz vezet konkrétan. Most csak egy random szám alapján, 20 millióból fel lehet nevelni egy gyereket nagyon jó körülmények között vagy két gyereket szimplán jó körülmények között. Azt kellene tudatosítani az emberekben hogy a másodikat válasszák. Természetesen nem szabad nélkülöznie a gyereknek de nem is kell a luxust és az anyagias dolgokat hajtani betegesen.

aug. 5. 23:27
 442/3282 A kérdező kommentje:

#442

Csak nem értem, hogy ha a politika valójában támogatta őket mint jövőbeli adófizetőket (ez egy bizonyított tény), akkor valójában ki és milyen formában nyomta el őket? A csúnya férjek? Mert ha ezt mondod, akkor ismét azt válaszolom, hogy beteges férfigyűlölő vagy.

aug. 5. 23:28
 443/3282 anonim ***** válasza:
100%
446, a politika (mint, ahogy a nők sem) nem egy egységes valami. Ne játszd a hülyét kérlek.
aug. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 444/3282 A kérdező kommentje:

#443

Nem játszom. Logikus dolgokról írok.

aug. 6. 09:02
 445/3282 anonim ***** válasza:
100%

#444

"Nem játszom. Logikus dolgokról írok."

Eddig egyetlen egy kommented se volt, ahol bármilyen logikus dolgot vetettél volna fel.


#402

"Csak olyan válaszadót sértegettem itt, aki ugyanezt megtette előtte"

Senki nem sértegetett. Az hogy szellemi fogyatékos vagy, az tény.


"A pontozási rendszer segít a szintednek és a reális elvárásaidnak megfelelő párt találni. Ezzel mi a baj?"

UGyanaz, amit már 2-szer leírtam. Nem mindenki ugyanúgy pontoz, így nem a saját szintjének, saját elvárásai szerint választ.

Valakinek fontosabb a külső, valakinek a belső, valakinek az anyagiak stb.


"Semmilyen hátránnyal nem indulnak a lányok"

De, ha a fizujuk harmadát elveszed csak erre hivatkozva, akkor de, az hátrány.

Gyakorlatilag anyagilag próbálod belezsarolni őket egy házasságba.


#410

"Ez az elmebeteg sehol nem említette hogy kényszerítené a házasságok létrejöttét, tehát ez a felvetés hamis."

De, ha ma Mo.-on elkezded elvenni az emberek fizetésének harmadát az eddigi adókon felül, akkor a magyarok kétharmada éhezni kezd.

Ez gyakorlatilag házasságba kényszerítés, mert máshogy nem tud megélni.


#417 "Az utóbbi 60 évben a feministák hoztak helyette egy teljesen új, hosszú távon nem tesztelt rendszert, ami már most látszik, hogy egyáltalán nem működik."

De, működik, mert az elmúlt 60 évben is működött minden.

Másrészt meg, de akkor a 60 évvel ezelőtti állapotok többi része is érdekel, ahol téged kihívhatnak párbajra és megölhetnek? Mert az is megoldja az incel kérdést, ha mindegyik meghal párbajokban.

Arról nem beszélve, hogy meg is tudod keresni azt, ami 2 fő eltartására kell. Ma minimum olyan nettó 1.2 millióról beszélünk. Van ilyen fizud?


#420

"Nem gondolom, hogy ha nem tud fizetni, akkor marad az erőszak. Sokkal inkább jogi folyamat lenne a következő lépés, azaz jogsértésért felelősségére vonni"

A pénzbírságnak is a felelősségre vonás a funkciója egyébként.

Másrészt meg, nem tudod, hgoy hogy vond felelősségre. Anyagi szempontból ezek szerint nem lehet, börtönbe eddig se akartál csajt küldeni

Harmadrészt, egy ilyen felelősségre vonás pedig pont elég kényszer lehet ahhoz, hogy zsarolásról beszéljünk, amivel bele akarod kényszeríteni őket a megerőszakolásba.

Mert igen, ha így kényszeríted bele őket a szexbe, az is megerőszakolás.


"Mi van, ha a férfi nem akar, ha a férfinek vannak szervi problémái stb. Ezzel nem foglalkozik senki"

Nyilván, mert te is mondtad, hogy őket be lehet b*szni a börtönbe. Vagyis nem érinti a közös teherviselést.

Elég nagy különbség a börtön és pénzbírság, mert a pénzbírság a teljes háztartást érinti.


#422

"Csak aztán nehogy pofára ess, mert azt elhiheted hogy egy 30 éves férfi nem a 18 éves nőt keresi."

Szerintem az 50 éves DiCaprio nem incel és csak 25 évnél fiatalabb csajokkal jár.


#433

"ott egyre lejjebb kerül a társadalom morális mércéje"

Igazából pont ellenkezőleg. Régen elfogadott volt a gyilkosság, pl. párbajban, ma már nem. Ez egy morális előrelépés. Régen elfogadott volt a házasság és szex akár 10 évessel is, ma már nem. Stb.


"Ezek után jön a tömeges bevándorlás, amiből szerintem egyetlen normális ember sem kér abban a formában, ami pl. ahhoz vezetett hogy egy hete egész Anglia lángokban áll"

Anglia pont a "bennszülöttek" miatt lángol jelenleg és nem a migránsok miatt.


"A mai modern világban nehéz normális, erkölcsös életet élni."

Lényegesen könnyebb, mint 100 évvel ezelőtt.


"Nem vagyok semmilyen téren ultrakonzervatív, de amiket írtam, azok világosan dokumentált szociológiai és politikatudományi folyamatok."

Én elég sok társadalomtudományi tanulmányt olvasok és nem. Egyetlen egy ilyen folyamatról nem írtál.


#435

"Szerintetek melyik kormány volt elég hülye nemet mondani arra, hogy 2x annyi adófizető lesz az országban?"

A kormányok számára pont mindegy volt, hülyegyerek, mert régen meg kétszer akkora volt a férfi fizetése, hogy egyedül eltartsa a családot.

Vagyis a kormánynak ez ténylegesen nem hozott extra bevételi forrást.


És ahogy írtam, ilyenekből látszik, hogy nem értesz hozzá és úgy pofázol.


#437

"Megáll a csökkenés? Ezt nem tudom hogy számoltad ki."

Ha tényleg olvasnál társadalomtudományi munkákat, akkor tudnád, hogy az a reális jelenleg, hogy mindenféle külső beavatkozás nélkül eljutunk egy olyan pontra, amikor az országon belül annyi gyerek születik és olyan árak lesznek, hogy önfenntartó legyen a népesség megint.


Pl. most az egekben vannak a lakásárak, ha a lakások fele üres lesz és bármelyik 20 éves könnyen szerez lakhatást, akkor máris könnyebb lesz gyereket vállalni.


"A nyugati világban ma minden párnak 3 gyereket kellene vállalnia a népesség fenntartásához"

Ez meg simán hazugság.


#441

"Mert régen sok családban 10-12 gyerek is felnőtt normálisan, viszonylagosan jólétben"

Más volt az adott kor jólétje.

4 osztály volt kötelező, nem kellett tudni írni, olvasni, mert mehettél a földekre kapálni.

Ma már magasan képzett munkaerő kell, szóval amíg régen 12-14 évesen tudtál dolgozni, addig ma már 22 évesen se feltétlenül dolgoztál még, mert tanultál végig, hogy orvos vagy mérnök lehess.


"Természetesen nem szabad nélkülöznie a gyereknek de nem is kell a luxust és az anyagias dolgokat hajtani betegesen"

Egyetemig támogatni egy gyerekedet nem luxus. Ennek kéne az alapnak lennie csak a jelenlegi fizetések, árak mellett nem lehet megoldani, ezért jogosan, sok család nem vállal be 10 gyereket, mert 10 gyereket nem fog tudni egyetemig támogatni.


Arról nem beszélve, hogy nincs akkora háza a legtöbb embernek, mivel bizony ma már szüksége van a gyerekeknek is magánszférára, ahol tud nyugodtan pl. tanulni.


#442

"Csak nem értem, hogy ha a politika valójában támogatta őket mint jövőbeli adófizetőket (ez egy bizonyított tény)"

Nem az. Legalábbis nem adófizetés miatt támogatták őket, hanem társadalmi nyomás miatt.

Ha a nőknek nem kell dolgozni, akkor egésznap ráérnek pl. tüntetni, úgy meg könnyű megbénítani egy országot.



És hogy keretes legyen a szerkezet. Nem, nem beszéltél logikus dolgokról. Nagyon távol áll tőled a logika. Ez már az első kommentjeid alatt látszott, amikor egymásnak ellentmondó pontokat hoztál fel, mint "tudományos kidolgozott" elképzelés és ezek után még neked áll feljebb, ha valaki gerinctelen senkinek hív, aki össze-visszahazudozik....

aug. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 446/3282 anonim ***** válasza:
80%

441 viszonylagos jólét, aham, mesélj még....mi a jólét abban, hogy 12-14 ember élt egy kis szobában? Hogy átlag 8 általános volt a végzettség, már ha az megvolt, mert kellett menni a szülőnek segíteni. Szerintem az nemhogy nem viszonylagos, hanem semmilyen jólét.


Nem vezet kihaláshoz, ha meg is tudja adni az állam azt a jólétet. Mint írtam is, jó anyagi körülmények közt akár 3-4 gyermeket is hajlandó lennék megszülni....de a párommal nem keresünk olyan jól, hogy ha én kiesek több évre a munkából, fenn tudjuk tartani magunkat.



Mi ketten vagyunk testvérek. Tudod, hogy mi az a qrva nagy luxus, amiben éltünk? Volt külön szobánk, minden nap tudtunk enni főtételt, nem szakadt ruhában kellett iskolába járni, az osztálykirándulást be tudták fizetni nekünk mindig, és tudtunk menni minden évben a Balatonra úgy, hogy a mamám testvére a tó közelében lakott, igy nem kellett fizetni a szállásért. 14 éves korunkban a gimnázium miatt kaptunk egy-egy olcsóbb okostelefont. Ennyi.... Szerintem ez nem olyan hű de nagy luxus, sőt. Az lenne a jó, ha ezt minden gyermeknek meg tudnák adni.



442 neked a fixa ideálod ez y férfigyűlölőzgetés? Mindenki gyűlöli a pasikat, aki nem ért veled egyet? Ez már eléggé gáz.


444 hol logikus? 🤣

Nemhogy nagyítóval, de még mikroszkóppal sem lehet felfedezni benne a logikát.

aug. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 447/3282 anonim ***** válasza:
22%

"Szerintem ez nem olyan hű de nagy luxus, sőt"



Nekem nem volt kulon szobam, mert komfortnelkuli szobakonyhaban nottem fel. Kulon agyam volt, oszt annyi. Kozos WC a folyoso vegen, a haz tele cigokkal. Balaton, pffff.... Jo, ha ki tudtunk menni a Palatinusra egy evben parszor. Fott etel csak vasarnap, tobbi meg zsiros deszka.



Osztalykirandulason csak akkor voltam, ha nem kellett messzire menni. Volt, hogy felmentunk a varba, vagy csatangolni az erdoben. A messzire menos osztalykirandulasokat skippeltem.



40F incel

aug. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 448/3282 anonim ***** válasza:
100%

447 tehát nem kaptad meg azt, ami szerintem azért teljesen elvárható lenne. Egyáltalán nem volt az olyan hű de nagy luxus. Kicsi szobánk volt, de legalább mindkettőnknek volt sajátja. A Balatonon mindig szabadstrandra mentünk és nem vettünk ott kaját, hanem otthonról vittünk, vagy a "bátyjánál" csináltunk...



Azzal, hogy ezt mind leírtad, csak erősíted az állításomat, hogy nincsen olyan jó állapot itthon, hogy minden gyerek megkaphassa ezt az átlagos gyermekkort.

aug. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 449/3282 anonim ***** válasza:
0%

Igen, mi kifejezetten szegenyek voltunk.



40F incel

aug. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 450/3282 anonim ***** válasza:
100%

449


Bocs a fogalmazásért de.... Na és? Az, hogy ti azok voltatok, nem jelenti azt, hogy ez az átlag szint, meg hogy ez kell egy gyereknek.

aug. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!