Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
❮❮ ... 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 ... ❯❯
 451/3282 anonim ***** válasza:
0%

"nem jelenti azt, hogy ez az átlag szint"



Nem az atlag szint, persze. Le is irtam, hogy en nagyon lentrol indultam. De hat ez van, nem en valasztottam, dobta a gep.



40F incel

aug. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 452/3282 anonim ***** válasza:
100%

Először is, kérjük a tudományosan kidolgozott intézkedéscsomagot kidolgozó tudósok nevét, plusz minden háttéranyagot, ami a tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag kidolgozását bármely társadalomtudomány vagy azok bármely társtudománya, illetve kapcsolódó tudományága alátámasztja.

Másodszor lányos apuka vagyok. A barátaimnak is vannak lányai. A munkatársaim közül is sokaknak vannak lányai. Az országban számos apuka van, akiknek szintén vannak lányai. Nagypapák, akik imádattal csüggnek lányunokáikon. Te mégis hogy gondolod, hogy bármelyikük is engedné, hogy a szívüknek legkedvesebbeket beletaszítsák egy ilyen vérlázító fa$zságba?

Harmadszor fiam is van. Továbbá számos ismerősöm és barátom van, akiknek szintén vannak fiaik. Szerinted hányan nevelnék úgy őket, hogy ebben a vérlázító fa$zágban részt vegyenek?

Barátom, még egy házassági szerződésben se fektethetsz le ilyen erkölcstelenségeket, nem ám hogy törvénybe foglalnád!

Az meg, ahogy itt futod ugyanazokat a köröket, ahogy reagálsz, ahogy józan ész nélkül vagdalkozol, egyenesen szánalmas.

Ja, és tudod, a "Miért piros az alma?" kérdésre nem az a válasz, hogy "Azért, mert alma." De ugye ennél komolyabb érvet nem sikerült felmutatnod.

aug. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 453/3282 A kérdező kommentje:

"Először is, kérjük a tudományosan kidolgozott intézkedéscsomagot kidolgozó tudósok nevét, plusz minden háttéranyagot, ami a tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag kidolgozását bármely társadalomtudomány vagy azok bármely társtudománya, illetve kapcsolódó tudományága alátámasztja."


Miért?

aug. 6. 13:24
 454/3282 anonim ***** válasza:
84%

#453

Mert az volt az állításod, hogy ezek tudományosan kidolgozott pontok és egyetlen értelmes ember sem hiszi ezt el, ezért bizonyítsd az állításod.

aug. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 455/3282 anonim ***** válasza:
100%
Mert azt állítod, hogy ez egy "tudományosan kidolgozott" dolog. Nos, akkor várjuk a tudományos részt, mert ebben ezidáig semmi tudomány nem volt.
aug. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 456/3282 anonim ***** válasza:
100%
453 te írtad, hogy tudományosan kidolgozott. Nah most akkor küldjed a tudományos részt, vagy ismerd be, hogy ebben semmi tudomány nincsen, csak pár 1d10ta összeállt egy rövid időre és fszságokat talált ki.
aug. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 457/3282 anonim ***** válasza:
8%

"Nekem nagy öröm volt, hogy a helyi incelek közül is csak egy állt mellé, az is hamar elhallgatott."

Nem vagyok incel, de magamra veszem mivel mellettük szoktam vitázni mindig. (viszont egy hónapja sincs hogy szexeltem)

Az a lényeg hogy kár az öröm mert attól hogy nem támogatják sokan blackpilled incelek sem ezt az agyament elképzeléscsomagot, még nagyon is radikális elképzeléseink vannak a helyzet kezelése kapcsán.

Csak legtöbbünk megmarad annak határain belül amit az alapvető emberi szabadságjogok szabnak nekünk. A patriarchátus társadalom ugyanis végérvényesen átalakult teljesen, csak a nyomai maradtak meg. A dzsinnt már nem lehetséges visszagyömöszölni a palackba!

Persze azt is hozzáteszem hogy a kérdező féle elképzelések még a sötét középkorban is elfogadhatatlan lett volna, nemhogy manapság.

Viszont van olyan pont is ami egész támogatandó ötlet a manoszférában: ez a nőimport ötlete a megfelelő formában persze

Ezt már megvitattuk korábban, és a vége az lett hogy ez leginkább a 3. világ ellenállásán bukhat meg, bár érdemes lenne megpróbálni

Persze a feminista társadalom meg védi a nök privilégiumait, ezért erősen ágál az ötlet ellen.

Szóval lehetnek itt jó elképzelések is, de azt nem ez a kérdező fogja szolgáltatni

aug. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 458/3282 anonim ***** válasza:
100%

#457

"ez a nőimport ötlete a megfelelő formában persze"

És a valóságban hogy működne? Vagy mi a tényleges értelme?

A kérdező azt mondta, hogy azért van, hogy legyen választék, viszont a valóságban ma is van. Több nő él a nyugati országokban, mint férfi, nagyjából ilyen 52-48% az arány a nők javára.

Ha be is hoznál nőket, akkor sincs garancia, hogy itt maradnak, tekintve, hogy te a szabadságokhoz nem nyúlnál. És a többség azért legalább olyan embert választana, aki rendben van a másik kultúrájával.

aug. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 459/3282 anonim ***** válasza:
16%

"Több nő él a nyugati országokban, mint férfi, nagyjából ilyen 52-48% az arány a nők javára"



Az a 4% notobblet az 50+ korosztaly.



40F incel

aug. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 460/3282 anonim ***** válasza:
88%

#459

Nem teljesen értem, hogy miért releváns. Nem úgy volt, hogy az incelek a saját pontszámuknak megfelelő csajt akarnak? Akkor ott lehet szépen válogatni.

aug. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!