Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
❮❮ ... 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 ... ❯❯
 521/3282 anonim ***** válasza:
89%

"Ezt már sokszor tisztáztuk. Nem a mi hibánk, hogy kerülnek minket a nők."

Ezt már sokszor tisztáztuk. Kizárólag a ti hibátok, hogy kerülnek titeket a nők.

aug. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 522/3282 anonim ***** válasza:
8%

""Mi az hogy egy fiatalembernek a 80 éves a szintje?!?"

Ez egyébként az ő állításuk volt, hogy külső, belső, pénz stb. alapján pontoznák az embereket. Nyilván a 80 évesek nem a legszexibb emberek, így ha magukat csúnyának tartják és azt feltételezik, hogy 1-2-3 pont körül vannak, akkor bizony több 80 éves is simán belefutnak.

Még egyszer, ez tőlük jött."

Figyelj most egy elmebeteg kérdésében szereplő elmélet alapján - amit még az incelek nagy része sem tudott támogatni ha tudnál olvasni látnád - ráhúznád a dolgot a teljes férfi nemre?

Nem, mi férfiak nem értünk egyet a kérdező elméleteivel, azaz a pontozásos agymenésével sem, még az incelek sem, nemhogy a többi férfi. Így meg mégis milyen alapon tartod a fiatal férfi szintjének a 80 éves öregasszonyt?

Bármilyen esetben is hogy jön ez eszedbe?

Tudom amúgy: puszta provokáció

Ezzel csak az a baj hogy lesüllyedtél pont ugyanarra a szintre mint a helyi kérdező

Egy fokkak sem vagy különb egy elmebeteg incelnél aki legalizálni akarja a nemi erőszakot

Te nem náci vagy, "csak" femináci

aug. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 523/3282 anonim ***** válasza:
92%

#522

"Figyelj most egy elmebeteg kérdésében szereplő elmélet alapján - amit még az incelek nagy része sem tudott támogatni ha tudnál olvasni látnád - ráhúznád a dolgot a teljes férfi nemre?"

Szomorú, hogy ide jutott az oktatás. Láthatóan te nem tudsz olvasni.

A kérdésről teoretikusan beszélgettünk, a kérdező is így tette fel a kérdést, én pedig ezt gondoltam tovább.


Továbbá nem a teljes férfi nemre értettem, de ezt is leírtam már, kedves idióta, mondtam, hogy ez az inceleket érintené elsősorban, ha igaz volt a kérdező állítása.

Ciki, amikor általános iskolás szövegértési képességeivel sem rendelkezel.


"Így meg mégis milyen alapon tartod a fiatal férfi szintjének a 80 éves öregasszonyt?"

Tök mindegy, hogy egyetértesz-e vele, kedves analfabéta barátom, mert abból indultunk, hogy a pontozásos rendszert bevezetik.


"Tudom amúgy: puszta provokáció"

Nem, csak veled ellentétben én tudok olvasni.


"Ezzel csak az a baj hogy lesüllyedtél pont ugyanarra a szintre mint a helyi kérdező"

Ezzel meg az, hogy te a kérdező alá lőtted be magad, de láthatóan nem zavar téged.


"Egy fokkak sem vagy különb egy elmebeteg incelnél aki legalizálni akarja a nemi erőszakot"

Azt vágod, hogy most az incel pontja mellett érvelsz? Én ezt azért hoztam fel, mert ha bevezeti a pontozásos rendszert és magukat ilyen 2-3 pontra teszik, akkor oda fognak esni a külsőleg nem vonzó személyek, pl. az idősek.

Te pedig most épp véded az incel kérdező állítását, hogy mekkora hülyeség az érvem.


"Te nem náci vagy, "csak" femináci"

Mondja ezt az, aki bevédte az incel kérdezőt úyg, hogy észre sem vette. :DDD


Amúgy, hogy leegyszerűsítsük a vitát, mert láthatóan túl ostoba vagy. Én is férfi vagyok és ebből azért fel kellene tudnod fogni, hogy miért hülyeség minden elképzelésed arról, amit írtam.

aug. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 524/3282 anonim ***** válasza:
13%

54#

Már megbocsáss te fogyatékos degenerált femináci, de éppen te vagy az aki a pontozásos rendszert a magadévá tetted (amikor abból indultál ki), tehát te vagy az aki elfogadta a kérdező elméleteit hogy provokálva támadhasd nemcsak őt de kb. minden férfit.

Semmivel sem vagy különb

Nyugodtan köpj egyet és állj is alá!

aug. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 525/3282 anonim ***** válasza:
100%

#525

"de éppen te vagy az aki a pontozásos rendszert a magadévá tetted (amikor abból indultál ki)"

Ezen logika alapján te azt tetted magadévá, hogy a nőket házasságba kényszerítik 10 évre, ahol szexet kell szolgáltatniuk a férfiaknak. UGyanis te ebből indultál ki, amikor arra a következtetésre jutottál, hogy ez nemi erőszak.


Szóval, miért akarod intézményesíteni a nemi erőszakot?


"Nyugodtan köpj egyet és állj is alá!"

Azért mert te ezt csinálod szabadidődben, nekem jobb dolgom is van ennél. Ne mindig magadból indulj ki, nem akarja mindenki megerőszakolni a nőket úgy , mint te.

aug. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 526/3282 anonim ***** válasza:
91%

Undorítóak.

Egymással kellene közösülniük az inceleknek.

aug. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 527/3282 anonim ***** válasza:
86%
Incelkedjetek együtt, a nőket meg felejtsétek el, nem nektek való...
aug. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 528/3282 anonim ***** válasza:
91%

Pedig amúgy ezek tényleg látens melegek.

Mindenre ráfogják hogy miért nincs barátnőjük.

Legyen a nő a hibás….

Mert a legszegényebb, legrondább emberek is párkapcsolatban vannak.

Ezeknek meg valamivel magyarázniuk kell hogy miért vannak egyedül.

aug. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 529/3282 anonim ***** válasza:
91%
518 nem, nem tisztáztuk. Csak hajtogatod, hogy szerinted mi nők vagyunk a szörnyek... Lelki roncs vagy és te b@sztad így el magad. Ha nem tetszik, akkor te tudsz változtatni. Saját magadat változtasd meg, ne pedig a normális emberekre kényszerítsd rá a nézeteidet.
aug. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 530/3282 A kérdező kommentje:

#520

A probléma velünk nem belsőleg, hanem külsőleg van! Amin sajnos nem tudunk változtatni. Nem realitás, hogy Amerikába utazzak egy 30 milliós plasztikai műtétre.


A torz külsőm mellé párosul a párkapcsolati piacon uralkodó ultrafeminista viszonyhelyzet.


Ez tett incellé.

aug. 7. 16:59
❮❮ ... 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!