Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
❮❮ ... 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 ... ❯❯
 551/3282 anonim ***** válasza:
22%

Neked annyival jobb, hogy kapasbol elhajtottak. Nekem is sok ilyen volt, de a friendzone-nal jobb. En sokszor ott kotottem ki.



40F incel

aug. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 552/3282 anonim ***** válasza:
91%

#540

"Visszaolvasod amiket írkálsz te elmeháborodott barom?"

Jelenleg teljesen felesleges, mivel nem arról írsz, amit leírtam, így nincs értelme nekem visszaolvasnom. Igazából neked sincs, mert te meg még olvasni se tudsz, előbb meg kéne tanulnod olvasni és akkor olvashatnád vissza.


"A logikához neked mi közöd?"

Nemzetközileg elismert mérnökként a világ egyik vezető IT cégénél, elég sok közöm van, mivel a munkámban jelentős szerepe van a logikának.


"Én mit tehetek abból magamévá hogy nézek egy rendszert amiben ilyen van?"

Ugyanezt tettem, hülyegyerek. Megnéztem a rendszert, amiben a kérdező maga írta le, hogy lenne pontozás és hogy aki csúnya az alacsony pontszámot kapta.

Ez leírtam, hogy mit jelentene. Neked ezt nem sikerült felfognod már vagy 5 komment óta.


"A pontozásos rendszert viszont te magadévá tettek azzal hogy abból kiindulva támadtál random férfiakat akik a férfitöbblet következményeit veszik számba"

Annyira indultam ki belőle, mint te a megerőszakolásból. Te nézted a rendszert, amiben van megerőszakolás. Én pedig néztem azt a rendszert, amiben van pontozás.

Szóval még egyszer, kedves retardáltka, ha én magamévá tettem, akkor te is. A különbség az, hogy pontozás nem olyan embertelen, mint a többség szisztematikus megerőszakolása, amit te tettél magadévá és jelenleg védesz amúgy.


"Hiszen te HASZNÁLTAD a pontozást"

Nem, a kérdező használta. Most idézek a legelső kommentből, amit a kérdező írt, hogy felfogd: "Ennek keretében belül mindenki évente pontozva lenne"


"Márpedig pontok alapján hiába osztályozod te"

Te véded ezt a pontozós rendszert, nem én. Én pont azt mondom, hogy nincs értelme. Te viszont azt a kommentet támadod, ami ezt mondja. Vagyis implicite azt a kérdező oldalára álltál. :D


"Illeszkedési szempontok vannak és nem pontok, amíg ezt nem látod be, addig hiába jatszod itt az eszedet, nem leszel különb a kérdezőnél."

Sikerült megismételned, amit leírtam már egyszer és amit támadsz, vagyis mégegyszer, te jelenleg a kérdezőt véded, kedves retardáltka.

aug. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 553/3282 anonim ***** válasza:
88%
#543: még csak női írókat se kell olvasni, ott van az Anna Karenina (Tolsztoj), a Nóra (Ibsen), vagy a Nana (Zola). Vagy a Nyomorultak (benne Fantine) Victor Hugótól.
aug. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 554/3282 anonim ***** válasza:
77%

#541

"Aztán jött a mostani rendszer, ami meg egyértelműen látszik, hogy nem működik a férfiaknak."

Ez ebben a formában nem igaz. Nem működik a férfiak kevesebb, mint 10%-ának, míg a régi rendszernem működött a nők 100%-ának.

Ha azt nézzük, hogy mi árt kevésbé, akkor a mostani rendszer sokkal jobb.


#547

"Te ennyire nem figyelsz? Azért, mert nem incelnek a pénz a problémája! Sőt, az egy nagyon kicsi kisebbség. A többség a külseje vagy egyéb veleszületett tulajdonsága miatt lett incel."

Ezt szintén anyagi irányba vitted el. Te mondtad, hogy nincs 30 milliód, hogy Amerikában plasztikáztasd magad, vagyis de, szerinted is anyagi kérdés.


Vagyis a kérdésem még áll. Miért nem az incel-eknek adtok pénzügyi tanácsokat, hogy megoldják a problémáikat?


#550

"Akkor adj tanácsot. Torz, asszimetrikus arccal és egyéb testi hibákkal születtem"

Én pl. már 10-szer adtam tanácsot, mindig ignorálva volt, mert egyszerűbb a nőket okolnod.

aug. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 555/3282 anonim ***** válasza:
14%

552#

Te egy full fogyatékos vagy úgy látom, hogy vitázni sem lehet veled hiszen érvelni nem tudsz

Engem nem érdekel mit hazudsz itt magadról, egy szánalmas fogyi maradsz akkor is hiszen csakis provokálni vagy képes logikus válaszadásra nem

aug. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 556/3282 anonim ***** válasza:
76%

1. Járj el egy pszichológushoz, aki segíthet abban, hogy ne abban lásd a boldogságod kulcsát, hogy ilyen ostoba agymenésekről ábrándozol. Te magad jellemezed úgy magadat, hogy "lelki nyomorék". Ne haragudj, de ilyen belsővel a legszebb férfiak se kellenének senkinek. Javíts ezen.

2. Járj el közösségekbe, alapvetően olyanokba, ahol a közös hobbi és érdeklődési kör az alap. Szociálisan rengeteget segítene, ha már barátaid lennének. A legtöbb nő eleve szóba se áll olyan férfival, akinek nincsenek barátai, mert nagyon riasztó, ha valakivel ennyire nem szeretnének időt tölteni az emberek. Az is lehet, hogy találkozol egy nővel, aki talán elsőre látásra elutasított volna, de rendszeres együtt töltött idő után kialakul egy szimpátia. A lényeg viszont az lenne, hogy valódi emberek között tölts időt és ne állandóan a párkeresésen és a szexen járjon az eszed.

3. Javíts a külsődön, amennyire lehet. Öltözz stílusosan (ez nem drága, márkás ruhákat jelent!), vágass olyan hajat, ami előnyös. Ha magadtól nem megy, kérj tanácsot.

4. Foglald le magad és ne a társkereséssel foglalkozz egy ideig. Nincs taszítóbb, mint az a kétségbeesett kényszeresség, ami süt minden hozzászólásodból.


Tudom, hogy nem fog tetszeni a válaszom, de nem érdekel. Amíg ezekre az alapvető dolgokra nem vagy képes, felesleges neked bármi mást írni.

aug. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 557/3282 anonim ***** válasza:
7%

"Nem működik a férfiak kevesebb, mint 10%-ának"



18-30 eves korosztalyban a 30%-hoz kozelit.....



40F incel

aug. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 558/3282 anonim ***** válasza:
18%

556#

Értékelhető a tárgyilagos visszafogott stílus, de elég messze vágtál elé a kérdésnek

A kérdésnek amivel nem is kellene amúgy foglalkoznunk

Mindenesetre van tévedésed is

"A lényeg viszont az lenne, hogy valódi emberek között tölts időt és ne állandóan a párkeresésen és a szexen járjon az eszed."

Ezt te hiába tanácsolod bármelyik férfinak. Ennyi erővel az oroszlánnak is tanácsolhatod hogy ne támadjon meg senkit hogy egyen, vagy hogy ne is egyen!

Ez logikus, de sajnos nem megfogadható tanács, emberek vagyunk, szükségleteink vannak.

Amikor azok ki vannak elégítve elégedettek vagyunk, amikor viszont nicsenek ott nem segítenek az ilyesféle tanácsok. Elég bugyután is hat

aug. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 559/3282 anonim ***** válasza:
92%
Fuck logic: jelenleg szar pár ezer embernek, jóvanakkor, tegyünk tönkre pár milliót. Attól még nekünk ugyanúgy szar lesz, de legalább élvezkedhetünk a nők nyomorán👋👋👋
aug. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 560/3282 anonim ***** válasza:
91%

530


De, belül is qrva nagy bajok vannak. Ha nem vagy jóképű, de milliónyi belső értéked van, akkor tudsz találni magadnak párt.



Milyen ultrafeminista viszonyhelyzet tett téged incellé?


Az, hogy a nőknek nem kötelező parancsra aláfeküdni bárkinek?

aug. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!