Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
❮❮ ... 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 ... ❯❯
 601/3283 anonim ***** válasza:
36%

"Míg ti incelek a nőkre úgy tekintetek, mint egy lukkal rendelkező húsdarabra"



Nekem vannak noi barataim is, bar mostansag kevesbe tartom veluk a kapcsolatot, amiota elteleportaltam a vilag masik vegere. Szoval nem, ez nem igaz. Rak Holdam van, nokkel jobban kijovok, mint ferfiakkal. En sosem tekintettem a nokre setalo lyukkent, valszeg emiatt nem vagyok erdekes szamukra. Bar a noi barataim sem erdekesek "ugy" szamomra, de ez igy van jol :)



40F incel

aug. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 602/3283 anonim ***** válasza:
82%

"En sosem tekintettem a nokre setalo lyukkent, valszeg emiatt nem vagyok erdekes szamukra."

Az ilyen ostoba tévképzetek miatt nem foglalkoznak veled a nők.

aug. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 603/3283 anonim ***** válasza:
91%

595, nem is az a baj, hogy "beton stabil", hanem, hogy olyan Marianna árkok vannak a fejlődésében, jellemzően több is, amiket hatalmas erő kell betemetni. Gyakorlatilag le kéne cserélnie az életét, a személyiségét, a környezetét. Nagyon kevesen tudják ezt megtenni, mert rengeteg idő (jellemzően lassú változással), rengeteg energia és rohadt ijesztő és fájdalmas feladat.

Szerinted hányan vállalják ezt? Hányan elég kitartóak?

aug. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 604/3283 anonim ***** válasza:

"Gyakorlatilag le kéne cserélnie az életét, a személyiségét, a környezetét"



En megtettem.



"rengeteg energia és rohadt ijesztő és fájdalmas feladat"



Az biztos, talan 60 eves koromra lesz vmi eredmeny, ha addig el nem visz a szivroham......



40F incel

aug. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 605/3283 anonim ***** válasza:
5%

Nyilván a nők érzéketlensége nagyon sok bajnak forrása. Az itt kommentelő nők nem tudom miben vannak amúgy... ennyi ellenszenvet.. ahh


Amúgy Kérdező!

Freiwill Ádám-nak (Mex Deluxe) láttad már az arcát szemből? Hozzá képest hol állsz a pontozós skálán? (ő egy PUA, bizonyos értelemben)


Nagyon azonosultál az áldozatszereppel amúgy. Pedig a munkádban megélt tudat és lelki állapotod és a társas kapcsolataidban megélt tudat és lelki állapotod között nincs akkora távolság.

aug. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 606/3283 anonim ***** válasza:
91%
Nem lesz érzéketlen egy nő amiatt, mert nem hatja meg, hogy férfiak őt és más nőket szidják állandó jelleggel, mert sikertelenek a párkeresésben. Mindig csak arról írnak itt egyesek, hogy a nők ilyen és olyan szörnyűek, de addig már nem jutnak el, hogy magukba nézzenek. Ha esetleg meg is teszik, akkor is a rossz következtetéseket vonják le, és valahogy ez is a nők hibája.
aug. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 607/3283 anonim ***** válasza:
100%
Mi meglepő van ezen 606-os? Hiszen incelek!☝️
aug. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 608/3283 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván a nők érzéketlensége nagyon sok bajnak forrása


De hogy érezzünk veletek együtt,ha minden mondatokból süt, hogy rohadjunk meg?

aug. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 609/3283 anonim ***** válasza:
100%

#603

"Szerinted hányan vállalják ezt? Hányan elég kitartóak?"

Tegyük fel, hogy nem elég kitartóak. Milyen más lehetőségük van? Szerinted reális, hogy az itt említett intézkedéseket támogatni fogja a társadalom többsége? Nyilván nem.


Vagyis látjuk, hogy mi a megoldás, csak nem hajlandóak tenni érte. Innentől kezdve hagyják békén a társadalom többségét és fogadják el, hogy rajtuk múlik/múlt.

aug. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 610/3283 A kérdező kommentje:

#598

Valóban ezt írtam, de teljesen kiforgatod a mondanivalóm. Nem tudom, hogy pénzből meg lehet-e oldani egy torz arc problémáját. De ha így is van, sosem lesz rá 30 millióm. Egyszerűen csak egy átlagember vagyok. Ahogy a többi incel 99%-a. Ha adsz rá pénzt, szívesen utánajárok a dolognak, minden egyéb esetben fejezd be a hazudozást, kisfiam.


A továbbiakban nem méltatom válaszra a hasonlóan buta kommentjeidet.

aug. 8. 16:01
❮❮ ... 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!