Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
❮❮ ... 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 ... ❯❯
 631/3283 A kérdező kommentje:

#630

Lehet. De nekem nem a szexhiány a probléma, hanem a magányosság. Ezen nem fog segíteni egy prosti. Boldog szeretnék lenni, nem csak üríteni egyet szimplán.

aug. 8. 18:04
 632/3283 anonim ***** válasza:
18%

Jó lenne végre elkészíteni egy valóban tudományos munkával összeállított intézkedéscsomagot, nem is az incelek, hanem a férfiak és a nők jogegyenlőségén alapuló fenntartható társadalma érdekében

Egy ilyen társadalmat kéne építeni, ahol a törvényeket egyrészt a modern korhoz igazítjuk, kiiktatva a nők jogelőnyeit és a férfiak jogfosztottságát abban a néhány kirívó esetben.

Emellett pedig biztosítjuk a lehetőségét a nemek valódi egyenlőségének a férfitöbblet felszámolásával, a feminsta kultúra megdöntésével és az említett jogegyenlőséggel.

Én tényleg szeretném ha férfiak és nők egyenlő feltételek szerint élhetnének a világban, legfeljebb biológiai különbségek választanának el minket, és nem kéne így gyűlölnünk a másikat hogy nemi erőszakról meg kasztrálásról meg hasonlókról kelljen értekeznünk.

Tudom hogy az álmom jelenleg utópisztikus, de én ilyen javíthatatlan idealista vagyok

aug. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 633/3283 anonim ***** válasza:
69%
Sose leszel boldog és ezt egyedül magadnak köszönheted. Aktívan űzöd el az embereket magad mellől.
aug. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 634/3283 anonim ***** válasza:
90%

#632: "hogy nemi erőszakról meg kasztrálásról meg hasonlókról kelljen értekeznünk"


Jelenleg se kell, csak ti csináljátok.

Amúgy elmondanád, hogy pontosan milyen "jogodtól" vagy te megfosztva?

aug. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 635/3283 anonim ***** válasza:
100%

#631

"Lehet. De nekem nem a szexhiány a probléma, hanem a magányosság. Ezen nem fog segíteni egy prosti. "

És ezen a kényszer házasság hogy segített volna? Nem tudod beprogramozni a másikat, hogy mit érezzen, ha házasságba kényszeríted, akkor se, vagyis az intézménycsomagod erre nem adna megoldást.


#632

"Egy ilyen társadalmat kéne építeni, ahol a törvényeket egyrészt a modern korhoz igazítjuk, kiiktatva a nők jogelőnyeit és a férfiak jogfosztottságát abban a néhány kirívó esetben."

Akkor örülhetsz, mert jelenleg is jogegyenlőség van.

aug. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 636/3283 anonim ***** válasza:
9%

632: Egyetértek, ezért támogatom az utolsó szintelméletes rész kivételével az összes pontot.. illetve ezeken kívül még rendelkezni kéne a nők munkahelyi egyenlőségéről is.


Nekik is legyen üveg helyett betonplafon, ahogy a férfi melósnak van.

aug. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 637/3283 anonim ***** válasza:
0%

"Amúgy elmondanád, hogy pontosan milyen "jogodtól" vagy te megfosztva?"

Nem, már itt megvitattuk ezt

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

És igen, muszáj erről beszélni, mert a kétségbeejtő helyzet ezt váltja ki.

Egyesek már nemi erőszakot jelentő intézkedésekben gondolkoznak a nyomorukban, míg mások az önkéntes kasztrálásban látják a megoldást Mindkét nem részéről talál támogatókat az önrendelkezés szabadságának nemes ötlete

Kár hogy ez az emberi jogunk hiányzik

aug. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 638/3283 anonim ***** válasza:
0%

Vezetői pozícióba pedig nő csak akkor kerülhet a munkahelyen, ha van férje és gyereke! (örökbefogadás oké, ha nem tud szülni)


Tehát igen, a leszbikus nő nem jut sehova.

aug. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 639/3283 anonim ***** válasza:
0%

"Vezetői pozícióba pedig nő csak akkor kerülhet a munkahelyen, ha van férje és gyereke!"

És áruld már el hogy ez kinek és mire jó!?

aug. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 640/3283 anonim ***** válasza:
100%

"még rendelkezni kéne a nők munkahelyi egyenlőségéről is"

No, mire gondolsz, incel? Ne dolgozhassanak a nők vagy legyen korlátozva, hogy hol és mennyit?


"Vezetői pozícióba pedig nő csak akkor kerülhet a munkahelyen, ha van férje és gyereke!"

Mire fel ez a hülyeség? Teljesen értelmetlen kikötés.

aug. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!