Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
❮❮ ... 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 ... ❯❯
 661/3283 A kérdező kommentje:

#655 #656 #657

Pontosan tudom hogy mindhárom kommentet egy ember írta, bármennyire is próbálod kiadni magad legalább kettőnek. Elmondtam világosan, hogy nem fogok reagálni az elmebeteg hazugságaidra. További jó fantáziálást az erőszakról!

aug. 8. 21:22
 662/3283 A kérdező kommentje:

#661

De nem erről volt szó. Igenis lehetséges, és sokkal bővebb rétű történelmi háttér van mögötte, mint az általatok szabadságnak nevezett feminista korszaknak. Ez maximum 70 éve tart. Előtte a férj diktált.

aug. 8. 21:23
 663/3283 anonim ***** válasza:
100%
663, valamikor alap volt, hogy a fekáliát kiloccsantották az emeletről az utcára. Ma már elképzelhetetlen. Sokáig alap volt, hogy adták, vették a négereket, ma már nem lehetne megtenni. Komolyan az az érved, hogy régen ez oké volt?
aug. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 664/3283 A kérdező kommentje:

#658

Miért kevered össze a kényszer és az ösztönzés szavakat?

aug. 8. 21:25
 665/3283 anonim ***** válasza:
100%
Ha bikacsökkel "ösztökélsz" az kényszer. Az ösztönzés pozitív hozadékkal kecsegtet, ha megteszel valamit, a kényszer meg büntetéssel fenyeget, ha nem teszed. Van különbség.
aug. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 666/3283 anonim ***** válasza:
100%
662, tévedsz abból az egyik én voltam. A másik meg más. Ezért szomorú, hogy pipázgatás van, nem százalék, mint régen. Jobban követhető volt.
aug. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 667/3283 anonim ***** válasza:
78%

Én évek óta nem találok párt, szívesen ismerkednék ilyen incelekkel akikkel nem állnak szóba a nők!

Igaz hogy nem én vagyok a legszebb a környéken és igazából van is rajtam néhány kiló felesleg, meg nincs pénzem megcsináltatni a fogamat, de gondolom nekik úgyis a belső értékek számítanak!

aug. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 668/3283 A kérdező kommentje:

#664

Ez egy teljesen valid érv, mert egyáltalán nem törvényszerű, hogy az idő előrehaladtával minden egyre jobb és fejlettebb lesz. Egyes dolgok igen, pl. technológia, tudományok, vagy épp az általad említett wc-zés. Más dolgok viszont nem. Persze ez valamilyen szinten szubjektív is. Szerintem (incelektől teljesen függetlenül) az hogy bizonyos erők évtizedek óta a férfias férfi és a nőies nő ideáljának romba döntésén munkálkodnak, az például katasztrófa, és nem is természetesen társadalmi változás. Ennek a folyamatnak volt a része a feminizmus, melléktermékei pedig az incelek.

aug. 8. 21:29
 669/3283 A kérdező kommentje:

#667

A pipák számából is kiderül. Neked 4,5 pipa van. Az általam írt három komment írójának pedig 4!

aug. 8. 21:30
 670/3283 anonim ***** válasza:
100%
Bocsiii :D én vagyok diszkalkuliás, 658 voltam, nem 657. De, reagáltál feljebb rám is úgy, mintha más lennék és másnak is reagáltál arra, amit korábban én írtam, szóval a lényeg változatlan.
aug. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!