Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
❮❮ ... 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 ... ❯❯
 651/3283 anonim ***** válasza:
84%

Egy nő inkább lesz szerető, mint egy kiállhatatlan férfi társa.

Egy nő inkább lesz szingli, mint egy kiállhatatlan férfi társa.

Egy nő inkább otthon marad a családjával, minthogy egy kiállhatatlan férfi társa legyen.

Egy nő inkább látszat-kapcsolatba kezdene egy másik nővel, minthogy egy kiállhatatlan férfi társa legyen.


Kérdező, örömmel tudatom veled, hogy örökké magányos leszel és ez egyedül a te hibád. Ezt a kérdést is csak azért írtad ki, mert csak így szólnak hozzád az emberek. Még csak barátaid sincsenek. Sajnálnálak, de aki ilyen módon korlátozná és büntetné mások életviteli döntéseit, az nem érdemel sajnálatot.

aug. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 652/3283 anonim ***** válasza:
53%
Miért, kérdező, te kinek hiányoznál? Ha holnap meghalnál, elmenne bárki a temetésedre?
aug. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 653/3283 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező a személyes szabadságot nem korlátozhatod, akkor se ha megfeszülsz. Azaz a szexuális életet sem korlátozhatod.

Semmilyen realitása nincs annak hogy ezt szabályozhasd, nulla esély

aug. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 654/3283 anonim ***** válasza:
79%
#651: na, akkor légy szíves sorold fel, hogy hányas számú kommentek az enyémek, nagyokos! (Már előre röhögök.)
aug. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 655/3283 anonim ***** válasza:
80%

647 Na először is, de. Ennek a f@szságnak lényegében pont a kényszerházasság a lényege, hogy jusson neked nő, akit meg lehet dugni, és az sem baj, ha akarja ellenére történik.


Nem dönthetnénk el, hiszen pontozás lenne, na meg ugye bizonyos kor alatt kéne férjhez menni. Ez a kettő miatt igenis nevezhető ez kényszerházasságnak.



Nem ösztönözne minket, hanem kényszerítene, ez elég nagy különbség. Nőne az esélyed, de milyen áron? Nem egy boldog, kiegyensúlyozott nő lenne az oldaladon, hanem egy szomorú, szorongó, akár heti többször is megerőszakolt lelki roncs.


Egy olyan társ segítene a magányon, aki önként van veled, mert szeret téged. A történelemben pedig igencsak ritka volt az, ha valaki kényszerházasságban tényleg boldogan élt egy olyan ember mellett, akit szeret.



Nem vagyok elmebeteg. Az kettőnk közt még mindig te vagy, ezt minden legalább egy csimpánznál magasabb intelligenciaszintel rendelkező ember képes felfogni. Nem én fantáziálok arról, hogy heti legalább egyszer kötelező a szex, mert máskülönben nem tudnám hova dugni a farkamat. Ez még mindig te vagy, nem pedig én.


Persze, hogy sosem képezte stabil részét, mert senkinek sem kellesz, nem véletlenül.


A lelki részét nézed az egésznek, de minimum a heti egy szex, amibe a nőnek nem kell beleegyeznie....aham, hazudj még nyugodtan.


650 mert a te elmebeteg baromságod a jelenlegi helyzetben nem lenne az? Végülis csak konkrétan alapvető emberi jogokat sért, de hát az ugye semmi....

aug. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 656/3283 anonim ***** válasza:
80%

651. Hogy lenne minden szavad igaz? Neked már azt sem lehet elhinni, amit kérdezel.


Te meg fogsz hiányozni senkinek sem, ha elpatkolsz, ez sem véletlen.


Az utolsó mondat olyan, mintha én írtam volna neked.... Csak akkor még igaz is lenne...

aug. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 657/3283 anonim ***** válasza:
100%

"Na először is. Én ugyan sehol nem írtam kényszerházasságról. Mindenki szabadon eldöntheti hogy mikor és kivel házasodik. Nem értem, hogy miért nem tudtok normális érvekkel vitázni, és miért kell folyamatosan kamuzni."

Amennyiben nem beszélünk kényszer házasságról, abban az esetben ne kényszerítsd (fizetés harmadának elvétele)

"Én a lelki részét nézem ennek az egésznek (ezért is nem vagyok chad)."

Ezért tartod alapnak a házastársi "kötelezettséget". Meg ezért lenne alap a heti x szex és a büntetés, ha elmarad.

És csak a magány megoldására lenne kötelező olyan kapcsolatban maradnia a feleknek ami semmilyen szinten nem funkcionál már.

Nem, ha nincs kényszer, akkor ezzel minimalizálnád a házasságok létrejöttét. Ha meg van kényszer, akkor van kényszer házasság is.

aug. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 658/3283 A kérdező kommentje:

#653

Anyám biztos eljönne.

aug. 8. 21:18
 659/3283 A kérdező kommentje:

#654

Több ezer éven át korlátozva volt a személyes szabadság a különböző társadalmaknak, és több száz éven át a szexuális élet is elég kontrollált módon zajlott a házasságokban. Szóval annyira mégsem lehetetlen.

aug. 8. 21:19
 660/3283 anonim ***** válasza:
100%
660, a mai európában hála az égnek elképzelhetetlen erőteljes kivándorlás nélkül.
aug. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!