Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
❮❮ ... 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 ... ❯❯
 611/3283 A kérdező kommentje:

#602

Közismert tény, hogy a legtöbb nő a chadeknek jut. A chadek ismertetőjegye többek között, hogy gyakran váltogatják a partnereiket, és nem alakítanak ki mély érzelmi kapcsolatot a másik féllel. Jellemzően bunkó, macsó, önző módon viselkednek a nőkkel. Akik paradox módon élnek-halnak értük. Tehát amit mondasz, az sajnos nem állja meg a helyét. Biztos van kivétel, de a nők többsége odáig van attól, ha egy chad sétáló lyukként tekint rájuk.

aug. 8. 16:03
 612/3283 anonim ***** válasza:
91%
Az átlagos férfi nem csúnya, legalábbis annyira biztosan nem, hogy több milliós plasztikai műtétekben lássa a megoldást.
aug. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 613/3283 anonim ***** válasza:
72%
Mi az a "chad"? Érdekelne, hogy a párom az-e, mert a #611-es hozzászólás alapján közel sem az, mégis szerintem egy fantasztikus férfi minden szempontból.
aug. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 614/3283 A kérdező kommentje:

#605

Ismerem Ádámot. Szerintem ő pusztán külsőre egy 7-8 pontos csávó. Én hozzá képest 1-2 vagyok. Meg igazából mindenki máshoz képest is.

aug. 8. 16:04
 615/3283 anonim ***** válasza:
0%
606# te meg a másik oldal vagy ismerd csak el! A másik szemében a szálkát...
aug. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 616/3283 A kérdező kommentje:

#613

[link]


De nem csak a chadeknek jut nő, tehát az hogy a te párod nem az, nem jelent semmit! Mint korábban is írtam, szerintem a chadeknek jut a nők 80 százaléka, a normie-knak a nők 19 százaléka és a simpeknek, inceleknek a nők 1 százaléka.

aug. 8. 16:06
 617/3283 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező hány tervet dolgoztál ki hatalmas tőke felhalmozására? Tested edzésére? Sociális skilljeid fejlesztésére? Komolyan kérdezem. Hol volt az a pont a kudarcaid közt amikor azt mondtad, jó ennyi volt. Innentől kezdve leszrom, elleszek magamnak, nem erőlködöm tovább.
aug. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 618/3283 anonim ***** válasza:
77%

Miért van az, hogy az incelek szerint a férfiakból van chad meg normie meg simp meg anyámkínja,a nők pedig egy homogén halmaz A Nők néven?

Komolyan nem tudtok különbséget tenni egy instapicsa meg egy szomszéd lány tipus között?

aug. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 619/3283 anonim ***** válasza:
91%

#616

"popular, confident, sexually active young white male"; a népszerűség eléggé attól függ, hogy milyen közegbe teszem a páromat. Valahol ő lenne a figyelem középpontjában, máshol pedig csak csendben ülne.

"who wears trendy clothing and only enjoys popular things"; hűha, ez sem írja őt jól le. Ma is egy olyan ingben van, amit a nagyapjától örökölt. Vannak népszerű érdeklődései (pl. foci) és eléggé szűk körökben népszerűek is (pl. régészet).


Ez a "normie" is micsoda? :D Tudom, keressek rá, de figyelj, aki ilyen kifejezéseket használ, az elől a nők menekülnek. Már az írásodból is süt a gyűlölet és a lenézés, ez nem zavar? Emellett az is baj, hogy annyira nincs közöd a normális emberekhez. Ha legalább barátaid lennének tudnád, hogy mennyire változatosak az emberek, nem lehet őket néhány kategória alapján rangsorolni.

aug. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 620/3283 anonim ***** válasza:
22%
a chad az alfa(hím) szinonímája amúgy
aug. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!