Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
❮❮ ... 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 ... ❯❯
 571/3282 anonim ***** válasza:
22%

#570 Akkor nem vagy tisztában a mozaikszó eredeti jelentésével. Olyan személyt jelöl, aki a női nemmel való ismerkedés minden fortélyát ismeri. A történelem során, híres személyek közt, de akár a saját ismerősi köreinkben is lehetnek olyan emberek akik értenek ehhez.

Ez nem valami új dolog, ami a modern korral jött. Csak most próbáltunk meg belőle egy szubkultúrát életmódot csinálni.

Ha valami nem megy azt addig kell próbálni amíg nem megy..

aug. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 572/3282 A kérdező kommentje:

#556

Ezeken már évekkel ezelőtt túl vagyok. Semmi nem segít. Sajnos nem tudod megérteni a helyzetemet, helyzetünket.

aug. 7. 21:55
 573/3282 A kérdező kommentje:

#565 #566

Akkor is ezt mondanátok, ha a fiatok oltári csúnyának születne? Bárhogy nevelitek, a lányoktól elutasítást kap folyamatosan. Neki is rizsáznátok, hogy irány a pszichológus? Az majd biztos segít. Nem kell ide semmilyen lelki tanács, tisztában vagyok a probléma gyökerével.

aug. 7. 21:56
 574/3282 A kérdező kommentje:

#568

Teljesen igazat adok neked.

aug. 7. 21:57
 575/3282 anonim ***** válasza:
100%

#555

"Te egy full fogyatékos vagy úgy látom, hogy vitázni sem lehet veled hiszen érvelni nem tuds"

Lehetne, de nem sikerült egy érvet se írnod. Ugyanazt az ökörséget ismételgeted, amit már cáfoltam.

Az meg nem vita, hogy megpróbálod "egyre hangosabban" leírni ugyanazt az ökörséget.


"Engem nem érdekel mit hazudsz itt magadról, egy szánalmas fogyi maradsz akkor is hiszen csakis provokálni vagy képes logikus válaszadásra nem"

Ha annyira fogyatékos lennék, akkor fél kézzel cáfoltál volna. Ehelyett ott tartunk, hogy már nem is tagadod ,hogy támogatnád a kérdező által felvetett megerőszakolásokat. Kicsit se szánalmas, de te tudod.

aug. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 576/3282 anonim ***** válasza:
77%

572 te meg a normális emberek helyzetét nem tudod, és nem is akarod megérteni, csak ránk kényszerítenéd a f@szságaidat.


573 Ha szüksége lenne rá, akkor igen. De én úgy nevelném, hogy sose érezze magát értéktelennek csak mert nem annyira jóképű. Arra nevelném, hogy jó ember legyen, és akkor fix jobb eséllyel indul, mint ti.

aug. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 577/3282 anonim ***** válasza:
92%

#557

"18-30 eves korosztalyban a 30%-hoz kozelit....."

Nem, abban a korosztályban is 10% alatti számról beszélünk.

De még ha azt is mondjuk, hogy 30%, akkor is kevesebb, mint amennyi nő van a társadalomban, vagyis még mindig ez a jobb.


#558

"Ezt te hiába tanácsolod bármelyik férfinak. Ennyi erővel az oroszlánnak is tanácsolhatod hogy ne támadjon meg senkit hogy egyen, vagy hogy ne is egyen!"

Ez ebben a formában pont, hogy hülyeség. Ha valaki egészséges testileg és mentálisan is, akkor nem úgy fog mindenkire nézni, hogy "b*szandó", hanem teljesen rendben van azzal, hogy a másik nemből csak barátokat szerez.


#564

"Állítjátok ezt ti itt, bár van amelyik szerint 80 százalék ez az arány"

Az ilyen magas számok rendszerint nem incel-t mérnek, hanem pl. azt, hogy az elmúlt X hónapban lefeküdt-e valakivel.

Mivel ma már nagyon sok ember nem fekszik le fűvel-fával, így ez nyilván magasabb szám lesz, de ettől nem lesz valaki incel.


#567

"Hiaba copypaste-eled ezt mindenhova, 28 evesen ismertem meg a blackpill-t. Elotte nem voltam blackpill-tudatu."

Nem akkor leszesl "valamilyen-tudatú", ha megismered azt. Anélkül is simán lehetsz az. Nem csak akkor lehetsz rasszista sem, ha tudod, hogy az mit jelent, hanem ha ennek megfelelő viselkedési formát tanúsítasz.


A black pill pont egy "természetes" válasz reakció. Az ember nehezen fogadja el, ha vele van a baj, ezétr inkább másra hárítja azt, így alakult ki a black pill ideológia is.


#568

"Márpedig a blackpill az nem más mint tárgyilagos racionalitás, ami maga a valós igazság."

Hogy mi? :DDDD

Nem, a black pill-nek nincs köze a racionalitáshoz. A black pill a magukat el nem fogadni képes férfiak válasza, akik nem hajlandóak tenni a másik nemért.


#572

"Ezeken már évekkel ezelőtt túl vagyok. Semmi nem segít."

Nyilván nem, ha nem csinálod végig. Pl. a pszichológushoz járás nem fog egyik napról a másikra segíteni, simán lehet, hogy 10 évig kell járnod, hogy szignifikáns javulást mutass.

Te ezt nem voltál képes elfogadni, mert te ma akarsz "változást", ezért kitaláltad, hogy a gond nem veled van, hanem a másik nemmel.


#573

"Bárhogy nevelitek, a lányoktól elutasítást kap folyamatosan."

Csak ez pont, hogy egy nem létező jelenség. Nincs olyan, hogy neveléstől függetlenül kap elutasítást, mert bizony vannak személyek, akik 100%-ban csak a belsőt nézik.

aug. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 578/3282 anonim ***** válasza:
42%

Bárcsak megtapasztalnád milyen az amikor legyőzöd az oddsokat. Amikor a kemény munka meghozza a gyümölcsét, az olyan dolgokban, amikben korábban azt hitted hogy reménytelen a helyzet.


A külsőt hozod fel. Pedig pont nem a külső ami mérvadó. Hanem a férfias jellem, tulajdoságok.


Én nem tudom hogy nézel ki. De hacsak nem vagy egy kopasz köbcös törpe, akinek el van torzulva az arca, akkor felnagyítod a dolgokat. És ezt a kifogást mint véres rongyot hordozod. (Persze, egy kopasz köbcös törpe is hirtelen egy érett külsejű, aranyos jó kiállású legénnyé válik, ha egy hotellánc tulajdonosa... és nem azért, mert hogy pénz meg goldiggerek.. hanem olyan férfias tulajdonságokkal kell rendelkezned, ahhoz hogy ezt elérd, ami kiemel, még ha így is nézel ki.)


Szerintem már kérdezték, de most én is megkérdezem. Bár egyáltalán nem akarlak hibáztatni, sem okoskodni. Kérlek mondd el, hány nőnél próbálkoztál? Mennyit tudsz a társadalmi interakció dinamikájáról, mennyit tanultál róluk? Tapasztaltad már meg a flörtöt egy nővel? Tudod pontosan mi az a flört? Mennyit beszélgetsz emberekkel általában? Milyen érzelmi mélységekbe mentek bele? Csak felszínes, vagy vannak megható, mély nyomot hagyó témák is?

Ezek azért fontosak, mert ha van tapasztalatod látnod kell, hogy egyfajta negatív skatulyába raktad magad. Ha pedig nincs, akkor a jófajta tapasztalat és a pozitív megerősítések hiánya az, ami elősegítette ennek a fajta gondolkodásmódnak a kialakulását.


Vaszeg nem fog megoldódni a problémád. Sem az összes incel problémája. De ha figyelmed és erőfeszítéseid egy pozitívabb szemlélet jegyében, a saját életed ezenirányú problémáinak megoldására fordítod, szinte biztos, hogy eredményeket fogsz elérni, amiket nem lehet majd lekicsinyleni. És nem kell várnod az utó(vagy disz)tópikus megoldásokat, elméletek formájában.


Én így gondolom

aug. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 579/3282 D-Mano ***** válasza:
71%

Kérdező,


lehet viaskodni a világgal, lehet akarni, hogy a világ olyanná váljon, ami neked fekszik, de ez egy lehetetlen küldetés.

Az egyetlen amire/akire igazán hatással lehetsz, az te magad vagy. Így az előtted álló valódi utak: 1) elfogadod, hogy neked sosem jut (jó) nő; 2) fejleszted önmagad, és olyanná válsz, akinek jut (jó) nő; 3) nem fogadod el, hogy neked nem jut (jó) nő, ezért álmodozol, panaszkodsz és/vagy egoista, önző, extrém, beteges össztársadalmi megoldási javaslatokon töröd a fejed. (Az itt feltett kérdésed és válaszaid alapján a 3-as pont legutóbbi részét követed.)


Én is incel vagyok. Tudom, milyen sz. r (jó) nőkre és sz€xre való kilátások nélkül élni. Tudom, hogy a nőknek és a nem-inceleknek (azaz a társadalom több mint 90%-a) fogalmuk sincs arról, hogy az incelség nem csupán nőhiányról szól, hanem annak a kilátásnak a hiányáról is, hogy valaha esélye lehet adott férfinak (jó) nőhöz jutnia, és hogy ez milyen fájdalmas és lélekpusztító.


És az incelség valódi problémája nem az, hogy nem lehet (jó) nőkhöz jutni, hanem egyrészt az, hogy egy incel nem képes meghódítani egy (jó) nőt. Ez a hódítási képesség is egy fontos dolog ahhoz, hogy egy férfi férfiként kiteljesedhessen; másrészt az incelek női szeretetre és tiszteletre való éhsége, ami szintén nem elégül ki. (Ezek miatt nem igazi megoldás a pr. sti szolgáltatás sem...)


DE: kizárólag magadon tudsz változtatni. És a legtöbb incelséget okozó tényezőre van megoldás...


...van megoldás, de kutya nehéz, az is igaz. Tudom ezt jól, mert 10 éve szenvedek az önfejlesztéssel, és egy sánta araszt nem haladtam még előre vele. DE: akkor is ez az egyetlen értelmes, érdemi út. Akkor is ha nehéz, akkor is ha esetleg sokáig kétségbeejtően eredménytelen.


Sok ember nem elég rátermett, hogy sikeres/boldog életet éljen. Sok ember az incelséggel küzd egy életen át eredménytelenül. De a nem túl kecsegtető kilátások ellenére, csakis az önfejlesztésre való törekvés az egyetlen normális út: akár testi, akár egészségügyi, akár pszichológiai probléma okozza az incelség alapját.


Kérdező,

ne kifogásokat keress, hanem megoldásokat. Szerintem... Mert: ha neked az álmodozás és egy incel-diktatúrán alapuló disztópikus társadalomról való terv-szövögetés ad nyugtot, akkor én abba nem szólhatok bele, ez a te dolgod, én csak tanácsot adhatok (mint incel-sorstárs), de neked megvan minden jogod ezt a tanácsot figyelmen kívül hagynod.

aug. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 580/3282 anonim ***** válasza:
12%

"Tapasztaltad már meg a flörtöt egy nővel? Tudod pontosan mi az a flört?"



Sajnos nem. Velunk a nok nem flortolnek. A Chad-ekkel igen, de velunk tavolsagtartoak.



40F incel

aug. 8. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!