Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
❮❮ ... 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 ... ❯❯
 541/3282 anonim ***** válasza:
4%

“Bocs, de a konzervatívok azt akarják, hogy a nő haszonállat legyen, ami a közösségé.”


Nem mondják ki nyíltan, szépen el van helyezve a dolog a vallás mögé, de ebben igazad van.


Volt a régi rendszer, ami működött, de a nők igazságtalanul és értelmetlenül el vannak nyomva benne. Ettől függetlenül mindkét nem boldog volt. Aztán jött a mostani rendszer, ami meg egyértelműen látszik, hogy nem működik a férfiaknak.


Az én megoldásom: Racionális alapokon korrigáljunk rajta.

aug. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 542/3282 anonim ***** válasza:
5%

"Kérlek, ne használd se te, se más a náci szót, mert láthatóan nem tudod, hogy mit jelent."

Amíg nem vagytok képesek az emberségesség leghalványabb formájában a párbeszédre sem, addig nem nevezhetlek titeket másképpen.

Próbáljatok a náci eszméktől távol álló stílust felvenni, és akkor megszabadulhattok a femináci jelzőtől

Persze jelzem hogy az incelek sincsenek messze a náci stílustól, hiszen ez a két szélsőség egy egybeérő körre hasonlít, ahol halvány az átmenet. Mint a nácizmus és a kommunizmus között

Szóval csak rajtatok múlik

aug. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 543/3282 anonim ***** válasza:
92%

"de a nők igazságtalanul és értelmetlenül el vannak nyomva benne. Ettől függetlenül mindkét nem boldog volt."

Nem, nagyon sok nő nem volt boldog. El voltak nyomva és sokuk olyan életet kellett, hogy leéljen, amit nem szeretett volna. Ajánlom, hogy olvass többet női íróktól kezdésnek. Sylvia Plath egy jó kezdés lenne.

aug. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 544/3282 anonim ***** válasza:
8%

"Az én megoldásom: Racionális alapokon korrigáljunk rajta."

Egy irracionális kérdés alatt nem tudjuk megvitatni a racionális megoldást, mert a legtöbben a kérdező irracionális csomagját veszi alapul akkor is ha nem azt akarjuk majd. Ezért beláthatod, hogy itt és most nincs lehetőség ennek megvitatására

aug. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 545/3282 anonim ***** válasza:
7%

Most meg nagyon sok ferfi nem boldog.



40F incel

aug. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 546/3282 anonim ***** válasza:
92%

de a nők igazságtalanul és értelmetlenül el vannak nyomva benne. Ettől függetlenül mindkét nem boldog volt."


Ekkora faszsagot.... szerinted ki a fene boldog úgy, hogy el van nyomva?

aug. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 547/3282 A kérdező kommentje:

#537

Te ennyire nem figyelsz? Azért, mert nem incelnek a pénz a problémája! Sőt, az egy nagyon kicsi kisebbség. A többség a külseje vagy egyéb veleszületett tulajdonsága miatt lett incel.

aug. 7. 18:03
 548/3282 anonim ***** válasza:
92%
Azért nem túl nehéz rájönni, hogy régen sem volt sok férfi boldog. Nem a múltat kéne idealizálni, hanem a jelenben kell tennetek magatokért. A boldogság nem keletkezik magától, tenni kell hozzá.
aug. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 549/3282 A kérdező kommentje:
Sok incelnek*
aug. 7. 18:04
 550/3282 A kérdező kommentje:

#548

Akkor adj tanácsot. Torz, asszimetrikus arccal és egyéb testi hibákkal születtem. Nem vagyok egy Notre Dame-i toronyőr, de a jóképű férfi nagybetűs képétől olyan messze állok, mint Makó és Jeruzsálem. Ronda vagyok. Emiatt már tinédzser korom óta megaláztak, elhajtottak a nők. Saját számításom szerint 50 komolyabb elutasítást kaptam, és nem azért, mert zaklató vagy kellemetlen ember lettem volna. Átlagos fiatal férfi voltam, igaz kevés önbizalommal (de ez sokakra igaz). 25 éves koromra elegem lett, mert lelki nyomorult lett belőlem. A munkába temetkeztem. Még nem vagyok idős, de a fiatalságom elmúlt. Évek óta nem szólok nőkhöz, kerülöm a társaságukat. Amikor mégis muszáj (pl. munkahely, ügyintézés), látom hogy minden ok vagy ismertség nélkül undorral néznek rám.


Mondd meg, hogy mit tegyek. De ne a szokásos értelmetlen rizsával gyere, hogy önfejlesztés, pszichológus és egyebek. Mondd meg konkrétan hogy milyen utat kell bejárnom ahhoz, hogy véget érjen a magányos létezésem és hosszú idő óta először boldog lehessek. Nem akarok magányosan meghalni. Várom a válaszod.

aug. 7. 18:09
❮❮ ... 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!