Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
❮❮ ... 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 ... ❯❯
 531/3282 A kérdező kommentje:

#523

Ugyan miért? Én nem írtam, hogy bárkivel is kötelező lenne. Akitől undorodsz, azzal nem házasodsz össze. Pont. Ez napjainkban is ugyanígy működik.

aug. 7. 17:01
 532/3282 A kérdező kommentje:

#529

A legrondább , legszegényebb (lásd: poorcel) emberek mi vagyunk. És láthatóan nem vagyunk párkapcsolatban.

aug. 7. 17:02
 533/3282 anonim ***** válasza:
91%
533: utolsó szakadt torz arcú csövest is láttam már nővel - persze arra valószínűleg fintorogva továbbállnál, mert neked is a jó nő kéne, gondolom.
aug. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 534/3282 A kérdező kommentje:

#530

Ennyire nehéz értelmezni, amit mondok? A külsőm miatt nem vesznek emberszámba a nők, ezen pedig nem tudok változtatni, még akkor sem, ha lelki pálforduláson megyek át. Egyébként valóban lelki roncs vagy, de a nők tettek azzá.

aug. 7. 17:03
 535/3282 A kérdező kommentje:

#534

A télapó és goblinok mellett láttad ezt? Hiszem, ha látom. A nők többségét a chadek, kisebb részüket a normie-k kapják meg. A simpeknek, inceleknek kb. a nők 0,1 százalékán kellene megosztozni, de még lehet sokat is mondtam. Biztos van olyan incel, aki ki tudott törni ebből és lett barátnője, de neki valószínűleg nem a torz külsővel volt problémája. Hanem például szegény volt, és megnyerte a lottót.

aug. 7. 17:04
 536/3282 anonim ***** válasza:
93%

Neked se kellene olyan nő, aki külsőleg taszítana, akkor mit hisztizel, amikor a nők ugyanígy viszonyulnak hozzád?

Én már amiatt se vennélek emberszámba, hogy olyan szavakat használsz, hogy "chad" és "normie". Normális nő ilyenek hallatán már el is fordul előled.

.

aug. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 537/3282 anonim ***** válasza:
91%

#535

"Biztos van olyan incel, aki ki tudott törni ebből és lett barátnője, de neki valószínűleg nem a torz külsővel volt problémája. Hanem például szegény volt, és megnyerte a lottót."

Ha ez megoldja az incel-ek problémáját, akkor miért azzal jöttél, hogy a nőket kell belekényszeríteni ebbe az abnormális ökörségbe, hogy 10 évig házasság + kötelező szex? És miért nem egy kurzussal jöttetek az incel-eknek, amivel megtanítjátok, hogy hogyan lehet többet keresni?

aug. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 538/3282 anonim ***** válasza:
6%

"Csak hajtogatod, hogy szerinted mi nők vagyunk a szörnyek..."

Ezt ti mutatjátok magatokról nem mi állítjuk

Ha rendes ember olvassa ezeket a gyalázatokat amit írtok, akkor nem mást lát mint háborodott szörnyszülötteket akik nethez jutottak.

De nem a nők a szörnyek, csak az itteni náci példányai

aug. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 539/3282 anonim ***** válasza:
93%
Kérlek, ne használd se te, se más a náci szót, mert láthatóan nem tudod, hogy mit jelent. Egy elég komoly kifejezésről van szó, nem kéne odavágni sértetten, csak mert néhány nő nem babusgat titeket.
aug. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 540/3282 anonim ***** válasza:
5%

"Ezen logika alapján te azt tetted magadévá, hogy a nőket házasságba kényszerítik 10 évre, ahol szexet kell szolgáltatniuk a férfiaknak. UGyanis te ebből indultál ki, amikor arra a következtetésre jutottál, hogy ez nemi erőszak."

Visszaolvasod amiket írkálsz te elmeháborodott barom?

A logikához neked mi közöd?

Én mit tehetek abból magamévá hogy nézek egy rendszert amiben ilyen van?

A pontozásos rendszert viszont te magadévá tettek azzal hogy abból kiindulva támadtál random férfiakat akik a férfitöbblet következményeit veszik számba

Hiszen te HASZNÁLTAD a pontozást

Márpedig pontok alapján hiába osztályozod te vagy a szintén bolond kérdező az embereket, nem lesz értelme mert az embereket nem lehet pontokban kifejezni.

Illeszkedési szempontok vannak és nem pontok, amíg ezt nem látod be, addig hiába jatszod itt az eszedet, nem leszel különb a kérdezőnél.

aug. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!