Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
❮❮ ... 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 ... ❯❯
 581/3282 anonim ***** válasza:
61%
580 nem véletlenül nem akarunk veletek beszélgetni sem. Dolgozzatok magatokon és akkor majd kelletek valakinek.
aug. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 582/3282 A kérdező kommentje:

#576

Nem azért lettem lelki roncs, mert nem neveltek jó embernek a szüleim, hanem mert a nők világ életemben megaláztak és bántottak. Ezen egy szülő nem tud segíteni. Borzasztóan együgyű vagy.

aug. 8. 09:30
 583/3282 A kérdező kommentje:

#581

Ne a rizsát írd. Már elmondtam.

aug. 8. 09:31
 584/3282 anonim ***** válasza:
69%
Kérdező, sosem leszel boldog, mert sosem fogod belátni a saját hibáidat (nem a külsődre gondolok). Sose leszel hajlandó tenni magadért, így őszintén szólva, meg is érdemled a keserűségedet. Amíg csak a nőket tudod szidni, csak egy magányos incel leszel.
aug. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 585/3282 anonim ***** válasza:
10%

“Dolgozzatok magatokon és akkor majd kelletek valakinek.”:


Ezzel a tanáccsal max kitoljátok a forradalmat 10 évvel

aug. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 586/3282 anonim ***** válasza:
91%

#583

"Ne a rizsát írd. Már elmondtam."

Te magad mondtad, hogy nincs 30 milliód Amerikába menni plasztikai műtétre, vagyis az egész probléma a pénzről szól.

Miért nem akkor az a megoldás, hogy kurzusokat indítotok incel-eknek, ahol megtanítjátok pénzt keresni őket?

aug. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 587/3282 anonim ***** válasza:
93%

Ez egy parttalan vita. Szerintem az egyén is bőven sàros abban, hogy kivé, mivé válik. A szülők feladata lenne a lelki egészség megalapozása, az önbizalom, szociális készségek, normák, szokások átadása, erősítése, kialakítása, hogy a gyerek jól induljon a világba. Az emberi társadalomban mindig is fontosak voltak ezek, manapság meg plàne. Valaki, aki bénán (nem) tud kapcsolatot teremteni, gyenge a kommunikációs készsége, nem megfelelő a szocializációja, az nem tud a társaságba integrálódni, sokszor már oviban sem és ha peremhelyzetű marad, akkor a fentebb említett készségei, valamint az önismerete, emberismerete se tud normálisan fejlődni. Ha belép a negatív spirálba, akkor fiatalon ismét a szülők tudnának közbelépni, ha felismerik a helyzetet és segíteni korrigálni a dolgokat. Egy kialakult negatív önkép, rossz önbizalom, csökevényes szociális és kommunikációs szint felhúzása szinte lehetetlen, hogy a személyiségben ért károkat már ne említsem.

Szóval, mire valakiből "hivatalos" incel lesz, addigra kb menthetetlen. De, nem minden rosszul induló tini lesz incel.

Ismertem két fiút, nagyon szerettem őket, de egyértelmű volt merre tartanak. Az egyiknek felesége van most, a másik rendes incel lett. Előbbi eleve más volt kicsit és a középiskolában megtalálta a közegét, utóbbi már általános végén negatív volt, ami miatt az esélyei se voltak jók, ambíciói nem voltak, ami később csak romlott. Most 30 körül vágyunk mind.

Szóval, tapasztalataim szerint a valóságban összetett a probléma, ami az egyénből, valamint a szülőkből indul és a társadalom negatív reakciói nyomán romlik. De, az egyénen múlik az egész végsősoron. Ha az egyén tud változni, a környezete is megváltozik. Amíg tud változni, egy kialakult felnőtt személyiségen már nincs mit operálni.

aug. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 588/3282 anonim ***** válasza:
92%
Pontosan ebben tévedtek, amit oldalakkal ezelőtt írt egyikőtök: ha valami nem megy, addig kell próbálkozni (sterintetek erőltetni), amíg sikerül. Ha adott a probléma, és egyfajta "megoldás" nem vezet eredményre, akkor igenis másik utat kell keresni. Olyanok vagytok, mint a légy, ami ki akar jutni a szobából, de újra és újra csak nekirepül az ablaknak.
aug. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 589/3282 anonim ***** válasza:
52%

#588

"Ha adott a probléma, és egyfajta "megoldás" nem vezet eredményre, akkor igenis másik utat kell keresni"

Csak ezt te belülről nem fogod tudni megmondani, hogy valami eredményes-e vagy sem.

Hogy értsd, képzeld, hogy egy csiga lépcső alján vagy, nem fogod látni, hogy 20 lépcsőfokot kell menned vagy 100-at, esetleg ezret.


Ha neked ezer lépcsőfok feljutni, akkor igen, 10 lépcsőfok nem fog soknak érződni, viszont ettől még haladsz.

Ezt pedig csak egy külső személy fogja tudni megmondani, hogy honnan hova kellene eljutni és 1-2 év után tudja megmondani, hogy meddig tart.

aug. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 590/3282 anonim ***** válasza:
88%

582 nem, nem a női világ tett tönkre, csak te hülyültél meg attól, hogy nem kellesz pár nőnek, nem véletlenül.


Nem vagyok együgyű. Ha igenis normálisan nevelem a gyerekemet, akkor nem fog lelkileg tönkremenni, nem fog félni segítséget kérni, nem fog félni attól, hogy rendbe tegye magát.



583 ez nem rizsa, hanem tények. Attól lesz jobb neked, ha saját magadon változtatsz, nem pedig attól, hogy kib@szol a normális emberekkel.


58o még mindig jobb, ha próbálkozik, ahelyett, hogy ránk kenné ezt is.

aug. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!