Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
❮❮ ... 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 ... ❯❯
 621/3283 anonim ***** válasza:
100%

#610

"Valóban ezt írtam, de teljesen kiforgatod a mondanivalóm"

Akkor nem forgattam ki. Most ismerted be, hogy ezt írtad.


"De ha így is van, sosem lesz rá 30 millióm. Egyszerűen csak egy átlagember vagyok."

És a hülye intézkedéseid mögött lesz társadalmi támogatottság? Nem, akkor megint csak ott tartunk, hogy a pénz keresés a kiút még a te logikád szerint is.


"Ha adsz rá pénzt, szívesen utánajárok a dolognak, minden egyéb esetben fejezd be a hazudozást, kisfiam."

Te ismerted be, hogy nem hazugság, mivel tényleg ezt mondntad, te kis szar.


Szóval visszatérve. Miért az lett a megoldás, hogy megpróbálsz kib*szni a társadalom 90%-ával, nőket megerőszakolni, ahelyett, hogy akkor mondjuk állami támogatást adnál az incel-eknek?

aug. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 622/3283 anonim ***** válasza:
54%
Amúgy miért lett ennyi válasz egy ilyen idióta kérdésre?
aug. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 623/3283 anonim ***** válasza:
86%

#515: "Hat a nok kollektive megtagadjak tolunk a szexet"


Ez olyan megfogalmazás, mintha a szex nektek legalábbis a jussotok lenne.

aug. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 624/3283 A kérdező kommentje:

#617

Átlagos szakmám és munkahelyem van. Én nem leszek milliárdos. Ahogyan az emberek 99,9 százaléka sem. Ezt elvárni tőlem (vagy bármelyik inceltől) abszolút irreális és nevetséges.


Egyébként már leírtam a választ a kérdésedre. Mikor megkaptam kb. 8 év alatt az 50. durva elutasítást, akkor kezdtem feladni. Még pár kudarc és csalódás jött utána. Azóta kerülöm a nők társaságát. Magát az életet nem adtam fel. Járok focizni is, érdekel hogy milyen ruhában járok és milyen körülmények között élek. Nem egy mamahoteles igénytelen barom vagyok. De azzal nem tudok mit csinálni sajnos, hogy a nők nem vesznek emberszámba a külsőm miatt. Ez tett tönkre.


#618

Ez a párkapcsolati piacnak köszönhető. Mivel a nők választanak és döntenek mindenről, ők skatulyázzák be a férfiakat különböző kategóriákba. Mi csak felismertük ezt, és nevesítettük (chad, incel, normie), de a nők miatt tartozunk akármelyik kategóriába is. Ezzel szemben nekünk férfiaknak semmilyen hatalmunk nincs úgymond ebben a feminista világban, így általánosságban tekintjük a nőket egy többé-kevésbé homogén csoportnak.

aug. 8. 16:45
 625/3283 A kérdező kommentje:

#623

A szex alapvető szükséglet az életben. Lásd Maslow piramis.

aug. 8. 16:47
 626/3283 anonim ***** válasza:
87%
Ellenben nem kérheted számon mástól. Senkinek sem kötelessége kielégíteni.
aug. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 627/3283 anonim ***** válasza:
86%

#624

"Átlagos szakmám és munkahelyem van. Én nem leszek milliárdos"

Nem milliárdokról volt szó, hanem néhány millióról. Azt mondtad, hogy írtatok 400 oldalt. Az 2 kisebb, 1 nagyobb regény lehetne, vagyis ha írtatok volna egy közepesen sikeres könyvet, akkor már rég meg lenne a pénz.


Nagyon sok átlag ember - a Maslow piramisban is definiált - kreativitással, önmegvalósítással sikeres lett akár 0 forint befektetéssel is.


"Ezzel szemben nekünk férfiaknak semmilyen hatalmunk nincs úgymond ebben a feminista világban, így általánosságban tekintjük a nőket egy többé-kevésbé homogén csoportnak."

Ez mondjuk pont hülyeség, mindenki, a férfiak is eldöntik, hogy az adott nő vonzó-e számukra, ha nem, akkor nem udvarolnak neki.


#625

"A szex alapvető szükséglet az életben. Lásd Maslow piramis."

Ez viszont nem azt jelenti, hogy ingyen jár.

Abban a piramisban benne van az étel is és ételt se ingyen kapsz, viszont pénzért vehetsz. Ezt jelenti a Maslow piramis is, vagyis biztosítani kell, hogy mondjuk pénzért vehess szexet.

Ez teljesül, vagyis a Maslow piramisnak megfelel a mai rendszer.

aug. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 628/3283 anonim ***** válasza:
80%
625 neked talán alapvető szükséglet, de amúgy meg nem az. Nem kell ahhoz szex, hogy ne halj éhen, ne halj szomjan, ne fagyj halálra, vagy ülj meg a melegbe. Nem kell ahhoz szex, hogy lehessen munkád.
aug. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 629/3283 A kérdező kommentje:

#626

Szerintem senki nem mondta hogy kötelessége bárkinek is teljesíteni. Az a probléma hogy esélyünk sincs hozzájutni. Max fizetősnél, de engem szerintem még egy olyan se vállalna el, miután meglát.

aug. 8. 17:55
 630/3283 anonim ***** válasza:
53%
Fizess csak, lesz, aki elvállal.
aug. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!