Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
❮❮ ... 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 ... ❯❯
 641/3283 anonim ***** válasza:
92%

638


Tehát igen, a leszbikus nő nem jut sehova


Eeeerdekes. A ti jogaitok miatt sirtok,de gond nélkül keresztbe tennél egy embertársadnak,csak mert ő biztosan nem feszik alad


Hányingerek vagytok mind

aug. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 642/3283 A kérdező kommentje:

#635

Részben segítséggel volna. De itt nem csak rólam van szó, hanem egyrészt az összes incel problémájának megoldásáról, másrészt egy normális és egészséges társadalom (vagy legalábbis párkapcsolati piac) kialakításáról.

aug. 8. 20:08
 643/3283 anonim ***** válasza:
74%
Az incelek sose lesznek részei egy normális és egészséges társadalomnak, mert ők maguk nem normálisak és egészségesek. A társadalom mindig is kivetette magából a selejteket (természetes szelekció).
aug. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 644/3283 anonim ***** válasza:
100%

#643: "Részben segítséggel volna."


Ezt mire írtad, és mit jelent? Arra céloztál, hogy a kényszerházasság neked segített volna?

aug. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 645/3283 anonim ***** válasza:
74%
645 valószínűleg erre érthette. Hiszen az általa kitalált kényszerházasság fajta esetében kötelező a szex. Jól járt volna, hisz heti minimum egyszer megerőszakolhatott volna egy nőt. Ő is tudja szerintem, hogy más módon nem jutna nőhöz.
aug. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 646/3283 A kérdező kommentje:

#645

Na először is. Én ugyan sehol nem írtam kényszerházasságról. Mindenki szabadon eldöntheti hogy mikor és kivel házasodik. Nem értem, hogy miért nem tudtok normális érvekkel vitázni, és miért kell folyamatosan kamuzni.


Másodszor. Mivel ez a csomag ösztönözné a nőket a megállapodásra, az inceleknek is nagyobb eséllyel jutna nő, így nekem is nőnek az esélyeim. Egy társ pedig nyilván segít a magányon. Semmilyen szexuális gondolataim nincsenek ezzel kapcsolatban, mint pl. a 646-os elmebeteg, folyamatosan erőszakról fantáziáló válaszadónak. Sosem képezte az életem stabil részét a szex, így nem is hiányzik. Én a lelki részét nézem ennek az egésznek (ezért is nem vagyok chad).

aug. 8. 20:54
 647/3283 anonim ***** válasza:
100%
Nem nőnének az esélyeid, nem is értem, miért hiszed ezt. Inkább lesz szerető egy nő, mintsem egy olyan férfi társa, aki semmilyen formában nem vonzza.
aug. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 648/3283 anonim ***** válasza:
100%
#647: mekkora ordas egy kamugép vagy, te jó isten. Innentől kezdve nem tudlak komolyan venni.
aug. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 649/3283 A kérdező kommentje:

#648

Lehet szerető is, de az illegális lenne, tehát vállalnia kell a következményeket, ha lebukik.

aug. 8. 21:00
 650/3283 A kérdező kommentje:

#649

Minden szavam igaz. Te viszont senkinek nem fogsz hiányozni, javaslom told odébb a biciklit. Az első kommented óta mást se csináltál, mint a hazudozás.

aug. 8. 21:01
❮❮ ... 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!