Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
❮❮ ... 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 ... ❯❯
 691/3283 anonim ***** válasza:
72%

Amikor a szüleim bejelentették, hogy gyermeket várnak, pontosabban, hogy egy lányt (engem), a dédapám írt egy levelet, amit csak később kaptam meg, a tizenötödik születésnapomon (amit ő sajnos már nem élt meg, kettő évvel megelőzően elhunyt). Ebben a levélben leírta az összes jó tanácsát az első dédunokájának és egy hosszabb bekezdés szólt arról, hogy mi alapján válasszak majd férfit magam mellé. Ebben olyasmi dolgok szerepeltek, hogy csak olyan férfi érintését engedjem, akiére vágyok, akire ha ránézek, mosolyogni támad kedvem. Akivel bejárhatom a világot, akivel megoszthatom a legszemélyesebb titkaim és szenvedélyeim. Aki őszintén boldoggá tesz.

Ezt csak azért írtam le, hogy lásd, ha generációkkal hamarabb születtél volna, akkor se lenne sikered a nőknél ilyen torz gondolatokkal, mint amiket ide sikerült kiírnod. Hiába idealizálod a múltat, ha a nő nem is dönthetett, a férfi rokonság igen, és ők bizony jól megválogatták, hogy kihez engedik hozzámenni a lányukat. Érdemes lenne olvasnod női íróktól, ha már a valóságban ennyire nem tudsz szociális kapcsolatokat kialakítani. Édesanyáddal is tölthetnél egy kicsivel több időt.

25/N

aug. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 692/3283 A kérdező kommentje:

#691

Szerintem a tinik 90 százalékára nem igaz, amit írsz...



Átlagos tinédzser voltam. Mivel gimnáziumba jártam, ötödik óta együtt voltam az osztálytársaimmal, azaz 10 éves korom óta. Megszokták a külsőm, nem lógtam ki onnan. Persze a suliban sokan megnézték maguknak, de nem igazán foglalkoztam ezzel. Volt 1-2 haverom az osztályból, visszamenőleg nem mondanám jelentős kapcsolatnak, de akkoriban barátságnak éreztem. Négyes átlaggal tanultam. Egy szóval minden rendben volt. Aztán jött a csajozás, pontosabban a csajozni akarás.

aug. 8. 22:56
 693/3283 A kérdező kommentje:

#693

Miért pont női íróktól? Ők mivel tudnak többet, mint a férfi írók?

aug. 8. 22:57
 694/3283 anonim ***** válasza:
80%

#695

Férfi íróktól is határozottan olvashatnál, de a nők azok, akikhez közeledni szeretnél (bár azon is dolgozhatnál, hogy férfi barátaid is legyenek). Ha nem csak potenciális partnerként tekintenél a nőkre, hanem egyenrangú emberi jellemekre, talán nem merülnének fel benned olyan ocsmány gondolatok, mint a kérdésedben.

25/N

aug. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 695/3283 anonim ***** válasza:
72%

694, ha már akkor sem voltak fejlett szociális és egyéb képességeid, majd csesztél őket fejleszteni, akkor mit is vársz/vártál?

Nem, a tinik többsége kb így működik, akik később is jól alkalmazkodnak majd a közösségekhez, könnyen illeszkednek be és ennek megfelelően könnyen, vagy legalábbis nem olyan nehezen találnak partnert is. Mert jó társaság, mert kiegyensúlyozott, jó beszélgetőpartner és ennek mind az az alapja, hogy tudja olvasni a másik jeleit, mert gyerekkorától gyakorolja. SZOCIALIZÁCIÓ! az alapja mindennek.

Neked eleve se volt jó, majd se a szerencse nem hozta úgy, hogy belekényszerülj és gyakorold, se te nem kerested az alkalmat. Most meg gyakorlatilag teljesen a peremről fogalmad nincs mi, hogy működik, vagy miért van úgy, mert soha nem is voltál benne.

Szóval, nem csak egy kis önbizalomhiány volt a gond.

aug. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 696/3283 anonim ***** válasza:
71%

#688 :D hallod neked mi bajod van? vagy mit vártál amúgy?


Kérdező! A kérdésemre nem válaszoltál. Elméletben el tudod érni amit akarsZ? A fantáziádban. Meg tudod részletesen tervezni?


Csak azért vagyok erre amúgy kíváncsi, mert ha ezt megteszed, akkor azzal kimozdítod magad abból a bebetonozott skatulyából/gondolatcsapdából, hogy te meg a nő nem szerepelhet két mondatban. Ez a világ így van megalkotva. Te így vagy megalkotva kész. Ennyi. Ezt dobta a gép. Nagyon sajnáljuk (vagyis hát a #688-as annyira nem, de az most mind1)


De fantázia szintjén szabadnak kellene lenned, nem szabadna a rideg valóságnak korlátoznia.


Én a PUA világával találkoztam annó úgy, hogymár a csajok nem is érdekeltek, csak ez az egész mesterség amibe belecsöppentem. És csajozás helyett mit csináltam szinte? Csak olvasgattam a csajozásról...

aug. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 697/3283 anonim ***** válasza:
100%

684 nem, nem beszélek könnyen. Eleinte nekem sem ment a társkeresés.... Lehet, számodra meglepő , de attól még, hogy nem lóg semmi a lábaid közt, nem fogsz kelleni egyből valakinek...


Igen, főleg a kamaszoknál van önbizalomhiány. Vagy dolgozol rajta, vagy nem. Ha meg nem, akkor ne csodálkozz, hogy egyre szarabb lesz a helyzeted.



De, írtunk használható tanácsot, csak neked nem tetszik, mert mindegyik tanács megfogadása esetén kéne tenned is valamit, nem pedig csak a sült galambot várni.


686 mert egy buta, picsogó incelke nem unalmas? Egy olyan hapsi, aki állít valamit, aztán elkezd hazudozni?



689 neked sem kötelező hisztikézni azon, hogy egy lelki roncs nem kell senkinek....hozd magad rendbe.


690 nem vagy túl rajtuk. Az, hogy mész 2 alkalommal pszichológushoz, meg egyszer beköszönsz valami eseményre, az lóf@sz.

aug. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 698/3283 anonim ***** válasza:
13%

“Akivel bejárhatom a világot, akivel megoszthatom a legszemélyesebb titkaim és szenvedélyeim. Aki őszintén boldoggá tesz.”:


Jó tanácsok. Ezek olyan dolgok, amiket tipikusan nem a drogdealer Chadtől fogsz megkapni az egyéjszakás kaland után…


.. Oké te nem, de a legtöbb nő sajnos igen, én is és mások is ezt tapasztalták.

aug. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 699/3283 anonim ***** válasza:
0%
Mellesleg a dédapád fiatalkorában egy másik világban lett bluepilled. Egy olyan világban, ahol 5 évvel azelőtt a férfika felét bedarálták a Don kanyarban, így bőségesen nőtöbblet volt, ami a nők elvárásaira is pozítívan hatott.
aug. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 700/3283 anonim ***** válasza:
15%
Ha elérjük az ezer választ, ez a csomag meg fog valósulni
aug. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!