Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
❮❮ ... 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 ... ❯❯
 741/3283 anonim ***** válasza:
58%

737 "Na meg persze az is ott van, hogy ha egy normális nő ír ide neked, akkor ő csak egy hülye p1csa, egy értéktelen rongy, agyatlan csitri, kis liba..... "

Ezt írta, tehát az sem hangzott el, hogy az itt írogató nőknek általában írtad. Értőolvasás és vagy az igazsághoz tartani magad. Döntsd el, hogy olvasni nem tudsz, vagy hazudsz.

aug. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 742/3283 anonim ***** válasza:
88%

#728

"De ha nem Chad, akkor meg a nok nem nagyon allnak ossze vele, max. kapcsolatra, es akkor nehez ezt a szamot hozni."

De, csak úgy kell válogatni.

Tudok olyan srácot, aki direkt a nagyobb darab csajok után ment, mert azokat könnyebb felszedni.

aug. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 743/3283 A kérdező kommentje:

#742

Te hazudsz bogaram. Azt a hatást keltitek, mintha én minden ide írogató normális nőre ezt mondtam volna. Közben 1-2 volt, és ők sem a normális kommentjeikkel érdemelték ki, hanem a vállalhatlan mocskolódással. Bár el tudom képzelni, hogy pl. a te szótáradban halált kívánni másnak teljesen normális, vagy élete végéig tartó megaláztatást kívánni.

aug. 9. 12:56
 744/3283 A kérdező kommentje:
De keressétek vissza nyugodtan, hogy írtam-e ilyet bármilyen normális kommentre! Várom az idézeteket / komment sorszámokat. Ellenkező esetben automatikusan hazugságnak minősül az állításod.
aug. 9. 12:58
 745/3283 anonim ***** válasza:
80%
73o ez nem igaz. Én sem fenyegettelek semmivel sem. Mégis eohordtál mindennek, többször is.
aug. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 746/3283 anonim ***** válasza:
38%

741 én még csak hasonlót sem írtam rólad.


744 de, normálisan írtunk neked. Legalábbis nagy részünk. Nem mocskolódtam egyszer sem.



745 mi tudjuk az igazat, csak te nem. De ha már a "logikád" szerint megyünk, akkor te is támassz alá mindent is.

aug. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 747/3283 A kérdező kommentje:

Akkor mutassátok meg hogy melyik normális kommentre válaszoltak mocskolódással. Ha valóban így volt és esetleg nem emlékszem, akkor készséggel el fogom ismerni.


Ezek így csak üres szavak.

aug. 9. 13:04
 748/3283 A kérdező kommentje:
Válaszoltam*
aug. 9. 13:05
 749/3283 anonim ***** válasza:
88%

748 mutasd meg te, hogy hol mocskolódtam. 😘



Tudod veled ellentétben én nem érek rá mindig.

aug. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 750/3283 anonim ***** válasza:
14%

"Tudok olyan srácot, aki direkt a nagyobb darab csajok után ment, mert azokat könnyebb felszedni"



En meg direkt a szurke eger tipusu csajokkal probaltam ismerkedni, hiszen en is ilyen vagyok. De nem jott ossze. Lehet, az instapitsa csajok utan kellett volna mennem, de olyanokat nem ismertem soha szemeleyesen, hogy ismerkedjek veluk.



40F incel

aug. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!