Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
❮❮ ... 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 ... ❯❯
 791/3288 A kérdező kommentje:

Szerintetek mi az a pont, mikor egy blackpill influencer megszűnik hasznosnak vagy ertelmesnek lenni, és már csak önmagát ismétli?


Illetve szükségszerű hogy eljön ez a pont?

aug. 9. 19:34
 792/3288 anonim ***** válasza:
88%
Az összes blackpill tartalom gyártó ilyen. De ez működik ebben a műfajban mert a követők jelentős része enyhén vagy súlyosabban mentális beteg (William Costello kutató mintájában az NHS klinikai módszerével az incelek kb 70 százaléka legalább közepes depresszióval diagnosztizálhato volt) és a coping mechanizmus az számukra hogy az áldozati szerepet ismételgetik újra meg újra meg ujra. Ahogy itt is csinálják pl 40f incel kb 15 éve mint aki elmebeteg ugyanazt nyomja újra meg újra.
aug. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 793/3288 anonim ***** válasza:
83%
40f egy kifogás gyáros szélhámos
aug. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 794/3288 anonim ***** válasza:
77%

#779

"A vilagon 8 milliard fele igazsag letezik.

A mi igazsagunk a blackpill, mert a gyakorlati elettapasztalataink azt erositik meg"

Ez több szempontból sem igaz. Azért mert te tapasztalsz valami a szűk környezetedben, még nem lesz "igazság", pláne nem egyetemes igazság.


Ha az ismerőseid 100%-a balkezes, akkor nem igaz az az állítás, hogy a bolygón mindenki balkezes.

Ha nem látod az oxigént, akkor nem mondhatod azt, hogy nem létezik.


#780

"Andrew Tate -nek rengeteg dologban igaza van. Különösen a nőkkel kapcsolatban szinte megegyezik a blackpillerekkel."

Hát, ha a 0-t rengetegnek vesszük, akkor igen. Egyébként semmiben nincs.

aug. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 795/3288 A kérdező kommentje:

#795

Te nő vagy, vagy szimplán a feminista propaganda által behülyített férfi?

aug. 9. 20:50
 796/3288 anonim ***** válasza:
100%

797 "Hiszen kizárólag ti tettétek őket azzá, ebben az egyben őket nem lehet hibáztatni"


Az enyémeimre írtad a választ, de én férfi vagyok és egészen biztosan senkit se tettem incellé. Semmi baj a homikkal (nekem úgy tűnik hogy azért blackpillerek közt vannak is rendesen) de én hetero vagyok szóval nem igazán tudom más férfiaktól megtagadni a szexet:D

aug. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 797/3288 anonim ***** válasza:
77%
Jelentettelek provokátor kérdező
aug. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 798/3288 anonim ***** válasza:
18%

"Ha nem látod az oxigént, akkor nem mondhatod azt, hogy nem létezik"



Ezzel lenyegeben azt mondtad, hogy tetszem en a noknek, csak "nem latom", es csak bekepzelem, hogy incel vagyok.



Ezt ugye te sem gondolod komolyan? :)



40F incel

aug. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 799/3288 anonim ***** válasza:
92%

#796

"Te nő vagy, vagy szimplán a feminista propaganda által behülyített férfi?"

Egyik se, egy normális férfi, nem úgy mint te.


#803

"Ezzel lenyegeben azt mondtad, hogy tetszem en a noknek, csak "nem latom", es csak bekepzelem, hogy incel vagyok."

Nem, nem ezt jelenti az analógiám, de hogy megértsd, így elmagyarázom.


Azt jelenti, hogy ha nem jön össze egy kapcsolat, akkor abból nem következnek, hogy:

- a külsőd miatt utasított el

- ez rendszerszintű probléma

- a nőkben van a probléma és nem benned.


A teljes társadalomról besézlünk, így nem válik igazsággá a te vagy más egyéni problémája. Ahogy minden statisztikában, felmérésben, vannak kiugró értékek.


#797

"Csak egy bránermajszoló majom, ne törődj vele, pusztán provokátor ignorálni kell"

Az oké, hogy te látens meleg vagy, de ne magadból indulj ki.


"Ok-okozat ugyebár, ami véletlenül sem indulhat abból hogy az illető eleve depressziós, hiszen mitől lenne depressziós ha a nők tapadnak rá?"

Érvelési hiba. A depressziónak nem egyedüli oka a párkapcsolati helyzet.

Ha már onnan indulunk, hogy depressziós volt az illető, mielőtt csajokhoz szólt volna, akkor a párkapcsolati kudarc ezt felerősítheti.


"Ha nincs pozitív visszajelzés, akkor pedig teljesen természetes és szükségszerű reakció a depresszió, a 70% meglepően csekély arány ebben az esetben."

Tévedés, minden embert ér kudarc. Csak egy egészséges személy ezeket a kudarcokat képes feldolgozni.

A kudarc önmagában nem okoz depressziót, ahhoz az is kell, hogy már előtte se legyen valaki egészséges.


"Akik pedig a közellenség, azoktól nem sok jóra számíthattok, ezért olyan utálatosak számotokra az incelek"

Az a helyzet, hogy ezt minden intoleráns csoportra el lehet mondani (nácik stb.), sőt, konkrétan terrorszervezetekre is, de ettől még nem szabad minden csoportot a társadalomba beengedni, mert szétveri a társadalmat.


Az incelek bizony tehetnének az ellen, hogy ne incelek legyenek. Itt is elhangzott egyébként több megoldás is, de mivel könnyebb a nőket hibáztatni, ezért ezt választják ahelyett, hogy rendbe tennék magukat.

Ez részben azért is van, mert így sosem kell szembenézni a hibákkal és mutathatják magukat tökéletesnek, ha nem is tudatosan, de tudatalatt.

aug. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 800/3288 A kérdező kommentje:

#800

Az a helyzet, hogy fogalmad sincs, mennyire durván meg tudják keseríteni a nők egy férfi életét. Egyszerűen nem tudod átérezni ennek a súlyosságát.

aug. 10. 08:17
❮❮ ... 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!