Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
❮❮ ... 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 ... ❯❯
 841/3294 anonim ***** válasza:
16%

837: A civilizációt mégis csak ott találták ki 6000 évvel ezelőtt. Ha megnézed az indiai vallási szabályokat, ott még látszik egyértelműen a “tervezettség” — lehet ezt csak én érzem.


“Meg amúgy van egy csomó indiai incel is”:


Ha 1000 éven át minden férfi szaporodik, akkor ez lesz. Rövid távon jól járnánk, ha helyretennénk a párkacsolati piacot, hosszú távon viszont kéne egy állami eugenika program is.

aug. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 842/3294 anonim ***** válasza:
18%

“Konkrétan süt belőletek az elfojtott agresszió, már rég rossz ha felmerül hogy egy nőnek "meg kell veletek beszélnie" hogy ne szexeljetek.”:


Ezt arra írtam, hogy abból ha 10 évig benne vagytok egy kapcsolatban ahol a férfinak joga van szexelni veletek, automatikusan arra asszociáltok, hogy az a férfi élni is fog a jogával, azaz erőszakolni fog.


Erre próbáltam írni, hogy nem fog megerőszakolni, ha rendesen választasz, nem úgy, ahogy eddig.

aug. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 843/3294 anonim ***** válasza:
26%
Az hogy egy nőnek az a tapasztalata a férfiakkal, hogy meg akarják őt erőszakolni, még nem jelenti azt, hogy minden férfi ilyen..
aug. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 844/3294 anonim ***** válasza:
88%

835


Nem kell kommentelned álnéven, beírhatod a sajátodat is.


Nem, nem olvassuk azt a vackot. De aki mégis....az is csak olvasni szeret róla, nem pedig átélni, legalábbis az esetek legnagyobb részében.


Nem tudom, milyen világban élsz, de mi nem vagyunk előnyben, sőt, a legtöbb területen pont, hogy elég nagy hátránnyal indulunk már alapból is, nem kell ahhoz beleavatkoznotok.


Nem, a feministák nem tették tönkre a házasságot. Egyáltalán nem negatívum az, hogy egy borzalmasan működő házasságból ki lehet lépni. Annak idején az én szüleim is elváltak, majd talált magának mindkettő új párt, akivel a mai napig boldogan élnek...sokkal boldogabbak, mintha együtt kellett volna maradniuk.


Ennek semmi előnye nincsen. A házasság úgy jó, ahogy van. Nincsen szükség arra, hogy pár nem teljesen értelmes incel hapsi tönkrevágja.



A rendes férfi és az incel nem szinonimái egymásnak, sőt.... Ha tényleg rendes pasik lennétek, akkor nem kéne azon picsognotok, hogy nincsen senkitek se.


De, kötelezően kell, különben jön a magas pénzbűntetés, utána meg az éhhalál. Ez bőven kimeríti a nemi erőszak fogalmát, hiszen még csak a páromat sem én választom, hanem kényszerből állok össze valakivel, hogy a már amúgy is qrva sok adó mellett ne kapjak mégegyet a nyakamba. Itt semmilyen választás nincsen.



Sem a liberalizmus, sem a feminizmus nem vallás. Ezek is bőven eléggé radikális baromságok. Fogjátok már fel, hogy ha tényleg normálisak lennétek, akkor találhatnátok párt. Nem a mindenkiben van a hiba, hanem bennetek, ott keressétek.

aug. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 845/3294 D-Mano ***** válasza:
62%

Nekem nehéz gyerekkorom volt, van egy csomó lelki problémám miatta, ami miatt nem is tudok normális egzisztenciát kialakítani magamnak és 100 másik problémát is okoz nekem. Ha az a pici fűszál, amit szorongatva éldegélek, elszakad, nincs hova mennem, csak a híd alá. Nincs lehetőségem leállni a munkámmal egy alapos terápiára vagy akár csak másik állást keresni vagy akármi hasonlóra, mert a havi fizetésem teljes összege nélkül meg vagyok lőve. Nincs senki aki támogatna abban, hogy tegyem rendbe magamat, nincs mellettem senki. (Csak olyan barátaim vannak, akikkel jó időt tölteni, de komoly dolgokban nem számíthatok rájuk.)

Átlagos kinézetű, sőt sokak szerint egész helyes vagyok. De egy inkompetens lelki roncs egészségügyi problémákkal nem túl népszerű a csajoknál párkapcsolati, sz. xuális szempontból.

Ezzel szemben: több olyan helyzetben lévő nőt ismerek, mint amiben én vagyok. Ők megtehetik, hogy nem járnak dolgozni, hogy terápiára járjanak, hogy inkompetens lelki roncsok legyenek, mert a nőknek elég csak átlagosan vagy nem kifejezetten csúnyán kinézniük, és lesz egy pasi (párjuk, férjük) aki anyagilag támogatja, eltartja őket, és a rendszeres sz. x is biztosított számukra, ha ők úgy akarják.

Most nem azt mondom, hogy ezzel kezdeni kell bármit is, de az biztos, hogy (a feminista lózungok ellenében) a legtöbb dologban a nőknek könnyített pálya van a férfiakhoz képest a társadalomban, és ha más nem, azért észre venni ezt a jelenséget mindenképpen fontos lenne.

(Ugye az sem véletlen, hogy többször annyi férfi hajléktalan van, mint nő; sokkal több férfi lesz öngyilkos, mint nő stb...)


Továbbra sem értek egyet az itteni incel agymenések többségével, de valóban lehetne nagyobb társadalmi empátia az incel férfiakkal szemben.

Főleg hogy: a legtöbb incel nem a világot hibáztatja vagy a világot akarja megváltoztatni, hanem csak egy átlag ember, aki csendben szenved; egyrészük még küzd, hogy kitörjön más részük már feladta. De aki nem volt incel (a társadalom nagy többsége), el sem tudja képzelni, hogy milyen lélekpusztító annak lenni, és hogy nagyon nem egyszerű kitörni onnan. Beszélnek önfejlesztésről (ami valóban az egyetlen értelmes megoldás), de nem fogják fel, hogy az sokkal nehezebb dolog, mint gondolják, és milyen frusztráló ennek és annak a hajtogatását hallani, hogy csakis benned van a hiba. (Főleg mert nem is igaz. Sokat hozzátesz a társadalom az incelség kialakulásához, és keveset tesz annak orvoslása érdekében...)

Az incelség nem egy mozgalom vagy ideológia. Az incelség ("involuntary celibates" = önkéntelen cölibátus) annyit jelent csupán, hogy adott férfi nem tud nőhöz, sz. xhez, párkapcsolathoz jutni pedig szeretne, vágyik rá. Az incelek társadalmi megítélése azon a KISEBBSÉGEN alapul sajnos és nagyon tévesen, akiknek az incelségükből adódóan szélsőséges világnézetük, véleményeik vagy cselekedeteik adódtak (pl. a kérdező), ezért ugye sokkal látványosabb a létezésük, mint a többségnek, azaz a sorsukat csendben viselőknek, akik nagy része még talán azt a szót sem hallotta, hogy "incel", tehát magát mégcsak ilyen spéci bélyeggel sem illeti, egyszerűen azt mondják, nekik ezt a lapot osztotta az élet.


Az én társadalmi jellegű javaslatom nem csak az inceleket érintő lenne. Azokat az egészségügyi, terápiás és szociális lehetőségeket kellene bővíteni, fejleszteni, amik az egészségügyi, lelki és/vagy anyagi okok miatt válságba jutott embereket segítik. Mert azok a lehetőségek, amik ma vannak, a lepkefingnál is kevesebbek.

Valaki írta is itt a kommentek közt, hogy államilag támogatott plasztikai sebészet legyen a kifejezetten csúnya emberek számára. Ez pl. egy empatikus, jó és hatékony irány lenne szerintem is.

aug. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 846/3294 anonim ***** válasza:
78%

842 nem jogról volt szó, hanem kötelességről, ne ferdíts.



Mivel nem választunk, ezért de, igenis fog, mert büntetlenül megteheti.


843 nem minden férfi, ezt tudjuk. Sőt, egyik valódi férfi sem bánt nőt, csak az a baj, hogy ezt külső alapján nem látod. Tehát jogosan tartunk attól, egy ilyen undormány disztópiában a nők élete teljesen tönkremenne, ahogy a normális férfiaknak sem lenne jó, max nektek. Éppen ezért ezt a nagy hülyeséget inkább el kéne felejteni. Dolgozzatok magatokon, ahelyett, hogy a normális többséget akarnátok megváltoztatni, tönkretenni.

aug. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 847/3294 anonim ***** válasza:
91%
Könyörgöm, ha a nagyon rendes incelek nem kényszerítenék rá a nőt a házasságban a szexre, miért kell lepapírozni a jogokat? Akkor maradhatna minden ugyanúgy, a nő szexelne vele, ha szeretne...
aug. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 848/3294 anonim ***** válasza:
7%
847: Ennek nem az a lényege, hogy az incellel kényszeresen szexeljenek.. hanem az, hogy rávegyük a nőt, hogy ne az erőszakoló Chadet válassza hosszú távra és szexpartnernek, hanem a rendes férfit.
aug. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 849/3294 anonim ***** válasza:
75%
A rendes férfi és az incel kettő külön csoport.
aug. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 850/3294 anonim ***** válasza:
92%
848: incel nem egyenlő rendes férfi... attól nem lesz rendes senki, hogy nem tudott nőt felszedni.
aug. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!