Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
❮❮ ... 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 ... ❯❯
 871/3294 anonim ***** válasza:
7%

Én kritikusan gondolkodó feminista nőként elolvastam a pontokat.. és hát érdekesek voltak, nem nagyon láttam még férfit a való életben, aki ilyen bátran le merne ilyesmiket írni.. ugyanakkor azt is tudom, hogy a férfiak többsége hogy beszél a nőkről a kocsmában.


Az agyamat használva racionálisan gondolkodva arra a következtetésre jutottam, hogy ezek nem is annyira antifeminista gondolatok meg tényleg segíthetnek a nemek közti egyenlőség elérésében, ami mégis csak elvileg a feminista mozgalom célja lenne, bár kritikusan és racionálisan gondolkodó, agyát használó nőként látom, hogy ezen a célon erősen túllőtt a mozgalom és a teljes baloldalhoz hasonlóan ez is egy olyan vallássá változott, ami ellen eredetileg harcoltunk, hogy egy jobb és egyenlőbb világban élhessünk.


Node nézzük az ötleteket egyenként:


1: Uhh. Ez elég radikális ötlet, nekem nem tetszik, mert bár megoldaná a … és a …, de közben elrontaná a …

2. Na ez jó ötlet. Végre megtaláltuk a közös pontot az incelekkel

3. Ezzel viszonylag egyetértet a … miatt ami tényleg megoldaná hogy … de módosítanék rajta abban, hogy …

aug. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 872/3294 anonim ***** válasza:
6%
Egyszer látnék egy ehhez hasonló normális választ
aug. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 873/3294 anonim ***** válasza:
91%
Majd ha lesz normális kérdés.
aug. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 874/3294 anonim ***** válasza:
29%

Gondolom, 12-es Nap. Ez, meg a vizes ASC egy ferfi kepletben eleg lesujto. Gondolom, befigyel melle a klasszik 5-os, vagy VII-es Szaturnusz, 12-es Venusz, sok retrograd stb.



40F incel

aug. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 875/3294 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok kommentet. Ahogy az egyik válaszoló írta korábban, ha megvan az 1000 komment, automatikusan valósággá válik az intézkedéscsomag.
aug. 11. 16:24
 876/3294 anonim ***** válasza:
100%
875 ebben benne lennék, de csupán akkor, ha csak az idió....akarom mondani incelekre lesz érvényes, mégpedig az a része, amit a nőkre akarnak ráerőszakolni.🥰
aug. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 877/3294 A kérdező kommentje:

#876

Hát akkor csalódni fogsz.

aug. 11. 17:14
 878/3294 anonim ***** válasza:
87%
Te is, kérdező, bár ehhez biztosan hozzászoktál már.
aug. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 879/3294 anonim ***** válasza:
84%
877 öhhhmmm nem. Te meg örülni nem fogsz, mert a f@szságaitok egy normális helyen soha a büdös életben nem fognak valóra válni.... Én tudok egy nagyon jó megoldást.... Húzzatok el a pcsába. Menjetek valami olyan országba, ahol a nő még mindig állatként van kezelve. Ott talán tudtok magatoknak venni egy nőt, akivel azt csináltok, amit akartok. Ti is jól jártok vele, meg az itthon élő normális emberek is.
aug. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 880/3294 A kérdező kommentje:

#879

Jaj de morci vagy. Csak sajnálni tudlak.

aug. 11. 17:19
❮❮ ... 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!