Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
❮❮ ... 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 ... ❯❯
 891/3294 anonim ***** válasza:
89%
Az biztos, hogy előbb ölöm neg magam, mintsem egy mihaszna incel bármilyen mértékben befolyásolja az életemet. Az én életemben egyedül én döntök és ha valaki már azért büntetne, mert olyat szeretek, akit szerinte nem kéne (ez a hülye szintezés), akkor nincs minek élnem. Ezek úgyse állnának le ennyivel, aztán a munkavállalásba, az utazásba és ki tudja mibe másba is beleszólnának. Szabadság nélkül jobb meghalni.
aug. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 892/3294 anonim ***** válasza:
84%

891# én is távoznék ebből a világból. De azért magammal vinnék párat azokból akik jogot akarnak formálni egy másik ember testéhez,életéhez.


Nehogy azt higyjetek incikék, hogy egy európai vagy amerikai nő hajlandó visszamenni kutyasorba.nem maradna nő akibe belemártsátok, és valószínűleg férfi se nagyon a hozzám hasonló nők miatt. Csodaszép világ lenne ugye?? Két perc alatt dontenétek be kb a gazdasagot a kis pöckötök miatt

aug. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 893/3294 anonim ***** válasza:
81%

886 aki az inceleket nem bírja, (jogosan) az nem férfigyűlölő, hanem egyszerűen normális.


Nem kell feministának lenni ahhoz, hogy egyértelmű legyen az, hogy ti a sikertelenségetekért másokat hibáztattok, és ahelyett, hogy magatokat tennétek rendbe, arról álmodoztok, hogy a többi embert teszitek tönkre.



887 hát... Inkább csak 6-7%, de az is bőven sok.

aug. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 894/3294 A kérdező kommentje:

#891

Én is szeretnék dönteni a saját életemről, de a párkapcsolati piacon uralkodó feminista uralom miatt ez nem lehetséges.

aug. 11. 18:45
 895/3294 A kérdező kommentje:

#892

Ideális esetben a nyugati típusú országokban mindenhol be lenne vezetve ez (vagy valamilyen hasonló) csomag. A feminista uralom mindenhol problémákat okoz és életeket tesz tönkre.

aug. 11. 18:47
 896/3294 anonim ***** válasza:
84%

#894: "Én is szeretnék dönteni a saját életemről"


Nem, te kizárólag MÁSOK testéről szeretnél dönteni.

aug. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 897/3294 anonim ***** válasza:
75%

#896

Mindenki a maga életéről dönt, te is. Az már egy másik kérdés, hogy senki sem dönt úgy, hogy veled legyen. Nyilván jó okkal, hiszen elvennéd a nők döntési jogait. Ezért fogsz a halálodig egy magányos senki lenni.

aug. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 898/3294 A kérdező kommentje:

#897

Nagyon unalmas vagy.

aug. 11. 18:57
 899/3294 A kérdező kommentje:

#896

Az intézkedéscsomag melyik részében olvastál mások testével kapcsolatos pontot? Értő olvasás egyes.

aug. 11. 18:58
 900/3294 anonim ***** válasza:
63%
Egy ilyen világban szintén jobb kilátás egy nőnek az öngyilkosság. Nincs értelme korlátok között élni.
aug. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!