Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
❮❮ ... 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 ... ❯❯
 931/3294 anonim ***** válasza:
0%

929 komment XDDDDD


Amúgy nincsen nőtöbblet. Nem tudom, honnan veszed ezt. Minimálisan több nő van az országban, mert egy férfi várható élettartama 5 évvel kevesebb.


Egyetlen megoldása van a általad említett problémának: az a férfi, aki Instagramon indokolatlanul sok olyan nőt követ, akik nem követik viszont, szívezi a képeiket, kommentel alájuk, üzeneteket ír nekik, Facebookon likeolja őket, ismerősnek jelöl, üzenetet ír, Tinderen túl kevés nőt húz balra, esetleg előfizet, hogy párba állás nélkül is írhasson rájuk (vagyis egy simp) legyen szabadon verhető, tetszés szerint! Ne legyen jogkövetkezménye annak, ha legépelek egy simpet azért, mert simp! Szétütöm a fejét, és közben üvöltöm neki, hogy te agyatlan simp, miattad torz az ismerkedési piac. Ne számítson garázdaságnak, testi sértésnek!

aug. 12. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 932/3294 anonim ***** válasza:
90%
Megvernél egy embert, csak mert frusztrál a magányod. Nos, nem csoda, hogy semmibe vesznek, annyit is érsz emberileg.
aug. 12. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 933/3294 anonim ***** válasza:
0%
Ja, engem nem vesznek semmibe :D én tök jól elvagyok, csak felbasz a nők irreális elvárása. Hiába vagy mondjuk a 3. legjobb pasi a szobában, akkor sem tudod megszerezni csak az 5. legjobb nőt. És ez idegesít.
aug. 12. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 934/3294 anonim ***** válasza:
13%
És amúgy nem egy embert vernék meg, hanem férfi simpek ezreit.
aug. 12. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 935/3294 anonim ***** válasza:
88%

#931

"Szétütöm a fejét, és közben üvöltöm neki, hogy te agyatlan simp, miattad torz az ismerkedési piac"

Tehát nem csak, hogy meg akarod verni, de még a szemébe is hazudsz, ahelyett, hogy elkezdenél emberként viselkedni egy patkány helyett és akkor még csajt is tudnál találni.

Hát, gratulálok.

aug. 12. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 936/3294 anonim ***** válasza:
11%

Aki nem látja, hogy a simpek miatt van irreális elvárása a nőknek, az ostoba.

De akkor megismétlem magam: engem nem vesznek semmibe, én elvagyok, kap(hat)ok nőt, ráadásul nem is rosszakat, mondjuk Stacy meg a Becky között félúton.

aug. 12. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 937/3294 anonim ***** válasza:
82%

#936

"Aki nem látja, hogy a simpek miatt van irreális elvárása a nőknek, az ostoba."

Aki nem látja, hogy nincs a nőknek irreális elvárása, az szellemi fogyatékos, aki lassan levegőt is elfelejt venni.


Ha irreális elvárásaik lennének, akkor a chad-ek után se mennének, mert ők se felelnek meg az elvárásnak.


A helyzet az, hogy a jelenlegi párkapcsolati piac, illetve a jelenleg kapcsolatban állók száma alapján egyértelműen, objektíven tudjuk, hogy nem igaz, ami állítasz.

aug. 12. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 938/3294 anonim ***** válasza:
18%

Az irreális elvárás a 190+ testmagasság, széles vállak, maszkulin arc. A top3 csávónak már csak a top 5 nő jut, mert a top 3 inkább bevállalja, hogy side chickje legyen a top 1-nek. Ez az irreális elvárás. És egy chad megfelel ennek.

Viszont itt én befejezem. Látszik, hogy a valóságtól teljesen elrugaszkodott gondolatok kavarognak benned.

aug. 12. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 939/3294 anonim ***** válasza:
92%

#938

"Az irreális elvárás a 190+ testmagasság,"

És sosem volt ez az elvárás, ebből látszik, hogy neked nincs közöd a valósághoz.


A helyzet az, hogy ilyen nagyon alapdolgokat már számtalanszor felmértek a nők körében és kiderült, hogy az ideális minimum magasság, amit a nyugati nők szeretnék, az legalább 180 centi.

Mo.-on az átlag magasság a férfiak esetében 177 centi, szóval nem igazán irreális, hogy egy nő egy átlag közeli magasságot szeretne.


"A top3 csávónak már csak a top 5 nő jut"

Szintén nem igaz. Egyébként az a vicc, hogy ez a legegyszerűbb matekkal is kiszámolható, hogy ökörség a teljes elmélet, amit az incelek kitaláltak.

Az incelek szerint a chad-ek 20%-ot tesznek ki. Ez nálunk még ha nem is számoljuk az idősebb generációt, tehát mondjuk 1 millió levonunk a teljes férfi populációból, akkor olyan 600 ezer chad-et jelentene.


Ha ezek a chad-ek nem köteleznék el magukat és egyszerre zsonglőrködnének egy halom lánnyal, pl. 10-zel, ami szerintem nem egy nagy szám, tekintve, hogy az incel kérdező 50 nővel próbálkozott, akkor is 6 millió nőről beszélnénk, amennyi az országban nincs.


"Látszik, hogy a valóságtól teljesen elrugaszkodott gondolatok kavarognak benned."

Igen, ezért állítasz olyan dolgokat, amik a tudomány jelenlegi álláspontjával szembemennek, mert te a valóságról beszélsz. :DDD


Csak, hogy felfogd. A kommented annyira a valóságról szól, mintha azt írtad volna le, hogy a Föld lapos.

aug. 12. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 940/3294 anonim ***** válasza:
74%
Agresszív barom vagy, ennyi.
aug. 12. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!