Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 971/3295 A kérdező kommentje:

#960

Nem is rossz ötletek.

aug. 12. 11:03
 972/3295 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező neked van állásod?
aug. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 973/3295 A kérdező kommentje:

#965

Tökéletesen egyetértek.


#971

Ha ezt nekem szántad, akkor tévedsz. 25-26 éves koromig azt se tudtam, hogy mi az az incel. Blackpilled korszakomat nagyjából 30 éves koromtól számolom, akkorra ástam magam bele a témába, és jöttem rá, hogy nem vagyok egyedül.

aug. 12. 11:05
 974/3295 A kérdező kommentje:

#973

Igen, már írtam. Egy multinál dolgozom, irodai munkát végzek.

aug. 12. 11:05
 975/3295 anonim ***** válasza:
85%

#961

"Csak én legalább egy magas, izmos, maszkulin arcú chad vagyok, akit bírnak a csajok"

Ebből lehet tudni, hogy nem vagy chad. Egy chad nem hívja magát chad-nek. Ez csak incel szinten menő, hogy így belövik magukat kategóriákba, és ezek alapján azért látjuk, hogy te hova esel. :DDD


"a 6/10 tényleg azt gondolja már, hogy a chad szintjén van csak azért, mert a sok simp elhiteti vele az instagramon, a chad meg levarrja egyszer."

Érvelési hiba.

Ez nem így működik. Ha 3/10-esek simp-elik, akkor nem fogja elhinni. Ha pedig tényleg 8+/10 emberek simp-elik, akkor pedig nem reális, hogy csak 6-os.

Vagy hazudsz, vagy ostoba vagy, vagy mindkettő. :)


#966

"rengeteget, több tucat csajjal beszéltem már erről, meghallgattam az álláspontjukat, aztán jól kiosztottam őket"

Az anyukád és a lánytestvéreid nem számítanak. Csak szólok. :D

Hirtelen mindjárt nullára eset a csajok száma, akikkel erről beszéltél. :DDDD

aug. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 976/3295 anonim ***** válasza:
100%

Akkor könnyű több tucat csajból levonni ezeket a következtetéseket, ha mindegyik ilyen IQ nuku insta liba... a jobber hímsovi podcasterek is ezt csinálják, női hangnak behívnak a műsorba 1-2 onlyfanses tyúkot, aki már úgy van felöltözve, hogy a Rákóczi téri k...k decens úrinőnek tűnnek mellette... akkor persze, hogy az lesz a "vizsgálat" kimenetele, hogy minden nő felszínes és r...c.


Plusz az, hogy vkinek adott pillanatban milyen magas pasija van, nem jelenti azt, hogy csak az jön be neki. Nekem pl. a magasság másodlagos, amíg nem alacsonyabb nálam, így már 165 cm-s férfi is tetszett nekem, csak neki meg én nem. De ha találkozom egy 180 cm-ssel, akivel kölcsönösen vonzónak találjuk egymást, nem fogok egy arctalan embernek, akivel még nem is találkozom, tartogatni magam, hogy de hát akkor megfosztok egy "jóravaló" 169 cm-s férfit nőtől...

aug. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 977/3295 anonim ***** válasza:
92%

#965

"Azért ezzel a 10 évig pszichológussal ne nagyon gyertek már..."

De. És te se írtál semmit, ami ennek ellentmondana.


"óvodában kellett volna, ahogy az ezzel a korosztállyal dolgozó hozzászóló rámutatott, és így is erősen kérdéses az eredmény."

Tévedés, könnyebb dolgozni egy felnőttel, aki változni akar, mint egy gyerekkel, aki tök vakon van a kérdésben.

Egy pszichológus akkor tud segíteni, ha te is akarod. Ha úgy mész pszichológushoz, hogy akarod, akkor már előnyben vagy egy gyerekhez képest.


Továbbá a gyerek belekényszerül közösségekbe, amik kifejezetten károsak tudnak lenni márcsak a koruk miatt is, iskolába, óvodába járnia kell. Egy felnőtt kerülheti a káros közegeket, mert felnőtt.


"Ebben az esetben 35-40 évesen vagy még később, a terápia lezárultával, nulla párkapcsolati és ugyanennyi vagy alig több szexuális tapasztalattal "kiléphet a piacra"."

Szintén tévedés.

Ez reálisan úgy nézne ki, hogy mondjuk 5 év után már a pszichológus is kéri, hogy aktívan járjon közösségekbe és beszélgessen nőkkel. Vagyis a tapasztalat szerzés már bőven elindul a 10 év alatt és teljesen reális, hogy úgy fejezi be, hogy már kapcsolatban.


Másrészt, a 10 év egy random szám volt, simán lehet, hogy valakinek csak 5 év kell.

Viszont ha el se kezdi, akkor sosem derül ki és sosem jut oda.


Mondok egy egyszerű szcenáriót. 23 évesen végez egyetemen, akkor kezd el randizni és 28 éves korára jön rá, hogy incel és kezd pszichológushoz járni, akkor 33 éves korára már aktívan ismerkedik emberekkel, adott esetben kapcsolatba lép. Ez egy teljesen reális kor, sőt, ha azt mondjuk, hogy mondjuk a másik fél 25 éves, vagyis 8 év korkülönbség van, akkor amikor elkezdett ismerkedni először 23 évesen, akkor ez a személy csak 15 volt, vagyis nem reális, hogy akkor megismerte volna.


Még ha azt is mondjuk, hogy 38 éves korára végez a pszichológusnál, akkor is egy 8 év korkülönbséggel a másik fél 30 éves, ami még mindig kifejezetten fiatal.


"Konkrétan már olyan sem nagyon lesz, aki elutasítsa, mert mindenki házas meg gyerekezik."

Ez megint csak több szempontból tévedés.

Egyrészt a társadalom jelentős része nincs kapcsolatban, nagyon sokan keresnek ilyenkor is párkapcsolatot, illetve senki nem kényszeríti, hogy ne egy 25-30 éves csaj után menjen. Vagyis olyat is kereshet, aki még nem házasodott, mert nincs abban a korban.


Másrészt, ezt még az itt lévő incel-ek se hazudják. Ők is pont azt mondják, hogy a kapcsolatok nem tartósak, vagyis lenne esély ismerkedni.


"Ez a tanács is csak arra jó, hogy ha nemet mond rá (okkal...), akkor lehessen mutogatni, hogy látod, hát ez a baj, nem teszel semmit magadért/a sikerért!"

Ellenkezőleg, ez a tanács még akkor is működik, ha ezt 30 évesen ismered fel. Ismerek párokat, ahol van egy 15 évnyi korkülönbség, vagyis bőven van még lehetőség itt megoldani dolgokat.


Ez pont arra jó, mert kezdjen magával valamit és dolgozzon magán, hogy elérje a célját. Mert ha ez nem teszi, akkor a másik opció, hogy szépen elfogadja, hogy nem talál párt, de akkor kussoljon is és ne próbáljon meg másokat kényszeríteni, hogy őt válasszák, amikor ennyit nem volt képes megtenni.

aug. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 978/3295 anonim ***** válasza:
6%
975: Meetoo. És kb 98% az esélye, hogy jobban keresek annál a raktáros baromnál, aki elvette azt az egyetemista lányt tőlem.
aug. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 979/3295 anonim ***** válasza:
90%
970 mármint fiatalabb korodban, amikor TE még nem tetted tönkre magadat.
aug. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 980/3295 anonim ***** válasza:
16%

Jó, akkor nem beszéltem még nőkkel xD szarok én bele, mit gondoltok, agyhalottak.


977, nem insta picsák voltak, azokat mindig sikerül elkerülnöm szerencsére. Teljesen hétköznapi helyeken találkoztam, beszéltem nőkkel. Kondiban, strandon, éjszakai klubokban, kávézóban, wellnessben, metrón, baráti körben, családi körben (igen, így gondolkozik a keresztszüleim lánya, az unokatestvéreim, a nagynéném férjének az unokahúgai, stb), all inclusive resortban. A tapasztalatom az, hogy irreális a magasság iránti elvárás, meg en bloc a többi is.


Kérdező, te meg szánalom vagy, amiért azt gondolod, a nők baszták el az életed. Kondi és pénz, más nem számít

aug. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!