Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 1021/3295 anonim ***** válasza:
100%

40f incel (alias Maláj Tigris):


40f incel egy geomaxxer aki Malajziába költözött hogy ott exotikus europai férfiként majd "kap nőt". Nem kapott ezért mindenféle elmeleteket gyárt pl hogy a kinti szigoru vallásos vezetés miatt nem kap nőt. Súlyos internet függő több mint egy évtizede irkalja ide ugyanazokat, az általa leírtak alapjan eleg súlyos pl gyermekkori traumai vannak.


184 centi magas férfi az általa megadott súly alapján ehhez olyan kb 30-35 kiló tulsuly társul egész életében. Nem sportol, állítása szerint attól izomláza van és ő "nem fog fájdalomcsillapítón élni". Mindezt asztrológiával magyarázza ha jól értem.


Valamikor a 2000es évek közepén próbált meg utoljára összejönni nővel.


Ezeket nem én találom ki hanem ő maga szokta leirni, elég gyakran belefutok mert mindenhol ott van.

aug. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 1022/3295 A kérdező kommentje:
Honnan jött a Maláj Tigris név?
aug. 12. 21:41
 1023/3295 anonim ***** válasza:
15%
Végre valaki, aki látja, hogy a simpek a probléma.
aug. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 1024/3295 anonim ***** válasza:
75%

#1022

"állítása szerint attól izomláza van és ő "nem fog fájdalomcsillapítón élni"."

Lol, sosem hallottam még olyat, hogy valaki izomlázra fájdalomcsillapítót szedne.


#1024

Ez komment meg mintha valami 12 éves incel huszártól jött volna. :D

aug. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 1025/3295 anonim ***** válasza:
100%
1023 sajnos azt nem tudom, egy válaszban olvastam régebben. Ugye minden évben átírja a nevét az aktuális életkorára és egyszer egy ilyen változást vett valaki és írta neki hogy "Mi van veled mostanában Maláj Tigris?":D
aug. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 1026/3295 anonim ***** válasza:
100%

1024

Lehet hogy érdemes lenne felkeresni Csernus Doktort...

aug. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 1027/3295 anonim ***** válasza:
13%

1024: Te se meg sokan mások még 1000 válasz után se értitek a program lényegét.


A program célja az, hogy egy lehetőségekben EGYENLŐ társadalmat teremtsünk, ahol a mostani incelek valódi és őszinte SZERELEMBEN részesülnek. Ez a cél, nem az, hogy a nőknek rosszat okozzunk.


A rendszer elnyomó lenne, de a való egyetemen kívüli élet olyan, hogy a felső 10% -ot leszámítva minden férfinak kell hoznia súlyos következményekkel járó döntéseket, nem csinálhat minden férfi azt amit akar most se.

aug. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 1028/3295 anonim ***** válasza:
13%
A programpontok célja egy mindkét nem számára boldogabb, sikeresebb és fejlődő társadalom. Nyilván nem vagyunk liberálisok, számunkra nem a személyes szabadság az első.
aug. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 1029/3295 anonim ***** válasza:
100%

1030

Ahhoz nem kell liberálisnak a nemzeti érzelmű is hisz benne.

Aki nem szabad ember, aki szolgaként él a saját hazájában az leköpi magát és leköpi a Nemzetet is. Mint a ti xarházi programotok.


Éljen a szabadság, éljen a Haza!

aug. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 1030/3295 anonim ***** válasza:
68%

1029 de, értjük a lényeget. Mi igen, csak ti nem.



Ugyanazok a lehetőségeitek vannak, mint bármely más férfi társatoknak. Ti is lehettek magabiztosak, lehetnek belső értékeitek. Ti választottátok, hogy a valós megoldások keresés helyett inkább hisztikéztek, és olyan baromságokat valósítanátok meg, amik SENKINEK sem lennének jók.



A kényszerházasság meg a kötelező szex az minden, csak nem egyelő esély az őszinte és valódi szerelemre... Egyelő esély az elb@szott életre maximum.



Tökmindegy, hogy mi a célotok, ha a társadalom normális részét teszitek közben tönkre.



A rendszer elnyomó és borzalmas lenne, ezt már ezerszer elmondtuk mi is, akikre rá kényszerítenétek ezt az orbitális nagy baromságot....


1030 csakhogy kényszerházasság, súlyos büntetés azért, hogy ne erőszakoljanak meg.... Az sem boldogabb, sem sikeresebb társadalmat nem hozna létre. Fejlődőt igen.... Visszafelé fejlődőt.



Valóban nem vagyok liberálisok.... Még az ultrakonzervatív emberek is túl durvának gondolnának titeket és az ötleteiteket, nem véletlenül.



Én pl mint azt már régebben írtam is, szeretnék fiatalon házasodni, de szerelemből akarom azt tenni, nem pedig kényszerből. Szeretnék szülni gyermeket, nem is egyet, hanem legalább kettőt. Szeretnék ágybabújni azzal, akit szeretek, nem pedig azzal, akihez hozzámenni kényszerültem. Nekem tetszik a tradícionális női szerep. Elvagyok a házimunkákkal, mindent megcsinálok, megcsináltam már gyerekként is kérdés nélkül. Imádok főzni és sütni. Egész ügyes is vagyok benne...



Röviden és tömören, a saját életemet illetően eléggé konzervatív vagyok, de azért nem annyira, hogy örüljek a baromságaitoknak...

aug. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!