Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 1061/3295 A kérdező kommentje:
Kösz, kihagyom. Egyébként anyám sem akarja, hogy szenvedjek.
aug. 13. 18:31
 1062/3295 anonim ***** válasza:
77%
De ő szeretne szenvedni? :D
aug. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 1063/3295 anonim ***** válasza:
74%

1058 nem irigykedem. Tudod...Bár messze nem én vagyok a legsikeresebb ember a világon, azért többet tudok felmutatni mint te. Veled ellentétben nekem nem az a legnagyobb sikerem, hogy egy f@szsággal anonim oldalon össze tudtam szedni majdnem ezer választ. ( ha a tieidet kiszedjük, meg a másik 2 baromét, akkor nincsen az meg ezer.)


Reméljük, hogy eljut valahova, és majd ezt hozzák fel példának, amikor arról van szó, hogy az incelek mennyire agyatlanok. 🥰 A "csomag" nem nagyszerű, hanem inkább szörnyű. Csak azt mutatod meg ezzel, és az összes írásoddal, hogy mennyire nem érdemes összejönni egy incellel. Saját magatokat lehetetlenítitek el. Nem tűnt fel?



1060 Azért, hogy tudjon adni egy méretes nyaklevest, hogy helyre tudjon billenni az agyad.... Már ha egyáltalán van.

aug. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 1064/3295 anonim ***** válasza:
31%

1047: 2018 -ban volt 30% fölöt be(nagyot)mondás alapján a szűzességi ráta.


2022 -ben egyetemista be(nagyot)mondás alapján (a valódi sub5 egész nap otthon játszó incel nem volt része szerintem) mértek 63% szingli arányt. Ha abból 5% partiarc Chad, akkor is 58%

aug. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 1065/3295 anonim ***** válasza:
72%
1062 pedig kéne... Rájönne arra, hogy milyen is a fiacskája valójában.
aug. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 1066/3295 anonim ***** válasza:
14%

Ha hozzáveszem a sub5 otthon ülő DBDR féle inceleket, meg azt a hülyegyereket, aki múltkor az egyetemi buliban kapott egy puszit aztán má neki van barátnője. Vagy ott van a másik lmbtq biszexuális idióta, akinek van barátnője de havonta egyszer engedett a szex (GenZ élet).


Ha ezt mind hozzávesszük, szerintem kijön a 90%

aug. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 1067/3295 A kérdező kommentje:

#1063

Semmiben nem szenvedne.

aug. 13. 19:34
 1068/3295 anonim ***** válasza:
14%

Én igazából azért vagyok rohadtúl dühös mert emlékszem még amikor 5 -10 évvel ezelőtt egymás után jöttek az “események”, aztán amikor én is beadtam a derekam és blackpilled lettem, blackpillerek létszámának növekédéséről volt szó. Mindenki arra számított, hogy küszöbön a forradalom.


Aztán jött a Z generáció és ennyi nyomorékot.. vége mindennek, továbbra is 3 incel irogat egy lúzereknek fenntartott rovatban.


Mozgósításra van szükség az oroszok ellen! Minden 25 év alatti GenZ férfit a frontra! (Akkor talán majd elkezdenek ébredezni)

aug. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 1069/3295 anonim ***** válasza:
14%
Azért írom ezt, mert sajnos az utánunk következő simpelő generációval esélyünk sincs megvalósítani akármilyen férfiaknak kedvező programot.
aug. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 1070/3295 anonim ***** válasza:
100%
1068 Ha normális, akkor de. Szenvedne amiatt, hogy tudja, a fia nem normális. Nem egy igazi férfi, nem egy rendes ember.
aug. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!