Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 1091/3295 anonim ***** válasza:
0%
Aesthetic dumák* 1090
aug. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 1092/3295 anonim ***** válasza:
72%

Vagy csak te se érted ezt a logikai bukfencet és a terelés egyszerűbb.

Ez volt a "statisztika" :2022 -ben egyetemista be(nagyot)mondás alapján (a valódi sub5 egész nap otthon játszó incel nem volt része szerintem) mértek 63% szingli arányt. Ha abból 5% partiarc Chad, akkor is 58%

Szóval, mitől csak 5% a chad? Miért nem 20%? És mi a többi? Mert nem lehet mind incel, ha még alsó hangon 2 típus van azon kívül. Szóval, miért csak a partiarc chad (chad extra?) van kiemelve, mint egyéb?

aug. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 1093/3295 anonim ***** válasza:
11%
Alapból már azt nem értem, miért hozta ide 40fincel a szingliség arányát, meg amúgy Dbdr-ről is most hallottam először. Attól még, hogy blackpill eszméket vallok, nem feltétlen vagyok mindennel tisztában.
aug. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 1094/3295 anonim ***** válasza:
82%

És mégis megmagyarázod, véded és belekötsz abba, aki nem ért vele egyet, vagy simán szintén nem érti. Hogy idézzem:

"Nyilván arra gondolt, hogy a megkérdezettek 5%-a Chad, vagyis a 63-ból 58 lesz. És még a blackpillerek az agyatlanok XDDD jó vicc, 1078, menj inkább aludni."

Tehát, kinek az agyával van gond?

aug. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 1095/3295 anonim ***** válasza:
32%
Mert teljesen mindegy, hogy 5%-ot vagy 20%-ot hívunk chadnek :D Na én itt viszont befejezem, nem érsz ennyit
aug. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 1096/3295 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, ha épp azt akarja valaki bizonyítani, hogy az egyetemista pasik több, mint fele incel.
aug. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 1097/3295 anonim ***** válasza:
78%
Nem aesthetic hanem autista dumatok van blackpillerek. Taka
aug. 14. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 1098/3295 anonim ***** válasza:
74%
1096 végleg megbuktál xaros hiteltelenné tettünk
aug. 14. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 1099/3295 anonim ***** válasza:
82%

#1080

"Nyilván arra gondolt, hogy a megkérdezettek 5%-a Chad, vagyis a 63-ból 58 lesz. És még a blackpillerek az agyatlanok"

Ők az agyatlanok. A nyelv nem úgy működik, hogy ideböföghetsz bármit és az számít, amit gondolsz. A szavaknak van jelentése és ennek megfelelően kell értelmezni, amit mondott.

Ha én leírom, hogy zsiráf, de elefántra gondolok, attól még zsiráfnak kell értelmezni.


Ahogy fogalmazott, úgy azt jelenti, hogy a 63%-nak az 5%-át vette, mert azt írta, hogy "abból 5%" és nem az egészből 5%.


#1094

"Attól még, hogy blackpill eszméket vallok, nem feltétlen vagyok mindennel tisztában."

Akkor miért pofázol bele? Ki kérdezett? Ha nem értesz hozzá, akkor vagy kérdezz, vagy kussolj, de ne próbálj meg vitatkozni, ha nem értesz hozzá.


Pont az a baj, hogy a szellemi fogyatékos incel-ek ebben a thread-ben kb. semmihez se értenek az adott témakörben és így próbálják előadni, hogy milyen k*rva jó intézkedéscsomagot hoztak össze.


#1096

"Mert teljesen mindegy, hogy 5%-ot vagy 20%-ot hívunk chadnek :D Na én itt viszont befejezem, nem érsz ennyit"

Jó, akkor két dolog a befejezésedhez.


Az eredeti kijelentés az incel-ek arányáról szólt, így kifejezetten fontos, hoyg mennyi chad van, mert annyival kevesebb incel lehet.


Az meg végtelenül szánalmas, hogy beismered, hogy lószart nem tudsz és még ahhoz is gerinctelen vagy, hogy beismerd, hogy össze-visszahazudtál és nem értesz a kérdéshez.

Gerinces ember ilyenkor minimum bocsánatot kér.

aug. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 1100/3295 anonim ***** válasza:
20%

Így írtam: “Ha abból 5% partiarc Chad”


Tehát ha nem a szinglik 5% -ára gondoltam, hanem a teljes népesség 5% -a lehet partiarc egyéjszakázós Chad. Ők azok, akik amikor bemondják, hogy nincs barátnőjük, nem számítanak incelnek. A többiek hiába mondják, hogy nem akarnak barátnőt, ez valójában nem igaz — nekem is volt mgtow időszakom meg minden nem sub5 incelnek kb.

aug. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!