Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 1121/3295 A kérdező kommentje:

#1120

A szerelemből házasodás és a feminizmus között az égvilágon semmilyen összefüggés nincs.

aug. 14. 16:57
 1122/3295 anonim ***** válasza:
62%

1122 ahogy az ellehetetlenítés és a szerelemből házasodás között se.

Sokkal valószínűbb, hogy valaki, akin nikcs erős nyomás megtalálja a szerelmet, mint valaki, aki a túlélésért küzd és a házasság az utolsó szalmaszál.

aug. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 1123/3295 A kérdező kommentje:

#1123

Senki nem lenne ellehetetlenítve semmitől.

aug. 14. 17:08
 1124/3295 anonim ***** válasza:
71%

#1124

De, ha adót emelsz, akkor lehetőségeket veszel el emberektől, vagyis ellehetetleníted őket. A mértéke nyilván függ a keresetüktől, valakit az élettől lehetetlenítesz el, valakit pedig élni fog, csak éhezik közben.

aug. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 1125/3295 A kérdező kommentje:

#1125

100 féle adót fizetünk jelenleg is, de senki nem mondja, hogy a magyar állam őt ellehetetleníti az életben vagy a boldogságban. Nyilván jobb lenne felső kategóriás gazdasági körülmények között élni, de alapvetően aki tisztességesen dolgozik és nem 8 általánosa van, az meg tud élni egy emberi színvonalon még a sok adó mellett is. Szerintem túl van lihegve ez a házassági adó téma.

aug. 14. 17:21
 1126/3295 anonim ***** válasza:
53%

1122 lényegében de, van. Legnagyobb részt a feminizmusnak köszönhető, hogy a kényszerházasság már nem bevett gyakorlat.



1124 mint ahogy azt írtam is, így is alig élek meg, pedig még ugye 25 év alatti is vagyok, bár már nem sokáig....ha plusz adót kéne még fizetnem, akkor vagy világos, talán valamennyire fűtött lakásban halnék éhen, vagy sötét, hideg helyen tudnék enni valamennyit.

aug. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 1127/3295 anonim ***** válasza:
41%
Én asszem, ezt kiveszem már a megválaszoltakból, nagyon uncsi...
aug. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 1128/3295 anonim ***** válasza:
35%

1126 nem tudom, hogy te hol élsz... Mondják az emberek, hogy az állam ellehetetlenít dolgokat...


Mint írtam, dolgozom, és úgy is örülök, hogy mindent be tudok fizetni, és még az olcsóbb alapanyagokra is marad pénzem.... Ha még egy (ki tudja, milyen magas) adó fizetésére kényszeríted rá a nőket (a pasikat meg még dícséred is azért, amiért a nőket meg bántod lényegében) akkor én pl már nem tudnék normálisan megélni... Pedig nem csak a 8 általános van meg, hanem még a diploma is.



Itt egyedül te, meg a többi incelke lihegek túl mindent.... Ahelyett, hogy ti változtatnátok legalább egy egészen picikét, inkább a többséget, a normális embereket tennétek tönkre, csak hogy nektek jó legyen.

aug. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 1129/3295 anonim ***** válasza:
91%

#1126

"100 féle adót fizetünk jelenleg is, de senki nem mondja, hogy a magyar állam őt ellehetetleníti az életben vagy a boldogságban."

És azzal a 100 félével jutunk el oda, hogy összesen a fizud harmadát fizeted az államnak.

Ti azt találtátok ki, hogy emellett még egy EGÉSZ HARMADOT egy külön adóként fizessenek be.


Szóval de, ezt mindenhol az egész világon ellehetetlenítésnek hívnák.


"az meg tud élni egy emberi színvonalon még a sok adó mellett is"

Igen, a jelenlegi adók mellett épphogy meg tudnak élni. Csak te most megdupláznád az adóterheket.

Nem ugyanaz, hogy bevezethetsz mondjuk egy 1%-os adót, vagy egy 33%-osat.


Ahogy neked se mindegy, ha mondjuk a kenyér 100 forint a boltban vagy 100 ezer forint.

aug. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 1130/3295 anonim ***** válasza:
69%
Kérdező, ebben a pillanatban 33,5 százalékát viszik el a fizetésnek. Ha a te plusz 30%-odat hozzáadom, 66,5 lenne ez. Tehát, az én ~540 ezremből jelenleg 360 körül marad. Ha 66,5 százalékát viszi el az állam, akkor ~187 ezrem maradna. Érzel egy nüansznyi különbséget?
aug. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!