Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 1151/3297 A kérdező kommentje:

#1150

Nagyon frusztrált vagy, csak sajnálni tudlak.

aug. 14. 22:29
 1152/3297 anonim ***** válasza:
80%

Tényleg, mi újság a segédmunkásképzéssel? Hol lehet beiratkozni? Erre miért nem válaszolsz?

Azért van bőr az arcodon másnak írni, hogy frusztrált...

aug. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 1153/3297 anonim ***** válasza:
74%
Kérdező, nincs itt frusztráltság, csak fontosnak tartom, hogy a prostikat is védjük tőletek, incelektől.😉
aug. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 1154/3297 anonim ***** válasza:
86%

1152 mi meg téged.... Jah, várj, nem, nem sajnálunk.... Én legalábbis nem tudlak... Te okoztad ezt saját magadnak. Minden egyes írásoddal egyre jobban erősíted meg azt az állításunkat, hogy neked semmilyen nő nem való, még egy szexmunkás sem.



Ha változtatnál magadon, talán lenne valaki, aki képes lenen szeretni téged, de jelenleg ott tartunk, hogy jó, ha anyuci szeret téged, de ő is csak azért, mert nem ismeri ezt a gusztustalan énedet.

aug. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 1155/3297 A kérdező kommentje:

#1153

Tanuld meg használni a Google keresőt. Rengeteg segédmunkásként OKJ tanfolyam van, ezeknek egy részére állami támogatásokat is lehet igényelni pl. szociális rászorultság esetén.


Egy példa a sok közül egy adott intézmény oldaláról: [link]


Valóban frusztráltak vagytok, mert legbelül tudjátok, hogy úgy mint a párkapcsolati piac témakörében, így ebben a témában sem tudtok releváns és megalapozott véleményt megfogalmazni. Mivel a munkaerőpiac teljesen offtopic, több kérdésre nem fogok ezzel kapcsolatban válaszolni. Ami a lényeg, nem az incelek tehetnek arról, hogy valaki 8 osztályt végzett és emiatt minimálbért keres. Nem hozzájuk fogjuk igazítani a házassági adó mértékét, ez biztos. Aki minimálbért keres, annak amúgy is minél hamarabb férjet kell fognia, ha szeretne valamit kezdeni az életével, tehát pont nekik amúgy nem is lenne semmi változás kb., máshogy szóval kőkemény logikai önellentmondásba kerültetek. Egyébként azért nem írtam, mert egyes emberekkel ellentétben nem az interneten töltöm az egész napomat.


#1154

Már megbeszéltük, hogy engem nem tudsz felidegesíteni, tehát teljesen felesleges ez a fellengzős visszataszító szöveg. Fel fog emészteni ez a sok gyűlölködés. Megígérem neked, hogy ha egyszer megvalósul a program, akkor IP cím és internet előfizetés alapján le foglak nyomoztatni az erkölcsrendészettel, és vagy kirendelünk neked profi segítséget, vagy mész a gumiszobába.


#1155

Anyámat rajtatok kívül senki nem emlegette, felesleges belekeverni. Ami a többit illeti, már tisztáztuk, hogy a párkapcsolati piacon uralkodó feminista rémuralom okolható az incelség kialakulását miatt. Nem tehetek arról, hogy nagyon rondának születtem, és már azt is tisztáztuk, hogy ezen nem tud sem pszichológus, sem önfejlesztés segíteni.

aug. 14. 23:36
 1156/3297 anonim ***** válasza:
86%

#1136

"Értő olvasás megy? Arról nem volt szó, hogy bruttó vagy nettó."

És az értő olvasásnak része az, hogy ha adókról beszélünk, akkor bruttó fizuról beszélünk, mert az a teljes - mindenkori - fizud, amikből lejönnek az adók és ez egy adó lenne.


De még ha a nettóra is éretted volna, akkor is egy 20%-os kiesésről beszélünk, ami még mindig nagyon durva.


#1137

"Ez nézőpont kérdése, hogy mi a negatív és a pozitív."

Tehát, ha a főnököd eléd áll, hogy olyan jó munkát végeztél, hogy mostantól 20%-kal kevesebbet fizet, akkor te azt pozitívnak éled meg?


#1156

"Ami a többit illeti, már tisztáztuk, hogy a párkapcsolati piacon uralkodó feminista rémuralom okolható az incelség kialakulását miatt"

Erről pont azért tudjuk, hogy nem igaz, mert azt is tisztáztuk, hogy 500 évvel ezelőtt is voltak incel-ek, amikor még nem volt feminizmus.


Vagyis ott tartunk, hogy ez bizony a te hibád.

aug. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 1157/3297 anonim ***** válasza:
100%

"Már megbeszéltük, hogy engem nem tudsz felidegesíteni, tehát teljesen felesleges ez a fellengzős visszataszító szöveg. Fel fog emészteni ez a sok gyűlölködés."

Már megbeszéltük, hogy nem gyűlölöm az inceleket. Rávilágítani, miben és mennyire undorítóak az incel eszmék (valamint a kérdéshez passzolt ötleted), nem gyűlölködés. :)


"Megígérem neked, hogy ha egyszer megvalósul a program, akkor IP cím és internet előfizetés alapján le foglak nyomoztatni az erkölcsrendészettel, és vagy kirendelünk neked profi segítséget, vagy mész a gumiszobába."

Megígérem neked, hogy soha nem fog megvalósulni ez a degenerált incel program. ;) És a gumiszobás ígéreted kapcsán csak annyit jegyeznék meg, hogy (minő meglepetés) látványosan ignoráltad az 1119-es kérdésemet. :)

aug. 15. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 1158/3297 A kérdező kommentje:

#1158

Mert mit válaszoljak egy primitív provokáló kérdésre? A személyes példámon keresztül tökéletesen bemutattam, hogy miért nem én vagyok a hibás.


#1157

Ezt az 500 évvel ezelőtti részt én nem emlékszem volna, hogy tisztáztuk.


Ami a fizetést illeti, egyrészt ne keverjük össze egy pénzéhes kapitalista cég és az össztársadalom érdekeit. Egyébként, amit írsz, az a cégnek sem jó, hisz ha nem fizetnek meg, akkor legtöbbször felmond az ember és munkahelyet vált. Ezzel kiesik a rendszerből az általa felhalmozott belsős tudás és tapasztalat, és lehet új, betanítast igénylő embert keresni a helyére, aki jó ideig nem fog annyi értékteremtő tevékenységet végezni, mint az elődje. Feltételezve persze, hogy mindketten normális hozzáállással rendelkeznek a munkához (ez a normális).

aug. 15. 06:18
 1159/3297 anonim ***** válasza:
11%
1150, 1154 és 1155, hihetetlen, hogy a feminizmus olyan szintre jutott, hogy emberszámba nézik a prostikat
aug. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 1160/3297 anonim ***** válasza:
78%
Egy prosti mindig többet fog érni, mint egy incel.
aug. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!