Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 1201/3297 anonim ***** válasza:
60%
1198 az írásom ezen része rád is vonatkozik.
aug. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 1202/3297 A kérdező kommentje:

#1201

Hát ebben tévedsz. Rosszlanyokon a legtöbb prostinál nyilvános az adatlap és látható minden beszámoló. Rengeteg a pozitív is.

aug. 15. 15:51
 1203/3297 anonim ***** válasza:
79%

#1195

"Van elég beszámoló a neten. Egy ügyfélszolgálatossal pedig nem kerülsz intim, bizalmi viszonyba."

A neten elég sok hír van arról is, hogy bekattant mondjuk egy magyar és lemészárolta a családját. Ebből szerinted következtethetünk arra, hogy minden magyar le akarja mészárolni a családját?

Nyilván nem, vagyis ne beszélj ökörségeket.


Ja, és annyira kerülsz intim, bizalmi viszonyba egy ügyfélszolgálatossal, mint egy prostival.

A prosti nem barátod, nem a lelkitársad. Egy fizikai szolgáltatást nyújt, pont mint egy masszőr.


#1197

"Amerikából jött egyébként egy 60% -os incelarány, amit a cnn jelentett"

Már 5-ször leírtam, hogy miért nem igaz az állításod, mert nem, nem incel adatról jött.

Ez az adat még mindig arról szólt, hogy az elmúlt X évben (általában 1) volt-e szexuális együttléte, ami nem egyenlő az incel-séggel.


"Inkább megpróbáljátok kimagyarázni a számot."

Nem, annak tekintjük, ami. Attól mert nem szexel mindenki orrba-szájba, még nem lesznek incelek.


#1199

"Pedig van ilyen trend. "

Akkor se lesz igaz, ha még 2-szer leírod.

aug. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 1204/3297 A kérdező kommentje:

#1204

Egyrészt én nem általánosítottam, azt írtam hogy nagyon sok prosti, nem hogy az összes. Szóval ismét te beszélsz ökörségeket.


Ha pedig képes vagy párhuzamot egy prosti és egy ügyfélszolgálatos között, akkor ismét ökörségeket beszélsz. Senki nem mondta hogy a lelki társa akarok lenni, csak annyit várok, hogy elfogadható színvonalon nyújtsa az általa kínált testi szolgáltatást. De ezt felesleges is magyarázni egy erkölcstelen feministának.

aug. 15. 16:17
 1205/3297 anonim ***** válasza:
30%

De az a prosti baromi ritka, aki aggszuz incelekkel tud banni, es tanitani oket (igazabol ez lenne az ertelme). A legtobb csak futoszalagon uzemelteti a dolgot.



40F incel

aug. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 1206/3297 anonim ***** válasza:
33%

“Ti azt találtátok ki, hogy emellett még egy EGÉSZ HARMADOT egy külön adóként fizessenek be”:


Nem emellett gondoltam. Ha én lennék a diktátor, összességében házasságtalan nőként is kevesebb adót kéne fizetni, mint ma incel férfiként. A harmadot nem tudom én írtam -e, de a mennyiség vitatéma.

aug. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 1207/3297 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező, ideje lenne már végre felfognod és tudomásul venned, hogy a világon egyetlen emberi lény (igen, a nőket is ide értem) sem azért született, hogy


1, kéjérzetet okozzon neked,

2, boldoggá tegyen téged.

aug. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 1208/3297 anonim ***** válasza:
76%

1203 ez még mindig nem jelent semmit lényegében.


Nem értem kérdező, hogy miért nem tudod felfogni azt a rohadt mód egyszerű tényt, hogy az emberek nem azért születtek, hogy kinyalják a s3ggedet. Azt max anyuci csinálta....lehet, részben az ő érdeme, hogy ilyen elb@szott lett a fia....

aug. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 1209/3297 anonim ***** válasza:
68%

#1205

"Egyrészt én nem általánosítottam, azt írtam hogy nagyon sok prosti, nem hogy az összes. Szóval ismét te beszélsz ökörségeket."

Nem kellett általánosítanod, elég volt megemlítened. Ha olyan kevés lenne, pl. 1%, akkor meg se említed, mert elhanyagolható a számuk. Azért emelted be, mert ezt olyan aránynak gondolod, amivel számolni kell, vagyis implicit módon utaltál.

Más szavakkal, te beszéltél ökörségeket.


Tényleg érdemes lenne végre elvégezned egy középiskolát, mert nagyon alapvető szövegértési skill-ekkel, fogalmakkal nem vagy tisztában.


"Senki nem mondta hogy a lelki társa akarok lenni, csak annyit várok, hogy elfogadható színvonalon nyújtsa az általa kínált testi szolgáltatást."

Amihez kizárólag fizikai szolgáltatás társul. Vagyis nem kell megérteni téged, nem kell lelkisegélyt nyújtani. Le kell feküdnie veled.


"De ezt felesleges is magyarázni egy erkölcstelen feministának."

Kettőnk közül neked nincs erkölcse, amikor embereket akarsz rabszolgató sorba dönteni azért, mert TE nem vagy képes tenni azért, hogy legyen csajod.

Nem más, ez csak RAJTAD múlik.


#1207

"Nem emellett gondoltam. Ha én lennék a diktátor, összességében házasságtalan nőként is kevesebb adót kéne fizetni, mint ma incel férfiként. A harmadot nem tudom én írtam -e"

Nem te írtad, a kérdező volt. De azóta se volt gerincbe ismerni, hogy f*szságot hordott össze akkor is.

aug. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 1210/3297 A kérdező kommentje:

#1208

Egy prostihoz pont az első miatt mész.


#1209

Mondod ezt kényelmes pozícióban lévő chadként vagy feministaként.

aug. 15. 16:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!