Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 1211/3297 anonim ***** válasza:
26%

“Ez az adat még mindig arról szólt, hogy az elmúlt X évben (általában 1) volt-e szexuális együttléte, ami nem egyenlő az incel-séggel.”:


A 70 éves tatáknál lehet igazad lenne, de 24 éves férfiként a frncokat nem. Az a 60% meg a valóságban jóval több, aminek több oka is van:


- A férfiak hajlamosak felfelé jelenteni, különösen a nem blackpilled incelek.

- A felmérés lehetséges, hogy nem reprezentatívan választotta ki a megkérdezetteket. A szociológus hallgató hiperszociálisakból meg a Chadekből választottak és ott 60%.

- A mostani fiatalok körében az lmbtq nagyon magas és az lmbt férfi automatikusan nem számít incelnek a felmérés szerint.. holott azért van férfival mert nem jut neki nő (tudom, most megpattant egy ér kis feminista fejedben)

- Most nem tudom, hogy melyik studyról van szó, én úgy emlékszem, 60% a szingli. Ha az 60%, amit te írsz (1 éve nem volt szex), akkor ideírom, hogy az amcsi fiatalok tömegesen járnak Tijuanába…

aug. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 1212/3297 A kérdező kommentje:

#1210

Te az a fajta ember vagy, akivel olyan beszélgetni, mint egy galambbal sakkozni. Folyamatosan ferdítesz, belemagyarázol, más kontextust adsz az elhangzottaknak. Szerencsére jó hosszú és könnyen beazonosítható kommenteket írsz, szerintem a jövőben reagálni sem fogok rád (nem érdemled meg), még meglátom.

aug. 15. 16:34
 1213/3297 anonim ***** válasza:
9%

"holott azért van férfival mert nem jut neki nő"



Pfffff, ne legyel ennyire elborulva, kollega. Aki homoszexualis, az gyerekkora ota tudja/sejti, hogy az.



Nekem is van egy szexualis fetisem, amirol mar kb. 4 eves korom ota tudtam, hogy "tetszik", holott azt se tudtam, hogy mi az a szexualitas. Ezek a dolgok annyira be vannak vesve az ember tudataba, hogy max. elnyomni lehet, nem lehet nem eszrevenni.



40F incel

aug. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 1214/3297 anonim ***** válasza:
17%

Itt van egy szám, ami 60%. Az agyatokat lécci ne arra használjátok, hogy cáfoljátok ezt a tényt. 30% is bőven elég lenne ahhoz, hogy nekünk legyen igazunk.


Arra használjátok inkább, hogy konstruktív javaslatokat tegyetek a programra.


Az egy másik undorító dolog, amikor a kérdező személyét támadjátok. A kérdés nem a kérdezőről szól, hanem a Európa jövőjéről.

aug. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 1215/3297 anonim ***** válasza:
23%

Vagyis hogy ertheto legyen, miota az eszemet tudom, van valami, egy konkret dolog, ami tetszik a nokben, de azt csak a pubertas utan tudtam osszekapcsolni a szexualitassal. De az asztrologiai kepletemben a Venusz-Uranusz es a Vizonto 8. haz mesel errol.



40F incel

aug. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 1216/3297 anonim ***** válasza:
21%

1214: Na akkor ez a pill még az inceleknek is sok.


Van egy legenda, miszerint valaki Amerikában csinált egy Tinder tesztet ahol melegnek hitt férfira írt rá jó nőként…


És itt van ez is. A szám biztos, hogy nem lenne ennyi normális világban:


[link]

aug. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 1217/3297 anonim ***** válasza:
7%

Az igazság inkább az lehet, hogy a férfiak nagy része biszexuális, de a nőket preferálja ha van rá lehetősége.


Ez a magyarázat arra is, ami a börtönökben vagy az ókori görög hadseregben történik.

aug. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 1218/3297 anonim ***** válasza:
61%

#1211: "Egy prostihoz pont az első miatt mész."


Nem, én egyáltalán megyek prostihoz. Semmi miatt. #1208 voltam.

aug. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 1219/3297 anonim ***** válasza:
82%

"Arra használjátok inkább, hogy konstruktív javaslatokat tegyetek a programra."

Két javaslatot is írtam, ami a csomag szintjét hozza, tehát részemről megtettem, amit most elvártál. :)

aug. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 1220/3297 anonim ***** válasza:
79%

#1221: "Nem konkrétan rólad volt szó."


Akkor miért fogalmazol egyes szám második személyben?


"Megint ferdítesz és hazudozol."


Mit hazudtam? Másold be, légy szíves.

aug. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!