Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 1191/3297 anonim ***** válasza:
26%

Igaza van a #1188-nak, amikor prostit ajanlanak az inceleknek. Van olyan, amikor a prosti se fogad, olvastam itt is ilyen topikot par eve. Szoval a prosti nem tuti szex, de tuti penzkidobas.



40F incel

aug. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 1192/3297 anonim ***** válasza:
63%

"Akkor minek írogatsz ide?"

Hogy szembesüljetek az incelségetekkel, ami roppant gáz.😉


"Jaj de frusztrált vagy"

Írtam korábban is, hogy nem vagyok frusztrált, kifejezetten jól szórakozom a szánalmas vergődéseiteken. Ez a kérdés (és az incel válaszok) ékesen bizonyítják, miért maradtok megérdemelten örökre egyedül.😉

aug. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 1193/3297 anonim ***** válasza:
86%

#1188

"Azért normális emberek között ilyenkor megvan az empátia, hogy legalább tegyen úgy, mintha élvezné, hiszen ő választotta ezt a szakmát"

Ez kb. minden ügyfélszolgálatosra elmondható, hogy emberekkel foglalkozik, akkor vágjon hozzá jó arcot, mégse teszik. Ezt nem a prostiknál fogod megreformálni.

Arról nem beszélve, hogy emberek bele is kényszerülnek melókba, nem csak simán választják minden esetben.


"Ehhez képest nagyon sok prosti unott fejjel, deszkaként fekszik az ágyon, nem csinál semmit, nem kezdeményez, egy szóval alacsony színvonalú szolgáltatást nyújt"

Írd le, hogy hány darab prostival tapasztaltad ezt.

Pontosan, eggyel se. Akkor releváns az állításod...

aug. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 1194/3297 A kérdező kommentje:

#1194

Van elég beszámoló a neten. Egy ügyfélszolgálatossal pedig nem kerülsz intim, bizalmi viszonyba.


#1193

Tegyél még 10 szmájlit, hátha úgy kevésbé tűnsz frusztráltnak.

aug. 15. 15:26
 1195/3297 anonim ***** válasza:
69%

1187 sikertelen incel p0csként értéktelen és érdektelen minden írásod és lényegében te magad is.



1188 te a puncit fizeted meg, nem pedig azt, hogy élvezze is.



1190 itt te vagy az egyetlen frusztrált, mert nem jut neked alanyi jogon a szex.

aug. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 1196/3297 anonim ***** válasza:
17%

“Ha megnézzük pl. Amerikát, ami viszonylag közel áll hozzánk kulturálisan, akkor ott 22 éves korukra az emberek 90%-a elveszti a szüzességét.”:


Én se vagyok szűz és nem is prostival vesztettem el, hanem egy ronda nővel.

Amerikából jött egyébként egy 60% -os incelarány, amit a cnn jelentett (feminista hírforrás).


Tudom, ilyenkor az agyatokat még véletlenül se arra fogjátok használni, hogy segítsetek a férfiak helyzetén.


Inkább megpróbáljátok kimagyarázni a számot. “Az a tesztoszrontól túlfűtött egyetemista önként nem szexel!!!!!!”

aug. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 1197/3297 anonim ***** válasza:
26%

"sikertelen incel p0csként értéktelen és érdektelen minden írásod és lényegében te magad is."



Lezer Jani likes this.



40F incel

aug. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 1198/3297 anonim ***** válasza:
26%

“Nem, ilyen trend sosem volt. A nők nem csak úgy hagyták.”:


Pedig van ilyen trend. 30 körül az elhasznált nők “megállapodnak”, hogy instababákat gyárthassanak a jövő incelmozgalmának(más jövő nincs a ma születő gyereknek)

aug. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 1199/3297 anonim ***** válasza:
74%

"Tegyél még 10 szmájlit, hátha úgy kevésbé tűnsz frusztráltnak."

Látom, incel, hogy feszülsz. Szétcsesz az ideg, mi?🤣

aug. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 1200/3297 anonim ***** válasza:
82%

1195


Igen, vannak beszámolók.... A negatív tapasztalatokról. A pozitívakról meg valószínűleg nincsenek. Hisz minek hisztizne a kuncsaft, ha jól járt?



Te meg legyél kicsit intelligensebb....jah, hogy ez nem kívánság műsor?

aug. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!