Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 1161/3297 A kérdező kommentje:

#1161

Álmaidban.

aug. 15. 09:12
 1162/3297 anonim ***** válasza:
21%

“A nőknek nem az a dolguk, hogy ugyanannyi pénzt keressenek, mint a férfiak. Én így érzem… Hát, mondjuk a női princípiumot beteljesíteni, nem? Hogy mondjuk valakihez tartozni. Valakinek gyereket szülni.”:


Ezt nem egy blackpiller mondta, hanem egy híres magyar konzervatív énekes, ha még emlékszünk.


Érdekes a kettős mérce a magyar társadalomban: Ha valamit a kereszténységre hivatkozva mondunk, akkor az szívmelengető, viszont ha ugyanazt tudományra hivatkozva mondjuk, 1100 válaszos kiakadás van utána.


Ha konzervatív/keresztény forradalom, vagy akár iszlám forradalom lesz Európában, a nők befogják, házasodnak és mennek a konyhába.


Ezzel szemben mondjuk mi, hogy minden maradhat úgy mint most, csak kap a nő egy kis ösztönzőt ha nem dolgozik keményen és nem is tudja kihasználni a neméből származó előnyöket a munkahelyen.

aug. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 1163/3297 anonim ***** válasza:
68%

#1159

"Ezt az 500 évvel ezelőtti részt én nem emlékszem volna, hogy tisztáztuk."

Akkor lehet szépen visszaolvasni az előző 1000 kommentet, mert ez volt téma és tisztázva lett.


"Ami a fizetést illeti, egyrészt ne keverjük össze egy pénzéhes kapitalista cég és az össztársadalom érdekeit"

Nem kevertem, viszont jelen esetben nem is ezekről van szó.

Amikor ösztönzésről beszélünk, akkor az egyén szempontjából kell megvizsgálni, hogy az adott döntéssel hogy jár. Te azt állítottad, hogy az adóemelést, vagyis a fizetéscsökkenést lehet jutalomnak megélni, vagyis ugyanaz a kérdés, mint korábban, ha a jó munkád miatt fizetéscsökkenést kapsz, akkor az szerinted egy pozitív, ösztönző dolog?


"Egyébként, amit írsz, az a cégnek sem jó, hisz ha nem fizetnek meg, akkor legtöbbször felmond az ember és munkahelyet vált."

Igazából de, mindig megéri, mert nem minden esetben fordul elő. Sok ember nem vált állandóan és ha csak 1-2 alkalmazottat is tud megtartani alacsonyabb béren, akkor már "spórol" ahhoz képest, mintha mindenkinek emelt volna.


"Ezzel kiesik a rendszerből az általa felhalmozott belsős tudás és tapasztalat, és lehet új, betanítast igénylő embert keresni a helyére"

Így van, ettől még az a gyakorlat, hogy nem emelnek.


#1160

"hihetetlen, hogy a feminizmus olyan szintre jutott, hogy emberszámba nézik a prostikat"

A prostik tényleg többet érnek, mint az incel-ek.


#1163

"Ezt nem egy blackpiller mondta, hanem egy híres magyar konzervatív énekes, ha még emlékszünk."

Ha még emlékszünk, akkor az az énekes az elmúlt 10 évben megőrült és eladta magát a kormánynak, mert annyira nem tud megélni a tudásából.


"Ha valamit a kereszténységre hivatkozva mondunk, akkor az szívmelengető, viszont ha ugyanazt tudományra hivatkozva mondjuk, 1100 válaszos kiakadás van utána."

Bocs, egyik esetben sem volt szívmelengető ez az ökörség.


Másrészt, nagyon ostoba vagy, ha ugyanazt mondja, mint amit ideböfögtetek, mint intézkedéscsomag.


Harmadrészt, akármennyire hazudjátok, nincs köze a tudományhoz annak, amit írtatok.

aug. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 1164/3297 anonim ***** válasza:
77%
A tudomány pont azt mutatja, hogy nincs semmi probléma. A majmok, kutyák, rozmárok és más állatok közül se tud az összes hím szaporodni. Ha minden elmebeteg, rút, lusta, gyenge, beteg, öreg hímmel erőltetnéd, hogy párosodjanak a nőstények, csupa beteg utóddal csak megbetegítenéd és kipusztítanád a törzset.
aug. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 1165/3297 anonim ***** válasza:
100%
Demokráciában 99.9% nem lenne már az első pont is. Ha valami magyar inceldiktatúra bevezetné, hogy tilos házasságon kívül szexelni, akkor jó nőként te sem az aljanéppel házasodnál, még akkor sem ha importált excsóró vagy. Egyszerűen kimennél külföldre mielőtt mégradikálisabb őrületeket találnak ki az inceldiktátorok mint a magasak meg a szépek börtönbe küldése és a rémekkel kötelező szex. De még ígysem szexelnének a jó csajok incelekkel szívesen a minimumnál többet. Szóval egyszerűbb őrült törvényeken álmodozás helyett ha a lúzerek inkább azon gondolkodnának, hogy ők hogyan lehetnének kevésbé lúzerek és vonzóbbak.
aug. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 1166/3297 anonim ***** válasza:
100%
1165 ezzel "femcelként" is egyetértek, kiegészítve azzal, hogy pont EDDIG volt probléma, annak issza a levét a magunkfajta. Sokáig életben maradt és szaporodott a selejt, nekem pl. a négy nagyszülőm közül egyiknek sem lett volna szabad még csak megfoganniuk sem. Ehhez képest... Aztán most ez korrigálódik, elég erőteljesen működésbe lépett egyfajta természetes szelekció, ezért vagyunk ennyien. Tulajdonképpen így van ez jól, csak nekünk, míg "ki nem halunk", kibszott szenvedés.
aug. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 1167/3297 anonim ***** válasza:
50%

#1164: "Ha még emlékszünk, akkor az az énekes az elmúlt 10 évben megőrült és eladta magát a kormánynak, mert annyira nem tud megélni a tudásából."


Nem utolsósorban pont azért, mert az említett princípiumos kijelentése nyomán kitört botrány hatására a legnagyobb szponzora (Deutsche Telekom) kihátrált mögüle.

aug. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 1168/3297 anonim ***** válasza:
100%

#1168

"Nem utolsósorban pont azért, mert az említett princípiumos kijelentése nyomán kitört botrány hatására a legnagyobb szponzora (Deutsche Telekom) kihátrált mögüle."

Már előtte megtörtént. Ez volt az egyik kormány által közölt fizetett hirdetés, ami miatt kihátráltak mögüle.

Egyébként tök jogosan.

aug. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 1169/3297 anonim ***** válasza:
82%

1156


Itt te vagy frusztrált. Hiszen te akarod elb@szni a többi ember életét, mert jajj Istenem, hát neked nem jut nő.....


Itt egyedül neked kéne profi segítség, de nem is kicsit...



Nem, nem fogadjuk el a sz@r kifogásodat. Feminista nő vagyok, szerintem egy egyértelmű, aztán valahogy nekem mégsem a kigyúrt, macsó faszik jönnek be. Nem vagyunk egyformák, és nem is egyforma az ízlésünk. Te nem a feminizmus miatt nem kellesz senkinek, hanem azért, mert egy szerethető tulajdonságod sincs.... Feminizmus előtti időkben sem lett volna párod,sőt, még rosszabb esélyekkel indultál volna, mert a szülők a lányainknak mindig a legjobb partikat nézték ki. De ha mégis úgy alakult volna, hogy hozzád kényszerítenek valakit, az is inkább nyírta volna ki magát, vagy téged, minthogy alád kelljen feküdni.


Nem tárgyaltuk meg ezt sem. Te csak gyártod a kifogásokat. Kiskorom majdnem negyedét kórházakban töltöttem, sokszor műtöttek, így a testem nem egészen olyan formájú deréktájon, mint az átlag embernek, mert rengeteg heg van rajta. Az arcomon is van egy sajnos nem éppen kicsi heg egy kisebb baleset miatt. Vannak pattanásaim, nem a legszebbek a vonásaim, röviden és tömören, nem vagyok éppen egy világ szépe, de nem csináltam magamból lelki roncsot, és amikor nem volt párom, akkor sem hibáztattam a többi embert. Ez neked is menne, ha legalább egy egészen picit próbálnál változtatni.


1159



Tisztáztuk pár válasszal fejjebb, de ebben az írásomban leírtam én is a lényeget.



1160 tudtad, hogy leginkább azok nem veszik emberszámba a szexmunkásokat, akik igénybeveszik a szolgáltatásukat? 🫢

aug. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 1170/3297 anonim ***** válasza:
25%

A szexmunkasok sem veszik emberszamba az ugyfeleiket......



40F incel

aug. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!