Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 1231/3297 A kérdező kommentje:

#1232

Megint beütött a disszociatív személyiségzavarod? Csak mert a 1231-es kommentet is te írtad.

aug. 15. 18:44
 1232/3297 anonim ***** válasza:
71%

1211 mondom ezt egy telejsen normális emberként....



1213ezen válaszod első mondata lényegében pont arról szól, hogy TE mit csinálsz.



1215 a százalék még mindig csak egy szám. Egy bizonyos társaság 90 százaléka is lehet idióta. Hiába 90 %, attól még nem lesz igazuk.



Az a legjobb javaslat, hogy felejtsétek el ezt a programot.



A kérdező személyét pedig igenis lehet kritizálni. Szerintem telejsen rendben van, ha érvekkel alátámasztva leírjuk, hogy mi a baj a kérdezővel. Mi legalább normálisan írunk, míg ő egyből elhord minket mindennek, ha nem tetszik az, ami a kommentjeinkben van.

aug. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 1233/3297 anonim ***** válasza:
69%

1224 szerinted meg a nemi erőszak tök okés.


1229 még mindig nem a társadalom a felelős azért, mert ilyenek vagytok, hanem ti magatok.



1230 Ge meg azt, hogy egy normális pasi vagy, akinek jár egy nő, aki még szeretni is tudná őt.

aug. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 1234/3297 anonim ***** válasza:
63%
1234 beszéljünk a mentális problémákról? Rendben, jöhetnek a tieid, szívesen olvasom. 🥰
aug. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 1235/3297 anonim ***** válasza:
73%

#1229: "ugye a tarsadalom kirekesztett minket a szexualitasbol"


Na, akkor még egyszer, hogy végre felfogjad:

A (másik ember bevonásával végzett) szex NEM A JUSSOD. (Senki másé sem.) ÉS SOHA NEM IS LESZ AZ.

aug. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 1236/3297 anonim ***** válasza:
73%

Ha engem belekényszerítenének egy házasságba, mindenre megesküszöm hogy megszüntetném a nemi vágyát!

Engem nem riaszt el a vér, és szerintem utána már egy db incel sem akarna bejutni az én ágyamba!

Mert mindig van kiút!

Ha az az út hogy kiherélhem akkor azt teszem!

De hogy az én bugyimba nem jut be, mert nem lesz mivel az biztos !

aug. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 1237/3297 anonim ***** válasza:
28%

#1239: [link]


;-)

aug. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 1238/3297 A kérdező kommentje:

#1239

Oké. Akkor mész 50 évre a börtönbe. Majd ez is bele lesz foglalva a csomag végleges verziójába. Ha neked megér ennyit, akkor lelked rajta.

aug. 15. 18:57
 1239/3297 anonim ***** válasza:
26%
1241: Ezért nem működik a szintelmélet. A többi pont viszont ne eredményezne ilyet.
aug. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 1240/3297 anonim ***** válasza:
73%
#1241: te kajakra hiszel benne, hogy ez a ti idióta csomagotok valaha is életbe lép? Ennyire nem lehetsz delulu...
aug. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!