Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 1281/3297 anonim ***** válasza:
29%

Nekem sok pasival volt dolgom és ha visszagondolok a legnagyobbat választottam végül .

🥳

aug. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 1282/3297 anonim ***** válasza:
6%

“a legnagyobbat választottam végül”:


Hány cm számít nagynak nálad?

aug. 16. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 1283/3297 A kérdező kommentje:

#1281

Azért, mert egy olyan disszociatív személyiségzavaros, gyűlölködő, a nőiesség szikráját sem felmutató "nő" mellett kell élnie, mint te. Csak sajnálni tudom.

aug. 16. 06:05
 1284/3297 anonim ***** válasza:
82%

1283!

Te beteg vagy!

Kérdezted :

hányszor engeded a luzernak, most meg hogy hány centi .

Sajnálom hogy nincs saját szexuális életed!


Kérdező hagyd a személyiség zavarokat szerintem, te vagy erőszakpárti, akkor nárci lennél?

aug. 16. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 1285/3297 anonim ***** válasza:
82%

Kérdező, nem kaptam választ így bemásolom, hátha nem siklasz el felette újra.

Jól van kérdező, tehát, neked oké lenne, ha 22 éves korodtól a fizetésed felét elvonják, összeházasodsz valakivel, hogy ez ne legyen és tudj esetleg elköltözni a szüleidtől anélkül, hogy éhenhalnál. 10 évig köteles vagy szexelni, mikor Aranka parancsba adja, vagy fizetsz/börtönbe mész. De, Aranka szexelni akar, mikor vérzik, elhízik, kiderül, hogy csak parancsolgatni, meg féltékenykedni tud, az elhízás miatt hormon gondjai lesznek és tele lesz aknékkal a bőre és mégis együtt kell lennetek szexuálisan és lakhelyet tekintve még évekig. Hiába szeretsz bele másba, hiába gyüllölsz hazamenni.


Nem éreznéd kényszernek?

aug. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 1286/3297 anonim ***** válasza:
79%

#1212

"A 70 éves tatáknál lehet igazad lenne, de 24 éves férfiként a frncokat nem. Az a 60% meg a valóságban jóval több, aminek több oka is van:"

Tévedsz, 24 éveseknél ugyanúgy igazam van. A helyzet az, hogy ma már sokan mennek egyetemre és pl. erre fókuszálnak, nem pedig a párkeresésre. Szintén ismert adat, hogy nagyon sokan 27 éves korukban is otthon élnek a szüleikkel.

Ezek mind-mind hozzájárulnak, hogy alkalom szinten éljenek szexuális életet és ne rendszereset.


És nem, nincs több oka, maximum lehetne, de ha ez az az adat, amit én is ismerek, akkor ez reprezentatív volt.


"A szociológus hallgató hiperszociálisakból meg a Chadekből választottak és ott 60%."

Vagy lehet, hogy a magukat incel-eknek vallók között készült és így látjuk, hogy sokkal kevesebb az incel is, mert szexuális életet élnek.


"A mostani fiatalok körében az lmbtq nagyon magas és az lmbt férfi automatikusan nem számít incelnek a felmérés szerint"

Tehát nem tudod melyik felmérésről van szó, mert ezt írtad: "Most nem tudom, hogy melyik studyról van szó", de azt tudod, hogy ezen az általad nem tudott study-ban, kit minek és hogy kezelnek.


Hazudj kisebbet és hihető lesz. Ezt a jövőre való tekintettel mondom.


#1213

"Te az a fajta ember vagy, akivel olyan beszélgetni, mint egy galambbal sakkozni"

Ha már sakkos példa, akkor velem olyan sakkozni, mint egy hustler-rel. NEm számítasz rá, de laposra ver, mert nálad fényévekkel jobb.


Ha bármiben tévedtem volna, ferdítettem volna, akkor arról beszélnél. Nem pedig iylen érvelési hibákat követnél el.


#1215

"Itt van egy szám, ami 60%. Az agyatokat lécci ne arra használjátok, hogy cáfoljátok ezt a tényt. 30% is bőven elég lenne ahhoz, hogy nekünk legyen igazunk."

Egyrészt, ez nem tény.

Másrészt, a valóságban még 60% is kevés ahhoz, hogy igazatok legyen. 60% férfi, az 30% a teljes társadalomban, vagyis még mindig kisebbség.


De a tény, az egyébként még mindig az, hogy a teljes társadalomban 5% alatt vannak az incel-ek.


"A kérdés nem a kérdezőről szól, hanem a Európa jövőjéről."

Ne az a hazugság, ez sosem szólt Európa jövőjéről.

Semmilyen ország jövőjéről nem szól, amíg nem azzal indul a beszélgetés, hogy mi a pontos arány és ezt keressük meg, mert nem mindegy, hogy 10 emberre kell intézkedés vagy 100 millióra.


Innen tudjuk, hogy te se Európa jövőjéről beszélsz, mert te telibe szarod a pontos százalékot, mivel ezzel kezdted.

aug. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 1287/3297 anonim ***** válasza:
79%

#1227

"Amugy az incelek anyagi karpotlasa is szoba kerulhetne, mert ugye a tarsadalom kirekesztett minket a szexualitasbol........"

Nem rekesztett ki senki. Nincs semmilyen szabály, törvény, ami tiltaná a prostizást.


#1243

"De neked a jussod, mert rendszeres nemi eletet elsz."

A juss nem ezt jelenti. Senkit nem illet meg a szex.

Ahogy pl. rendszeresen eszel ételt, de nem illet meg az étel. A munkához való jog illet meg, amivel pénzt szerzel és abból tudsz ételt venni. De az étel, nem a jussod, ahogy a szex sem az, senkinek az esetében sem.


#1257

"Mutasd meg hol írtam erőszakról, rabszolgaságról, kényszerítésről. Sehol. Erről ennyit."

Ha olyan magas adót vetsz ki, hogy éhezzenek, akkor de, az kényszerítés, mivel az éheztetés kínzásnak minősül.

aug. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 1288/3297 anonim ***** válasza:
20%

"Nincs semmilyen szabály, törvény, ami tiltaná a prostizást"



Malajziaban? De van.....



40F incel

aug. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 1289/3297 anonim ***** válasza:
59%
Nem kötelező ott élni, incifinci.
aug. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 1290/3297 anonim ***** válasza:
81%

#1289

"Malajziaban? De van...."

És van törvény, hogy nem költözhetsz el, vagy mi?

Ha Észak-Koreáról beszélnénk még oké, de így...

aug. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!